קבוצת קו מנחה אייס Bizportal תפוז flix טאבו ישיר תקדין חשבים מגמות רשם החברות

מינויים

חיפוש

מינויים

תפקיד חברה תאריך
מפיק/ת דיגיטל אתר Bizportal 06/05/2019
אין פירוט
תפקיד חברה תאריך
האוצרת הראשית במוזיאון היהלומים מוזיאון היהלומים 18/05/2015
נוגה ראב"ד, חברת הנהלת איגוד המוזיאונים הישראלי, מונתה בימים אלו לתפקיד האוצרת הראשית של מוזיאון היהלומים ע"ש הארי אופנהיימר, השוכן ברמת גן. ראב"ד בעלת תואר ראשון בגיאוגרפיה ופיתוח סביבתי עם התמחות בגיאומורפולוגיה, תואר מוזאולוגית מאוניברסיטת חיפה ותואר שני בפילוסופיה ואמנות. כיום סטודנטית לתואר שלישי במחלקה לגיאוגרפיה ופיתוח סביבתי באוניברסיטת בן גוריון בנגב ונושא המחקר העתידי שלה הוא השפעות תכנות תרבות ציבורית על הזהות העירונית.
תפקיד חברה תאריך
מנהל לחטיבת נעמן נעמן 12/05/2015
דודי בן 47 נשוי +3 , בוגר B.A במנהל עסקים, סיים את תפקידו כסמנכ"ל סחר משביר לצרכן, תפקיד בו החזיק ב- 4 השנים האחרונות. לדודי ידע רב ברכש ובקמעונאות והוא עשה את כל הדרך מרצפת המכירה ועד לפסגות הסחר ברשתות גדולות כמו הום סנטר והמשביר לצרכן.
תפקיד חברה תאריך
מנהל שיווק אלפי בנדק 06/05/2015
ערן זאוברר (37), מונה בימים אלה, למנהל השיווק של בית ההשקעות "אלפי בנדק ניהול תיקי השקעות בע"מ", אלפי בנדק ניהול תיקי השקעות בע"מ עוסקת בניהול תיקי השקעות וביעוץ פיננסי ללקוחות פרטיים ומוסדיים. החברה מתמחה בניהול תיקי השקעות ללקוחות פרטיים גדולים המשלבים אסטרטגיות באופציות מעו"ף לצורך הפחתת התנודתיות באפיק המנייתי. ערן זאוברר, בוגר תואר ראשון בניהול וכלכלה ובוגר תואר שני במנהל עסקים בהתמחות בשיווק, שימש בארבע שנים האחרונות כמשווק השקעות בבית ההשקעות של הבנק הבינלאומי ולפני כן שימש במגוון תפקידים שיווקיים ביניהם: סמנכ"ל שיווק בחברת אינפוגרף, מנהל שיווק ופיתוח עסקי בחברת סגמרקטינג המתמחה בשיווק מבסיסי נתונים ו one to one marketing וכמנהל מחלקת המכירות בחברת בדק בית מקבוצת קו מנחה.
תפקיד חברה תאריך
מנהל פעילות העסקית בתחום הקולינריה zap rest 03/05/2015
שיאל נובוקובסקי מונה למנהל פעילות העסקית בתחום הקולינריה בקבוצת zap ולמנהל אתר המסעדות zap rest מקבוצת zap. נובוקובסקי יהיה אחראי על ניהול כלל הפעילות בקבוצה הנוגעת לתחום האוכל וההסעדה, עולם הפיתוח העסקי ותחום שיתופי הפעולה האסטרטגיים בתחום הקולינאריה, יהיה אחראי על ניהולו הישיר של אתר המסעדות zap rest וירכז תחתיו את כלל הפעילות השיווקית של האתר שהושק לפני כחודשיים תחת פלטפורמה חדשה ומתקדמת.
תפקיד חברה תאריך
מנכ"לית השיווק קבוצת אלדד פרי 21/04/2015
ענת דובב, 36, מונתה לתפקיד סמנכ"לית השיווק בקבוצת אלדד פרי, חברת אחזקות בינלאומית הפועלת בתחום המיכשור הרפואי, אנרגיה מתחדשת, טכנולוגיות מתקדמות ויזמות הנדל"ן שבבעלות ד"ר אלדד פרי. בתפקידה הקודם, עבדה דובב ברשת שופרסל, והייתה אחראית על שיווק "שופרסל דיל" ושיווק המותג הפרטי של החברה. במסגרת תפקידה תהיה אחראית דובב על שיווק זרועות הפעילות השונות של קבוצת אלדד פרי ושל חברות הבת בארץ ובעולם. דובב מחזיקה בתואר שני במנהל עסקים עם התמחות בשיווק מאוניברסיטת תל אביב, ותואר ראשון בכלכלה וניהול (בהצטיינות) מאוניברסיטת תל אביב.
תפקיד חברה תאריך
מנהלת שיווק עופר גרנד קניון חיפה 20/04/2015
עדי, עבדה ברשת קמעונאית גדולה מתחום המזון , כמנהלת השיווק ,במהלך תפקידה הייתה אחראית על פיתוח אסטרטגיה ,תכנית עבודה שנתית, ביצוע מחקרי שוק וסריקת מתחרים ברמה השוטפת. בעברה ניהלה את תחום ה- HOME CARE בחברת הנקל סוד. במסגרת תפקידה, ניהלה את מותגים בינלאומיים ומקומיים, פיתחה מוצרים, וניהול התחום הדיגיטלי ועוד. במסגרת תפקידה החדש תהיה מאיר אחראית על הפעילות השיווקית של הרשתות השונות ומגוון מתחמי הקניון. כמו כן תהיה אחראית על שיתופי פעולה עם גורמי סחר, תנהל את מערך הפרסום ויחסי הציבור של הקניון, פעילות הדיגיטל , פיתוח תחום קשרי קהילה ועוד.
תפקיד חברה תאריך
סמנכ''ל שיווק התאחדות התעשיינים 20/04/2015
התעשיינים התאחדות התעשיינים הודיעה על מינוי סמנכ''ל שיווק ותקשורת יואש בן יצחק, אשר שימש בשלוש השנים האחרונות כמנהל השיווק וההסברה של תאגיד המחזור תמיר. בן יצחק הנו בוגר תואר ראשון בתקשורת ויחסים בין לאומיים של האוניברסיטה העברית ובוגר תואר שני במשפטים של אוניברסיטת בר אילן. בין השנים 2010-2012 הוא כיהן כראש אגף הסברה ותקשורת בהתאחדות התעשיינים. לפני כן, בין השנים 2008-2010, הוא שימש כדובר המשרד לקליטת העלייה.
תפקיד חברה תאריך
סמנכ"ל תפעול ClickTale 21/04/2015
קליקטייל (ClickTale), חלוצה עולמית בתחום ניהול חוויית הלקוח ברשת,הודיעה היום על מינויו של תובל שומוט לתפקיד סמנכ"ל התפעול הראשי של החברה. תובל שומוט (נשוי + 2) המביא עימו ניסיון רב לתפקיד, כיהן בתפקידו האחרון כסמנכ"ל טכנולוגיות בחב' ITG Global. המינוי החדש הינו בעקבות פתיחת מטה חדש לחברה בסן פרנסיסקו שיתמוך בתהליך הצמיחה הטכנולוגי והגדלת מאגר הלקוחות. מטה זה מצטרף למשרדי החברה בחוף המזרחי. שומוט ישמש כסמנכ"ל התפעול
תפקיד חברה תאריך
מנהלת שיווק קניון עופר לב חדרה 20/04/2015
גילה הראל (50) מונתה כמנהלת שיווק של קניון עופר לב חדרה, מקבוצת קניוני עופר (מליסרון). הראל, בוגרת לימודי עיתונאות, פרסום ויחסי ציבור, נשואה ואם לשני ילדים, שימשה בשלוש השנים האחרונות כמנהלת שיווק של קניון עופר לב אשדוד.
תפקיד חברה תאריך
מנהל פיתוח עסקי Media Terraboost 13/04/2015
איב סיבוני מונה לתפקיד מנהל הפיתוח העסקי של חברת Terraboost Media. במסגרת התפקיד איב יקדם מהלכים שיווקיים לקידום פלטפורמת הפרסום החדשנית הדיגיטלית של חברת Terraboost. איב מכיר היטב את עולם הפרסום והשיווק ובעל ניסיון רב שנים בתחומי השיווק, הדיגיטל, הפרסום והקד"מ. בתפקידו הקודם שימש איב כמנהל לקוחות בחברת הפרסום "לעומק התודעה" וכן ניהל חברת קד"מ שבתחום פעילותה הפקות ענק לאוהדי מכבי תל אביב, במסגרת משחקי היורוליג של הקבוצה.
תפקיד חברה תאריך
מנהל קטגוריית החטיפים המלוחים ותחליפי הלחם. יוניליוור ישראל 29/03/2015
יובל גורן הצטרף לצוות החטיפים של יוניליוור כמנהל קטגוריית החטיפים המלוחים ותחליפי הלחם. בתפקידו הקודם שימש יובל כמנהל מותג בטמפו, שם ניהל את המותגים גולדסטאר והייניקן. לפני כן עבד כתקציבאי בגיתם BBDO. יובל בעל תואר ראשון בתקשורת וניהול מהמכללה למנהל, ותואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה הפתוחה.
תפקיד חברה תאריך
מנהלת תכנון יוניליוור ישראל 29/03/2015
חני לוינסון הצטרפה לחטיבת שרשרת אספקה ביוניליוור ישראל כמנהלת תכנון. בתפקידה הקודם שימשה חני כמנהלת רכש בטמפו. חני חוזרת ליוניליוור לאחר שבעברה עבדה בחברה במשך 11 שנים, ומילאה מספר תפקידים בחטיבת שרשרת האספקה. תפקידה האחרון ביוניליוור היה מנהלת בשרשרת האספקה כשותפה עסקית לחטיבת המותגים המקומיים. חני בעלת תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת חיפה.
תפקיד חברה תאריך
סמנכ"לית שיווק גלובלי קליקסופטוור 15/03/2015
חברת קליקסופטוור (נאסד"ק: CKSW), ספקית מובילה של פתרונות ניהול כוח אדם נייד ואופטימיזציה של מערכי שירות, הודיעה היום על מינויה של טניה עמר לסמנכ"לית שיווק גלובלי בקליקסופטוור. במסגרת תפקידה, תהיה טניה עמר אחראית על התווייתה ויישומה של אסטרטגיית השיווק של מוצרי קליקסופטוור המסורתיים ופתרונות הענן, ניהול ובניית צבר ההזמנות וחיזוקו, תמיכה בשותפויות האסטרטגיות, שיווק דיגיטלי והובלת צוות השיווק ברחבי העולם. טניה עמר היא בעלת ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתפקידי ניהול שיווק ופיתוח עסקי בחברות טכנולוגיה. לפני הצטרפותה לקליקסופטוור שימשה טניה עמר כסגנית נשיא לשיווק בינלאומי בחברת מג'יק תוכנה, שם התוותה את האסטרטגיה השיווקית של החברה והובילה את יישומה בפועל. לפני כן שימשה בתפקידי ניהול שיווק בכירים בחברות נייס סיסטמס, קומברס, קרן ההון סיכון JVP וחברת האנרגיה הגרעינית הצרפתית Cogema.
תפקיד חברה תאריך
מנהלת שיווק קניון עופר לב אשדוד 15/03/2015
רותם גלאם-לוי (30), מונתה בימים אלה, למנהלת השיווק של קניון עופר לב אשדוד, מקבוצת קניוני עופר. גלאם- לוי, בוגרת תואר ראשון בתקשורת פרסום ויח"צ ותואר שני במנהל עסקים' שימשה בחמש שנים האחרונות כעוזרת למנכ"ל קניון עופר לב אשדוד - מר בן דבש. בתקופת עבודתה כעוזרת מנכ"ל הקניון, נטלה חלק פעיל בבניית תקציבי הניהול והשיווק של חברת הניהול, תוך ניתוח תהליכים מסחריים, בניית תמהיל חנויות בזיקה לשיקולים שיווקיים, איתור וגיוס שוכרים פוטנציאליים לחנויות ומשרדים ועוד.
תפקיד חברה תאריך
מנכ"ל בידאלגו 10/03/2015
בידאלגו (Bidalgo), מובילה עולמית בקידום אפליקציות מובייל בפייסבוק, הודיעה היום על מינויו של פלג ישראלי לתפקיד מנכ"ל בידאלגו ישראל. בתפקידו החדש יהיה אחראי ישראלי לכלל הפעילות העסקית של החברה באירופה ובאסיה, הכוללת לקוחות רבים כגון זינגה, פלאריום, פלייטיקה, 888 ועוד. פלג ישראלי (34), נשוי+1, כיהן בשנתיים האחרונות כסמנכ"ל הלקוחות של החברה. ישראלי יחליף בתפקידו את פלאי בארי, כיום מנכ"ל החברה, שעבר לנהל את פעילותה מארה"ב בהמשך להקמת סניף חדש בסן פרנסיסקו.
תפקיד חברה תאריך
סמנכ"ל פיתוח עסקי Zemingo 25/02/2015
זמינגו (Zemingo), קבוצת המובייל הגדולה בישראל, המתמחה בפיתוח מערכות מתקדמות לפלטפורמת המובייל, הודיעה על מינויו של רוברט פרישקו לתפקיד סמנכ"ל הפיתוח העסקי של הקבוצה. בתפקידו החדש יהיה אחראי פרישקו לכלל הפעילות העסקית בקבוצה ובפרט לבניית מערכי המכירות והשיווק על מנת לתמוך בצמיחה המתמשכת של הקבוצה. בין האתגרים עימם יתמודד פרישקו בתפקידו: אופטימיזציה של מערכי השיווק והמכירות, איתור וחדירה לשווקים חדשים והמשך חיזוקה וביסוסה של קבוצת זמינגו כמובילת שוק בתחומה. רוברט פרישקו (37), נשוי+2, כיהן בתפקידו האחרון כדירקטור מכירות בינ"ל וניהול לקוחות בחב' וובספלאנט. לרוברט ניסיון ניהולי ומקצועי מצטבר של 10 שנים בתחום התקשורת, אינטרנט ומובייל.
תפקיד חברה תאריך
סמנכ"לית שיווק ClickTale 15/02/2015
אפרת רביד כיהנה בתפקידה האחרון כסמנכ"לית שיווק גלובלית בחב' ClickSoftware. בתפקידה החדש תהיה אחראית רביד על בניית אסטרטגיה שיווקית תוך קידום ופיתוח של תהליכים חוצי ארגון. מתוקף כך, רביד תהיה אמונה על ניהול המסרים, התכנים, קמפיינים יצירתיים אונליין ואופליין לטובת הגדלת המודעות והדרישה למותג. בין האתגרים עימם תתמודד רביד: יצירה וחיזוק תדמית המותג קליקטייל לצד גיוס לקוחות חדשים ושימור לקוחות קיימים, בדגש על לקוחות Fortune 1000, המהווים את ליבת מצבת הלקוחות של החברה.
תפקיד חברה תאריך
מנהלת השיווק והפרסום של דלתות-רשפים דלתות רשפים 15/02/2015
ורד סלם מונתה למנהלת השיווק והפרסום של חברת דלתות-רשפים. זאת לאחר שלוש שנות פעילותה בחברה כאחראית תחום אינטרנט ואשת קשרי אדריכלים. סלם מביאה איתה שנות ניסיון רבות בתחום השיווק.
תפקיד חברה תאריך
סמנכ"ל לקוחות פירמה חברה למיתוג בע"מ 08/02/2015
עדי דינר (41) מונתה לסמנכ"ל לקוחות בחברת המיתוג 'פירמה'. דינר עוסקת מעל לעשור בניהול לקוחות בתחום המיתוג ומביאה אתה ניסיון והבנה רבה של התחום כאשר בין היתר היא עבדה בחברות המיתוג DS Studio ו Raz Group.
הקודם 12345 הבא

אייס דרושים

+ לכל המשרות
תפקיד חברה איזור

הכי נקראות

יום שבוע חודש
אין מאמרים להצגה

הרשמה לניוזלטרים

עליך לאשר את תנאי השימוש לשם הרשמה לניוזלטרים
הרשם
הרשמתך עברה בהצלחה