פרסום ושיווק

יום עמוס ברפיד: חברת החוצות מסיימת את עידן הבורסה ונכנסת לתחום הקירות

לאחר כשנתיים ברשימת השימור של הבורסה, ממוזגת רפיד לתוך חברת בת של הכשרת הישוב. במקביל היא משיקה חברת בת שתתחרה בתחום הקירות
משה בנימין |  5
קבוצת רפיד מתחילה את השבוע האחרון של פברואר 2014 עם שתי בשורות חדשות. האחת נוגעת לסיום הרשמי של דרכה בבורסה, והשנייה להשקת חברת בת חדשה שתתחרה בתחום הקירות בו לא הייתה פעילה.

לאחר שנתיים שבהן מניית רפיד לא נסחרה, ולמעשה שהתה ברשימת השימור של הבורסה לניירות ערך, מוזגה רפיד לתוך חברת בת של הכשרת הישוב ובך הפכה לפרטית ונמחקה רשמית מהבורסה. היום (יום א\') הוציאה החברה הודעה לבורסה, ובה הפרטים על הסכם המיזוג. המהלך שיצא לדרכו בספטמבר 2013 נועד כדי לקלוט בדרך של מיזוג את כל פעילותה, התחייבויותיה ונכסיה של רפיד על ידי הכשרת הישוב - בעלת השליטה.

באותו המועד, באסיפת בעלי העניין הביעו ישראל ודפנה פלדמן המחזיקים ב-4.99% מהמניות, את התנגדותם למהלך המיזוג וזה נדחה. בסוף דצמבר 2013 הגישה הכשרת הישוב כנגד פלדמן תביעה לסעד הצהרתי בבית משפט בו טענה כי הוא בעל עניין שלילי באישור עסקת המיזוג. מהלך זה הוביל לפשרה לפיה פלדמן יצביע בעד המיזוג וימונה במקביל לדירקטור בחברה הממוזגת.

במסגרת הסכם המיזוג, ובמטרה להעביר את רפיד לשליטה מלאה, תעניק הכשרת הישוב לחברת החוצות הלוואה בסך השווה לסך התמורה שעתידה להיות משולמת במזומן לבעלי המניות מן הציבור של החברה. דהיינו, הלוואה שבאמצעותה תוכל לרכוש רפיד את חלקם של בעלי המניות מן הציבור, שהם בעלי מניות החברה שאינם הכשרת הישוב, הכשרה תקשורת או פלדמן.

הכתובת הייתה על הקיר

כאמור, לצד החדשות מכיוון מבנה הבעלות על החברה קבוצת רפיד הקימה חברת בת לפרסום על גבי קירות. התחום שבו החברה הוותיקה לא הייתה פעילה בו נשלט על ידי הדיה, לביא מדיה, פרסום ברעם ו-Huge מדיה.

הפרויקט הראשון של חברת הבת הוא פרסום של חברת רולקס על גבי קיר ענק ברחוב רוטשילד פינת נחלת בנימין בתל אביב. בעקבותיו יעלה על הקיר כבר השבוע, פרסום לחברת אדידס, לקראת מרתון תל אביב, עם המסר \"Boost your run tlv\". מרפיד נמסר, כי בשלושת החודשים הקרובים תשיק חברת הבת החדשה קירות במקומות נוספים, כאשר החוזים העתידיים כבר נרכשו על ידי גורמים מענף האופנה ומענף המזון.

מהלך זה נחשב לראשון (והמשמעותי) של יוסי ירקוני, המנכ\"ל החדש של קבוצת רפיד. הקבוצה כוללת את \'רפיד ויז\'ן\', \'מאור\' ופעילות המסכים תחת השם STREET TV.

תגובות לכתבה(5):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 5.
  מיכאל 24/02/2014 14:42
  הגב לתגובה זו
  0 0
  קיר גרוע ומוסתר על ידי בניין יושב בחלק הכי דרומי שלא נחשף לאף אחד. פשוט בושה להגיד שזאת הכניסה שלהם לשוק, חוסר הבנה ברור למבנה של קיר , לפורמט ודמי שכירות מופקעים לכלום ושום דבר , מקווה שיש להם כיסים עמוקים .
  סגור
 • 4.
  חוסר הבנה מוחלט בשוק הקירות, הנפילה צפוייה. (ל"ת)
  גיא 24/02/2014 14:10
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 3.
  לקחו את ירקוני אחרי שהוא החריב את פובליסיס
  בוקי 23/02/2014 21:50
  הגב לתגובה זו
  0 0
  האיש שגמר את אריאלי. ממקום 7 לקריסה מוחלטת
  סגור
 • 2.
  יוסי עפיפוני 23/02/2014 18:39
  הגב לתגובה זו
  0 0
  קיר מעפן , לא רואים אותו בכלל מוסתר על ידי מבנה בסוף רוטישילד . בהצלחה "בכניסה" לתחום .
  סגור
 • 1.
  נייס ! (ל"ת)
  אנונימי 23/02/2014 18:13
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור