קבוצת קו מנחה אייס Bizportal תפוז flix טאבו ישיר תקדין חשבים מגמות רשם החברות

פרסום ושיווק

פרסום ראשון

לאחר מכרז בין 3 משרדי פרסום: תקציב גלובס עובר מיהושע TBWA ל-LEAD

לאחר 3 שנים בהן הוחזק התקציב על ידי יהושע TBWA, החליטה קבוצת גלובס לעבירו ל-LEAD, בתום מכרז בו השתתפו גם מקאן אריקסון ופרסום אברהם
 |  8
לאחר מכרז בין 3 משרדי פרסום: תקציב גלובס עובר מיהושע TBWA ל-LEAD
לאחר 3 שנים בהן טיפל משרד הפרסום יהושע TBWA בתקציב הפרסום של קבוצת גלובס עוברת הפעילות לידיו של משרד הפרסום LEAD מקבוצת אדלר חומסקי ובבעלותו המשותפת של רמי יהודיחה.

לאייס נודע כי על התקציב התמודדו בנוסף ל-LEAD משרדי הפרסום מקאן אריקסון ואברהם. על פניו, נראה היה שלאברהם היה סיכוי גבוה מאוד להנחית אצלו את התקציב. זאת לאור ההיסטוריה המשותפת של בעליו עם קבוצת התקשורת. בין שותפי המשרד (הצטרפו למייסד יריב אברהם) נמנים דודיק כץ, לשעבר המשנה למנכ"ל הסחר של גלובס (עד שהצטרף למשרד הפרסום) ונסים מויאל שהיה בעברו המשנה למנכ"ל יהושע TBWA וטיפל בין השאר גם בתקציב הפרסום של גלובס. עם זאת, בשלב הסופי של המכרז על התקציב התמודדו דווקא מקאן ו-LEAD.

בדומה לגופי מדיה אחרים, תקציב הפרסום של גלובס מורכב ברובו מבארטרים על שטחי פרסום עם גופי מדיה אחרים לצד ריטיינר שוטף למשרד הפרסום. פעילות הפרסום של הקבוצה מוקדשת רובה ככולה לקידום הוועידות, הכנסים והפרויקטים המיוחדים במגזינים השונים המתפרסמים במסגרתה. תחילת העבודה של LEAD עם גלובס מתמקדת בקמפיין 50 הנשים המשפיעות של ליידי גלובס.

מנכ"ל גלובס, איתן מדמון ורמי יהודיחה, מנכ"ל ובעלים של משרד הפרסום LEAD, סירבו להגיב לידיעה.