פרסום ושיווק

זוהיר בהלול: "נמאס להיות ערבי ישראלי, ליברמן מסוכן וחושף אותנו לאפרטהייד"

"המיעוט הערבי הוא הכי ממושמע בעולם, אנחנו לא גייס חמישי. אמנת חמאס תשתנה אם יתנהל מו"מ בגובה העיניים"
אבי שאולי |  140
זוהיר בהלול (צילום צילום מסך מתוך החינוכית)
זוהיר בהלול (64), עיתונאי ואחד מבכירי שדרני הספורט בישראל, מספר בראיון ל-Bizportal על תחושותיו כאזרח ערבי במדינת ישראל הנמצאת במלחמה עם בני עמו: \"קשה לי לראות תמונות של אנשים חפים מפשע שנפגעים. ל-85% מההרוגים בהפצצות ישראל בעזה לא הייתה שום נגיעה ללחימה, נשים וטף. אם זאת לא טרגדיה - אז מה היא טרגדיה? מצד שני אני מבין גם את הטרגדיה של הישראלים שהילדים שלהם בעוטף עזה ובמקומות אחרים סופגים טילים ונכנסים לחדרים ממוגנים תוך 15 שניות -זה בלתי נסבל\".

מה דעתך על מבצע \"צוק איתן\"?

\"לכל מלחמה יש את המטרות שלה, אך היום בעידן המודרני הוכח שאפילו מדינה בעלת יכולות טכנולוגיות גבוהות ביותר לא יכולה לחסל לחלוטין ארגון. למרות אולי ההישגים של צה\"ל, החמאס קיים ולכן אין תחליף למו\"מ מדיני, באמצעות אבו מאזן או אפילו במישרין עם החמאס. צריך לנסות להגיע למשוואה שבה שני הצדדים יחיו מבלי לפגוע בישויות של שני הצדדים. צריך להפקיד את המפתחות בידי אבו מאזן והוא ישלוט אפילו בחמאס\".

איך אפשר לדבר עם החמאס אם הוא חרט על דגלו את השמדת ישראל?

\"אמנות משקפות הלכות יסוד, אך גם הן משתנות. ראה ערך האמנה הפלסטינית של אש\"ף שגם היא הייתה מאוד מסוכנת למדינה היהודית. אם יאסר ערפאת, שהיה אימתם של הישראלים ועמד בראש אש\"ף, התנהל מולו מו\"מ ואישים רמי דרג כמו רבין, פרס וברק דיברו עמו, אז אפשר להניח שגם אמנת חמאס תשתנה אם יתנהל מו\"מ בגובה העיניים כולל פתרונות לסוגיות השונות\".

האם מדובר במלחמת אין ברירה?

\"אין מלחמת אין ברירה משום שלרגע ישראל אינה מאוימת באופן אמיתי אל מול הסכנות מסביב. חוזקה וחוסנה של ישראל בלתי ניתנים לערעור. ישראל הייתה יכולה להימנע מהמלחמה אם הייתה מושיטה יד לאבו מאזן שגינה והוקיע בפני מנהיגי העולם הערבי באופן אמיץ ביותר את חטיפת ורצח הנערים. הוא איש של פיוס שמוכן להסתפק ב-22% מפלסטין ההיסטורית, אז למה לא נותנים לו לגיטימציה? אם היו הולכים איתו המלחמה הייתה נמנעת\".

יש הטוענים שאם לא היה מוטל סגר על עזה לא הייתה פורצת מלחמה

\"ישראל אמנם התנתקה מעזה, אך זה רק לכאורה כיוון שישראל ישבה להם על הווריד. ישראל ניהלה מצור על עזה, החליטה מה יכנס ומה לא - בעצם ישראל עדיין הייתה כובש, אולי לא ישיר על עזה, אז על איזה התנתקות מדברים? יתכן שלולא הסגר המלחמה לא הייתה מתקיימת\".

ומה צריך לעשות עכשיו?

\"המלחמה לקראת סיום או הסתיימה ומה צריך לעשות עכשיו? לחכות בכליון עיניים למערכה הבאה או לחפש ערוץ הידברות? עדיף לחפש אפיק מדיני מאשר אפיק צבאי שלא פותר את הבעיה בשום פנים ואופן\".

אביגדור ליברמן אמר לא לקנות מערבים - מה דעתך על כך?

\"יש תסמינים מאוד מדאיגים בחברה הישראלית ופרנסי המדינה נותנים לכך לגיטימציה. בבקשתו של ליברמן להחרים חמישית מהאוכלוסיה בישראל הוא חושף את המדינה לפאן של אפרטהייד - זאת אמירה גזעית שלא עומדת בחוק, במבחן זכויות האדם ולא בחמלה ובמוסר הישראלים והיהודים. זאת הייתה אחת ההתפרצויות המסוכנות ביותר ביחסים בין יהודים לערבים\".

מה אתה רואה בעכו ובמקומות אחרים בעסקים של ערבים?

\"יש לא מעט סימנים של חרם. הציבור היהודי חש שנאה הולכת וגוברת כלפי האוכלוסיה הערבית בישראל, למרות שהמיעוט הערבי הוא אחד המיעוטים הממושמעים ביותר עלי אדמות מהבחינה האזרחית. מעולם לא פגענו, לא היינו גייס חמישי ולא הינו עוכרי ישראל. אנחנו מקבלים ציון גבוה באזרחות אז למה להעניש אותנו?\".

איך זה להיות ערבי-ישראלי בימים אלה?

\"זה בלתי אפשרי - נמאס לי להיות ערבי ישראלי. קשה לערבים לחיות באווירה הזאת תחת איום תמידי, מכפישים אותנו ומסיטים נגדנו. הציבור מולך שולל בעקבות על האווירה והאקלים הבלתי אפשריים שבו מצוי המיעוט הערבי. תסתכל על הרשתות החברתיות ותראה איזה שנאה לערבים. בודקים מה ערבים שעובדים אצל יהודים כותבים בפייסבוק שלהם ואז מנדים, רודפים ומכפישים אותם\".

יש סיכוי לשלום?

\"הייתי אופטימי ללא תקנה ובתקופה האחרונה אני מיואש. אחרי הרע יכול לצמוח טוב - יכול להיות שיבינו שלא ניתן לפתור בעיות באמצעים צבאיים ויחזרו לדרך המדינית ומעז יצא מתוק. אם כי אי אפשר לומר את המשפט הזה בצל הריגתם של מאות ופציעתם של אלפים\".

איך אתה מסביר את התמיכה הגדולה בישראל במלחמה?

\"הציבור רוצה לחיות בשלום - זה ברור, אבל יש לו תחושה שאפשר להשמיד את הצד השני בדרך מיליטריסטית וזה לא נכון. עדיף שהציבור הישראלי יפנים את חשיבות השיחות מאשר את הטילים, הפצמ\"רים והמטוסים\".

נשארו לך חברים יהודים אחרי כל מה שעברנו?

\"אתה לא יכול לדמיין כמה טלפונים קיבלתי באחרונה. חבל שזה המיעוט הדומם ואני מיואש, אך אין לאבד תקווה ואני גם אומר זאת לילדיי, אולי כך אני מנסה להרגיע את עצמי. אני מאמין שיהודים וערבים יכולים לחיות ביחד, אך אני מאוד מודאג מהמנהיגים שלא מפנימים את כמיהת העמים לשלום וחבל\".

זוהיר בהלול נולד בשנת 1950 ובשנת 1974 החל לעבוד ברשות השידור. הוא נחשב לאחד מבכירי שדרני הספורט בישראל וכיום הוא משדר בתחנת הרדיו \"א-שמס\" - תחנת רדיו אזורית המשדרת לצפון ישראל מכפר החורש שליד נצרת.
תגובות לכתבה(140):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 118.
  יש נשים ערביות אמיתיות וכנות ממך
  ar36 11/08/2014 22:40
  הגב לתגובה זו
  0 0
  חבל שאין לך את האומץ והיושר והכנות של אנט חאסכייה ערביה מוסלמית שעונה בין היתר לשאלה : האםאת לא חושבת שהאזרחים הערבים מופלים ? , והיא עונה : מה זה מופלים ? , יש רופאים , יש עורכי דין , יש אנשי אקדמיה ערבים . אנחנו צריכים לדאוג לשוויון של עצמנו ע"י התנהגות אזרחית ראויה , אנחנו לא יכולים לנופף בדגל של פלשתין , לקרוא "מוות ליהודים" , לתקוף את מדינת ישראל ואז לבכות על אי השוויון. והיא ממשיכה ביושר ואומץ לומר את האמת. יש לך אומץ להיות כמוה ? אריה ים
  סגור
 • 117.
  נכון גם לי נמאס להיות יהודי ילד "כפות" של כל העולם.
  מנו 11/08/2014 14:32
  הגב לתגובה זו
  0 0
  לא ברור לי היכן הבעיה של זוהר בהלול במיוחד הוא שהפך לסמל של שידורי הספורט בארץ ובעולם. מה עוד חסר לבנאדם... שיראה אותנו כמה אנחנו סובלים מהתעללות של כל העולם במדינה הקטנטנה שלנו היהודים בישראל הפכו להיות ילדי "כפות" של כל העולם.. והכי גרוע הוא לא רוצים לשמוע את אמת אלא רק לראות את לשקר..
  סגור
 • 116.
  יא בהלול תאמר לנו מתי אתה בורח לעזה, נעזור לך לארוז....
  שי 09/08/2014 15:28
  הגב לתגובה זו
  0 0
  את המזוודות וגם נצייד אותך בפיתות ובכובזה.
  סגור
 • 115.
  לך לסוריה ולעירק שם מקומך
  אריק 08/08/2014 11:20
  הגב לתגובה זו
  2 0
  נבלות שנוגסות ביד שמאכילה אותם
  סגור
 • 114.
  אפרטההיד?
  daniel 06/08/2014 20:28
  הגב לתגובה זו
  1 0
  זוהיר בהלול, אם היית חיי במדינה ערבית לא היית מגיע לאן שהגעת העד היום במדינת ישראל, היית חיי בעוני ובהשפלה.... תתעורר... גיבדתי אותך עד לקריאת כתבה זו לצערי טעיתי בשיפוטי אותך. אפרטהייד יש באפריקה, פה יש לך ולבני עמך את חופש הדיבור, את הדמוקרטיה מה שאין לך בארצות ערב הרודניות המונרכיות.ת ת ע ו ר ר... ואם לא טוב לך פה הדרך לעזה ולשטחים פתוחה בפנייך ובפני רבים אחרים שכמותך. להזכירך מעולם לא היה ולא יהיה עם שנקרא פלשתינאי, אם תערובת של מהגרים ממצרים, עירק, ירדן, סוריה ועוד ארצות ערב אחרות שלא רצו בחלאות אנוש הללו, העם היהודי הישראלי דוגל בחייה ותן לחיות ולא שם ילדים ונשים לפני חייל מתאבד. להבדיל אנו מגנים על הילדים והנשים שלנו לנו יש ערך לחיי אדםץ. מה שלהם אין!
  סגור
 • זוהיר - ריהוז
  DB500 07/08/2014 22:46
  הגב לתגובה זו
  1 0
  ציטוט. להזכירך מעולם לא היה ולא יהיה עם שנקרא פלשתינאי, אם תערובת של מהגרים ממצרים, עירק, ירדן, סוריה ועוד ארצות ערב אחרות שלא רצו בחלאות אנוש הללו, המשך . ומעט תושבי הארץ ה "ערבים" שחיים כאן מאז ומעולם, מסתבר, על פי מחקרים, שאלה שרידי יהודים שלא גלו ואולצו להתאסלם. די , זוהיר ודומך ! נמאס לי , שנמאס לך. ולבסוף , אפתיע אותך, התגובה הזו שלך באה משום שאתה פוחד מבני עמך , אתה פוחד שיפגעו בך ואפילו יותר מזה . היות וכך , אני מבין אותך. תמשיך ללהטט במילים.
  סגור
 • 113.
  מיעוט הכי חצוף ,נבזי ובוגדני שאין כמותו בעולם!
  כל מילה שלו שקר! 06/08/2014 20:16
  הגב לתגובה זו
  4 0
  אם יהודים במדינה כלשהי היו מרשים לעצמם רק לומר שהם קודם כל יהודים ,וצרכי המדינה וביטחונה לא מעניינים אותם - אז היינו עדים לגרוש ספרד 2 או שואה 2!
  סגור
 • 112.
  האיש מתעלם מהמציאות שלפיה חמאס הוא ארגון איסלמיסטי פנטי (ל"ת)
  כאילו נלחמנו להנאתנו 06/08/2014 18:37
  הגב לתגובה זו
  6 0
  סגור
 • 111.
  קשה להסביר לערבי-קשה תפיסה (ל"ת)
  gidi12 06/08/2014 17:38
  הגב לתגובה זו
  5 0
  סגור
 • 110.
  גם לנו נמאס ממך
  אורית 06/08/2014 16:11
  הגב לתגובה זו
  6 0
  לך תיהיה פלשתיני ערבי או סורי ערבי או לבנוני ערבי...... רק תבחר!!!!!!!!
  סגור
 • טען עוד
 • 109.
  נמאס לך - סע לעזה יא חביבי תעשה טובה (ל"ת)
  ירון 06/08/2014 13:39
  הגב לתגובה זו
  4 0
  סגור
 • 108.
  מי המראיין הפחדן הזה? אין לו אומץ לשאול שאלות?
  משה 06/08/2014 13:31
  הגב לתגובה זו
  7 0
  קצת מוזר: בהלול טוען שהמיעוט הערבי הוא מהממושמעים בעולם, ואף אחד לא שואל אותו על גלי האלימות בואדי ערה? על משתפי הפעולה עם המתאבדים? הוא מבקש לפתוח את המעברים, ואאף אחד לא שואל אותו למה המלט שעובר במעברים מגיע למנהרות? למה המתכות מגיעות לקסאמים?
  סגור
 • 107.
  מעניין מה דעאש חושבים עלך (ל"ת)
  חיים 06/08/2014 12:45
  הגב לתגובה זו
  4 0
  סגור
 • 106.
  אתה חופשי אף אחד לא תופס אותך (ל"ת)
  חיים 06/08/2014 12:44
  הגב לתגובה זו
  4 0
  סגור
 • 105.
  דבר תוך חריקת שיניים
  misha6 06/08/2014 11:04
  הגב לתגובה זו
  2 0
  אפילו איש כמו פרשן ספורט מתיחס לישראל כך שבכל משפט נרגשת אי-אמת בדבריו. מה שהוא אומר זה לא מה שהוא חושב ובכך לצערי יש הבדל קטן בין ערבים "הישראלים" לבין הערבים "הפלשתינאים". והאמת היא אחד ויחידה -שה אין ערבים "ישראלים" וערבים "פלשתינאים" אלא ערבים שמולדתם - חצי האי-ערב. ללא הפסקת כיבוש ערבי העולמי הם ימשיכו להרוג גם את עצמם בלבנון, סורי, עיראק - אז למה הם ירחמו אלינו?
  סגור
 • 104.
  אתה רמאי
  sap 06/08/2014 10:25
  הגב לתגובה זו
  5 0
  ערבי שמגבה חמאס מצידי להגלות לרפיח או שג'אעיה. קודם כל שיהיה אזרח ישראלי . הבעיה שכל הערבים שמחים בליבם שחיילנו נהרגים וחלקם מפרסמים בפייס. בכל מקרה אפרטייד או לא מי הוא בכלל שיש לו אומץ לפתוח את הפה !!! סלאמת .
  סגור
 • 103.
  מביך אותי לראות את התגובות של הישראלים. (ל"ת)
  שוקי44 06/08/2014 10:11
  הגב לתגובה זו
  0 5
  סגור
 • 102.
  בני אדם
  שוקי44 06/08/2014 10:09
  הגב לתגובה זו
  0 5
  אשרייך בהלול. עם ישראל שכח להתנהג כבני אדם. המלחמה ומות בנינו כיבו לנו את הלב. הלוואי והעם יתעורר ויבין שכולנו בני אדם שווים.
  סגור
 • 101.
  אנחנו ערביי ישראל רואים עצמנו כפלסטינים, לא יעזור לכם!! (ל"ת)
  כולנו זועבי 05/08/2014 21:42
  הגב לתגובה זו
  0 5
  סגור
 • למי זה לא יעזור ?
  יוסף 22/03/2016 14:59
  הגב לתגובה זו
  0 0
  לשמאל שרוצה שלום זה לא יעזור, לימין ששמח על כל ערבי שמזדהה עם הלאומנות הערבית זה בהחלט יעזור.
  סגור
 • יפה
  אורית 06/08/2014 16:12
  הגב לתגובה זו
  3 0
  אז לך לפלשתין!! אף אחד לא עוצר אותך.......
  סגור
 • 100.
  אם אתה באמת חושב כך .אז אין סיכוי לשלום.
  יוני 05/08/2014 21:09
  הגב לתגובה זו
  4 0
  כמה צביעות וכמה פלפולי מלים,שום גינוי למרצחי החמאס.שום גינוי לערביי מזרח ירושליים (הסכנה האמיתית היום).שום גינוי לערביי הגליל וואדי ערה שמשליכים בקבוקי תבערה .ומציתים רכבים של יהודים.חמאס וחיזבאללה אחד הם.אבל כנראה שאין שום הבדל בין זוהיר בהלול .חסן נסראללה .אחמד טיבי וחנין זועבי.לכולם אותה מטרה ,חלקם אומרים זאת בפומבי והשאר מייחלים לזה בליבם.
  סגור
 • 99.
  אל תתנו לו להתראין.....
  רוניי 05/08/2014 21:04
  הגב לתגובה זו
  5 0
  כ...ולה כתב ספורט....למה לתת לו במה...דברי הבל....
  סגור
 • 98.
  ליברמן אומר בדיוק אבל בדיוק את מה שנכון וכואב מאוד כואב (ל"ת)
  לא נדבר עם חמס 05/08/2014 20:35
  הגב לתגובה זו
  4 0
  סגור
 • 97.
  ליברמן אומר לערביי נצרת לזרוק אבנים ?
  לא תומך ליברמן 05/08/2014 18:13
  הגב לתגובה זו
  11 0
  ומי בוחר בזחאלקה,טיבי,זועבי ודומיהם ? ערביי ישראל !
  סגור
 • 96.
  נמאס לך ? עזוב אותנו !
  יוסי 05/08/2014 17:36
  הגב לתגובה זו
  12 1
  תעבור לרמאללה או יותר טוב לעזה ותהנה מהדמוקרטיה שלהם !
  סגור
 • 95.
  גייס חמישי..לך לעיראק או לעזמי בקטאר (ל"ת)
  חיים 05/08/2014 17:26
  הגב לתגובה זו
  8 1
  סגור
 • 94.
  כערבי, עליך לשתוק, תגיד תודה שאתה חי כמו בן אדם. (ל"ת)
  ספקטקולרי 05/08/2014 17:26
  הגב לתגובה זו
  8 1
  סגור
 • 93.
  בהלול-שיטת ההתכינות שלך היא סירחון...אף ערבי לא מאמין
  חיים 05/08/2014 17:24
  הגב לתגובה זו
  6 0
  לך...בישראל הכי טוב לערבים וטוב שתגיד את האמת
  סגור
 • 92.
  למה שלא תהיה ערבי בארץ ערבית? (ל"ת)
  ספקטקולרי 05/08/2014 17:24
  הגב לתגובה זו
  8 0
  סגור
 • 91.
  אש"ף - רק שינה אסטרטגיה
  אמיר 05/08/2014 17:20
  הגב לתגובה זו
  7 0
  לדעתי ובניגוד לעמדתו של זוהיר עמדתו של אש"ף לגבי מדינת ישראל לא השתנה, הוא רק שינה אסטרטגיה. לא נראה לי הגיוני שארגון שקורא להשמדתנו ישנה ביום בהיר את עורו והראיה לכך בתקופה שלאחר הסכם אוסלו ישראל ספגה פיגועים רבים, אשף נמנע מלגנות את אותם ארגונים או לפעול להשמדתם, שוטרי הרשות בעצמם השתתפו בפיגועים ופעילות נגד חיילנו וכל זאת בזמן שערפאת עצמו ממשיך ומתבטא בדבר מדינה פלסטינית על כל שטחי ישראל = השמדת ישראל. אי אפשר לסמוך על העם הזה שקורה לעצמו פלסטינאי ולבטח לא על ארגון כמו חמאס ודומיו.
  סגור
 • 90.
  ערביי ישראל
  אמיר 05/08/2014 17:17
  הגב לתגובה זו
  10 1
  הערבים מתלוננים כנגד אביגדור ליברמן על החרם הצרכני היהודי אך נמנעים מלהזכיר באותה נשימה, כי מזה שנים קיים חרם ערבי שקט על עסקי ישראלים והראיה, ערבים לא קונים אצל ישראלים, אלו היו תמיד הישראלים שקנו אצל ערבים ופרנסו אותם. היום אני אעדיף לשלם ליהודי כמה שקלים יותר ולא לפרנס ערבי שברגע שתסובב לו את הגב יחפש איך לתקוע אותך.
  סגור
 • 89.
  בהלול בחוצפתו יורק לבור שכולנו שותים ממנו (ל"ת)
  ארציאלי האב 05/08/2014 17:14
  הגב לתגובה זו
  7 1
  סגור
 • 88.
  בהלול כמו כל ערביי ישראל - ממלא פיו מים
  ko 05/08/2014 16:32
  הגב לתגובה זו
  15 0
  ביקורת על החמאס ? ביקרות על טורקיה שמלבה מלחמה ? מה פתאום, הערבים תמיד בסדר (בשביל זה החיים בסוריה, לבמון, אירן וכו דבש ...). המקום היחיד שטוב בו לערבים זה מדינות שהם לא ערביות, ברגע שהערבים שולטים כולם סובלים - בעיקר הערבים עצמם! אבל ערבים לא מבקרים ערבים אחרים - מבחינתם כל העולם אשם.
  סגור
 • 87.
  בהלול . אתה מנסה להיכנס לפוליטקה אתה שקוף
  פליקס 05/08/2014 16:15
  הגב לתגובה זו
  11 1
  זוהיר בלול מנסה להיכנס לבוליטקה על גב השינאה ליהודים. חוצפן, קשקשן . תמיד רצה להיות יהודי ותיבל את משפטיו ברדיו במילים עבריות מפוצצות . אנשים כמו זוהיר בהלול הם הסכנה האמתית לישראל . הוא הגייס החמישי האמיתי. ביום של חולשה שלנו הוא יעמוד בראש הרוצחים.
  סגור
 • מבולבל, לא מסוכן כלל
  יוסף 22/03/2016 15:08
  הגב לתגובה זו
  0 0
  הוא כמו ילד למשפחה הרוסה שנזנח ואומץ ע"י משפחה מסודרת, המסכן לא יודע את מי לאהוב ואת מי לשנוא, את מי שהביא אותו לעולם דפוק מלידה או את מי שגידל אותו להיות בן אדם, הוא לא שוכח מאין בא ולא אצל מי גדל והוא אוהב-שונא את שניהם.
  סגור
 • 86.
  הבנתם? לא הרציחות לא הפיגועים לא שנאת ישראל
  מרקו 05/08/2014 16:03
  הגב לתגובה זו
  11 0
  מה שחמור זו ההתבטאות של ליברמן. הבנו בהלול, לך מפה, לא אותך רוצה החמאס להשמיד, לרצוח, איטבח זה את היהוד, ואם הורגים יהודי לא קרה כלום, הקוראן הרי לא מגנה את זה. בהלול לא צריך לקבל מיקרופון בשום מקום, שילמד אותנו איך צריך לנהוג בחמאס, חבל שצה"ל לא היה מספיק חזק ומונהג על ידי מנהיגים חזקים, אלא על ידי רמטכ"ל רופס כדי לחסל את החמאס אחת ולתמיד
  סגור
 • 85.
  נפוליאון
  זוהיר אלול עכו 05/08/2014 16:02
  הגב לתגובה זו
  10 1
  מאז הבקיע נפוליאון את חומות עכו ודחף קנה תותח לעכוזו של המושל, לא נשמעה נפיחת יבבה כה גדולה לך חפש מי ינענע אותך ערבושבוש
  סגור
 • 84.
  ערבים ישראלים
  יפה 05/08/2014 15:47
  הגב לתגובה זו
  7 1
  זוהיר, הלוואי והיית מצליח להדביק אותי באופטימיות שלך. באשר לליברמן אני מוקיעה ומגנה את דבי ההסתה והבלע שלו ומצידי הוא לא טוב יותר מכל שונא יהודים או ישראלים. (דוגמת טיבי -מעריץ השאהידים או זועבי שאת "תרומתה" לסכסוך המקומי את אפשר להעריך עדיין. הדו קיום פורח, עד שנזרק ביוטי כזה או אחר ע"י ליברמן, זועבי או מירי רגב. שלא תבין לא נכון, אני בעד הבעת דעה חופשית אבל המרחק רב בין ביטוי דעה אישית לבין גילויי שטנה/הסתה/הדחה כמו קריאות שאינני מוכנה לחזור עליהם
  סגור
 • 83.
  קרית ביאליק
  אריה קופל 05/08/2014 15:35
  הגב לתגובה זו
  2 8
  עם "עליהום" של אנשי הימין שמשתלטים על כל הטוקבק ים ועם השפה המאד קיצונית אתם תגרמו לאינתיפידה שלישית . הגיע הזמן לפתוח את הדרך לשיחות ולא רק לדיוק ולרגום אותם. כמו שרבין ז'ל אמר :שלום עושים עם האויב"
  סגור
 • אריה עשיתי שלום עם אשתך אתמול...מה תגיד? (ל"ת)
  לביא מקופלת 05/08/2014 21:44
  הגב לתגובה זו
  4 1
  סגור
 • 82.
  גם לנו נמאס מימך תעבור לעזה דחוף חמאסניק (ל"ת)
  ניר 05/08/2014 15:26
  הגב לתגובה זו
  9 1
  סגור
 • 81.
  גם אני לא קשור ללחימה אז למה נורו עליי רקטות? (ל"ת)
  בני. 05/08/2014 15:24
  הגב לתגובה זו
  13 0
  סגור
 • 80.
  מה בכל זאת עושים?
  עמיקם ברג 05/08/2014 15:20
  הגב לתגובה זו
  10 0
  שלום מר בהלול, רבים כמובן, תומכים בשיחות ובפתרון של פשרה. ונכון -- ביננו היהודים לא חסרים לאומנים קיצוניים/גזענים. אם רבים כמוך (יהודים וערבים) יתיאשו, ברור ש ה״רבים״ שהוזכרו ינצחו. יחד מזאת מי שאינו יכול לשאת במעמסה בוחר את פתרונו של מר סייד קשוע, וקשה לבוא אליו בטענות. קשה גם לבוא בטענות אל אם לילדים צעירים שאינה יכולה לשאת יותר את סיכון ילדיה בעוטף עזה ועוזבת את המקום שם, למרות שזה אינו תואם את ״האתוס הציוני״. וכיון שהזכרתי את מר קשוע, עלי לציין שבאחד ממאמריו הראשונים ששוגרו משיקגו הוא מציין (ובצדק) את ההרגשה הקשה עקב הרס רצועת עזה ובעיקר את הרג הילדים שם. לי קשה חוסר התיחסותו להפגזת אזרחים בצד שלנו של הגבול (ואילו עשה זאת תוך ציון ההבדלים הגדולים במספרי הנפגעים, גודל ההרס וכד׳, הייתי מבין אותו מאד). אם אתה במקרה בקשר איתו, אשמח לדעת איך הוא מתיחס להערתי זו. בברכה שנתגבר על הניגודים, עמיקם ברג
  סגור
 • 79.
  למה ביזפורטל נותן במה לחמאסניק
  אסף 05/08/2014 15:19
  הגב לתגובה זו
  9 3
  בושה עורכים ראיון עם אוהד חמאס גייס חמישי שליקק פה לכולם בתקשורת התקדם אכל ושתה כמו חזיר אבל בתוך תוכו תמיד היה אוהד של אירגוני הטרור מה קשור אתר כלכלי ולמה נותנים לו במה ולהזכירכם משפט של השווקים שחזירים תמיד נשחטים
  סגור
 • 78.
  "נמאס להיות ערבי ישראלי"
  דב 05/08/2014 15:19
  הגב לתגובה זו
  15 1
  אם כך איזה ערבי אתה רוצה להיות-סורי! עיראקי? לבנוני? איראני" אפגניסטני? תאמר מבלי להתחמק בשפה מליצית
  סגור
 • 77.
  גייס חמישי לך לעזה
  טל 05/08/2014 15:11
  הגב לתגובה זו
  10 1
  אכל ושתה ממנעמי התקשורת אבל בתוך ליבו תמיד היה נגד ישראל ובעד אירגוני הטרור אנחנו מטומטמים מכניסים כאלה ביננו הוא ישב בבור של צהל במיבצע והוא יודע ש85 אחוז מתו חפים מפשע יא עוכר ישראל לך לך לעזה
  סגור
 • 76.
  זוהיר בהלול
  Adi 05/08/2014 15:09
  הגב לתגובה זו
  10 1
  אני לא מאמין לו הוא יודע את האמת שהחמס מתכוון להשמידנו
  סגור
 • 75.
  הנבלה הסרוחה הזאת עמלק לך לעזה
  טל 05/08/2014 15:07
  הגב לתגובה זו
  8 2
  הנבלה הזה גייס חמישי עוכר ישראל קיבלו אותו בתקשורת כאחד משלנו קיבל משכורות במה תכניות בטלוזיה שפה יפה אבל כבר לפני 20 שנה אמר שהמנהיג שלו הוא יאסר ערפאת ועכשוו כנראה זה מנהיגי החמאס תעבור לעזה תשדר שמה יה עוכר ישראל
  סגור
 • 74.
  אין סיכוי שהחמאס ישנה את אמנתו
  גדעון 05/08/2014 15:04
  הגב לתגובה זו
  7 0
  החמאס הוא ארגון דתי קיצוני שלא יסכים לקבל פחות מארץ ישראל (פלסטין מבחינתם) נקיה מיהודים. ההשואה לאש"ף איננה רלבנטית כי אש"ף הוא ארגון חילוני שהקונפליקט איתו הוא על אדמה בלבד. על אדמה אפשר להתפשר. לא על דרישות דתיות קיצוניות
  סגור
 • 73.
  אספסוף החלאות הגיע גם לביזפורטל? מה הם עושים כאן? (ל"ת)
  פלוגות בנט-יוגנד 05/08/2014 15:00
  הגב לתגובה זו
  7 0
  סגור
 • 72.
  מדינת ישראל כבר עשתה הכל
  שלום 05/08/2014 14:55
  הגב לתגובה זו
  10 0
  מדינת ישראל עשתה דברים הזויים ביותר בכדי לזכות בשקט. שום דבר לא עוזר. לו היו הערבים מעוניינים בשלום היה כבר שלום מזמן. כל הדיבורים על שינויים באמנת החמאס אין להם שום אחיזה במציאות. מה שכן הערבים משקרים כל הזמן. ופועלים לפי העיקרון ששקר שחוזרים עליו כל הזמן, הופך להיות אמת. הצד הרשע בעניין הם הערבים לא היהודים.
  סגור
 • 71.
  אם נמאס לו, אז אף אחד לא מחזיק אותו פה בכוח
  יגאל ש. 05/08/2014 14:53
  הגב לתגובה זו
  8 2
  יש 22 מדינות ערביות, שם הוא ירגיש ממש בבית
  סגור
 • 70.
  שקרן נוכל ורמאי-יש אפרטהייד איסלאמי-כפרים נקיים מיהודים
  איסלם קיצוני=כת שטן 05/08/2014 14:53
  הגב לתגובה זו
  10 0
  הגזענות באיסלאם היא מובנית, על זה השקרן לא מדבר! בישראל מגוון עדות ודתות - בכפרים הערבים ומדינות ערב - 99.9% מוסלמים!!! היתר בתהליך השמדה
  סגור
 • 69.
  חבל שזוהיר בהלול הפך לתועמלן של החמאס
  דור 05/08/2014 14:51
  הגב לתגובה זו
  11 0
  מאיפה הנתונים ההזויים האלה? ל-85% מההרוגים בהפצצות ישראל בעזה לא הייתה שום נגיעה ללחימה? גם דובר החמאס לא היה מספק שקר יותר הזוי מזה. משתמע מדבריו שישראל היא מדינה חזקה ולכן לא צריכה להגן על עצמה ועוד שטויות מהסוג הזה. זוהיר, כשתתפקח מצערך על אסון המלחמה הזאת(שמשותף להרבה מאיתנו) כדאי שתקרא שוב את הכתבה הזאת בעין קצת פחות אמוציונלית ויותר ביקורתית.
  סגור
 • ועוד השחקן הישראלי העלוב משה איבגי
  22 06/08/2014 10:17
  הגב לתגובה זו
  1 0
  ייושב עם החמאסניק הזה בערוץ 2 ומחזק את אמרותיו של דובר החמאס
  סגור
 • 68.
  שיחזיר את תעודת הזהות ויבקש אחת מהפלסטינאים
  דודי 05/08/2014 14:44
  הגב לתגובה זו
  9 1
  אף אחד לא מחייב אותו להחזיק וליהנות מתעודת הזהות הישראלית, ואם נמאס לו שיחזיר ויזמין תעודת זהות מהרשות הפלסטינאים, וירשם שם בביטוח לאומי ובלשכת אבטלה
  סגור
 • 67.
  הוא לא מביע גינוי לחמאס אלא תוקף את ישראל.
  אסקימוסי 05/08/2014 14:43
  הגב לתגובה זו
  11 0
  האם על ישראל להבליג לרצח ולהמתין לשינוי אמנת הרצח של החמא"ס
  סגור
 • 66.
  מה הוא אמר לבני עמו כשטיפטפו 14 שנים רקטות על עוטף עזה (ל"ת)
  קשה להיות יהודי לידו 05/08/2014 14:35
  הגב לתגובה זו
  10 1
  סגור
 • 65.
  היתממות. מדובר במיעוט עוין שתומך באויב.
  האזרח הפשוט 05/08/2014 14:32
  הגב לתגובה זו
  9 1
  ניצול ציני של חופש הביטוי במדינה דמוקרטית. ערביי ישראל נהנים מכל הטוב של המדינה אבל מייחלים, וחלקם פועלים, להשמדתה. שיספר לתושבי שער אפריים כמה הם שוחרי שלום...
  סגור
 • הימין ההזוי מנצל את הדמוקרטיה כדי לשפוך טירוף הגזענות ב
  חלאות 05/08/2014 14:57
  הגב לתגובה זו
  1 8
  בו הוא אחוז, כמו כל פאשיסטים וניאו נאצים. את אותו זבל הם שופכים גם על השמאל, ובעת מלחמה מתחבאים בין ברכי הרבנים המנוולים והמסיתים שלהם. ליברמן ובנט מבינים היטב את הכוח הגלום בהסתת האספסוף והם מנצלים זאת עד תום. הערבים הישראלים הם אזרחי המדינה ומי שרואה בהם אוייב הופך אותם בכך לאוייב. זה אותו זבל שיוצר אנטישמיות כנגד יהודים בחו"ל. אינכם שונים.
  סגור
 • היהודים הם האוייב הציוני! (ל"ת)
  ג'אסן 05/08/2014 21:46
  הגב לתגובה זו
  0 1
  סגור
 • 64.
  משטרים מוסלמים
  קובי 05/08/2014 14:32
  הגב לתגובה זו
  2 1
  תארו לכם שהיינו חותמים שלום עם אסד בזמנו ומחזירים את רמת הגולן איפה היינו היום ? מה אפשר לצפות ממוסלמים שהורגים / רוצחים את אחיהם בשם דתם או לחילופין שוחט בן את אמו / אחותו בשם חילול כבוד המשפחה ? אין תקווה נבלות סרוחות מישהו ממנהיגי ערביי ישראל גינה את החמס ? כולם צדיקים !
  סגור
 • 63.
  בבחירות הדמוקטיות בעזה ב- 2006 זכה החאמס ל- 80% (ל"ת)
  תמי 05/08/2014 14:31
  הגב לתגובה זו
  5 0
  סגור
 • 62.
  יהודי גאה
  אילן 05/08/2014 14:30
  הגב לתגובה זו
  7 1
  יש לך את הזכות להיות ישראלי זכותך לעבור לעזה לירדו לסוריה ולהיות מרוצה.. כפוי טובה
  סגור
 • 61.
  כשהיה ילד הניף דגל ישראל וכעת את דגל אש"פ של "בני עמו" (ל"ת)
  דורית 05/08/2014 14:28
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 60.
  אם יגידר עצמו כערבי ישראלי ולא כפלשתינאי היה על מה לדבר (ל"ת)
  ערבי ישראלי 05/08/2014 14:27
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 59.
  איש אמיץ וחשוב
  יובל 05/08/2014 14:24
  הגב לתגובה זו
  0 18
  אני מרגיש הרבה יותר קרוב אליו מאשר לכל הגזענים שמגיבים כאן.
  סגור
 • 58.
  אולי תתן זינוק פנתרי מעבר לגדר ותפסיק לבלבל ת'מוח ?! (ל"ת)
  נתנאל 05/08/2014 14:22
  הגב לתגובה זו
  5 0
  סגור
 • 57.
  נמאס לך -תעזוב
  אחד 05/08/2014 14:19
  הגב לתגובה זו
  11 0
  גם לנו נמאס והערבים הם לא מיעוט בעולם הם המון רצחני תעב דם תסתכל מה קורה סביבנו מזוויע כמה ערבים נרצחים כל יום בשם האיסלאם
  סגור
 • 56.
  הכי ממושמע בעולם!? עם הייתה גר ברוסיה אז היתה הכי ממוש (ל"ת)
  בוריס 05/08/2014 14:18
  הגב לתגובה זו
  5 0
  סגור
 • 55.
  מר בהלול לפני שאתה אומר נמאס לי תתפטר מהעבודה, אתה
  נועה 05/08/2014 14:15
  הגב לתגובה זו
  7 0
  יורק לבאר שאתה שותה ממנה תתבייש לך, אני במקומך הייתי כותבת אני מתביישת שאני ערביה ששולחת את ילדיה להתפוצץ בתוך יהודים, בחרת בדרך שירחמו עליך, תבין מבחינתנו נגמרו הרחמים, אנחנו היום נלחמים על חיינו
  סגור
 • 54.
  עיניים להם ולא יראו
  אביגדור 05/08/2014 14:11
  הגב לתגובה זו
  5 0
  מר בהלול טוען: מה אתה רואה בעכו ובמקומות אחרים בעסקים של ערבים? "יש לא מעט סימנים של חרם. הציבור היהודי חש שנאה הולכת וגוברת כלפי האוכלוסיה הערבית בישראל, למרות שהמיעוט הערבי הוא אחד המיעוטים הממושמעים ביותר עלי אדמות מהבחינה האזרחית. מעולם לא פגענו, לא היינו גייס חמישי ולא הינו עוכרי ישראל. אנחנו מקבלים ציון גבוה באזרחות אז למה להעניש אותנו?". אני מניח שהוא לא גר במדינה - בוא נזכיר רק את המהומות בהן השתתפה חנין זועבי, את חסימות הכבישים, בקבוקי תבערה ויידויי אבנים. תשאלו את תושבי נצרת עלית.
  סגור
 • 53.
  ערבים רוצחים זה את זה מסיבות פוליטיות בכל המזה"ת (ל"ת)
  מלכה 05/08/2014 14:08
  הגב לתגובה זו
  4 0
  סגור
 • 52.
  נעשה אותך ערבי עזתי (ל"ת)
  אפי 05/08/2014 14:07
  הגב לתגובה זו
  4 1
  סגור
 • 51.
  לך לעזה,אל "בני עמך" - שדם אין אפרטהייד. שם דמוקרטיה (ל"ת)
  דנה 05/08/2014 14:07
  הגב לתגובה זו
  6 2
  סגור
 • 50.
  למה הוא לא ניסה לשכנע "בני עמו" נגד רקטות רצח יהודים (ל"ת)
  שוקי 05/08/2014 14:06
  הגב לתגובה זו
  8 1
  סגור
 • 49.
  יחסי ערבים יהודים.
  דודיק 05/08/2014 14:05
  הגב לתגובה זו
  6 2
  אל יתמם זוהיר. מזכיר לי את הקומץ בכדורגל. היכן הרוב הערבי שבוחנים נהגים אם הם יהודים/ערבים ופועלים בהתאם? היכן היה הרוב הערבי שכביש 65 (חדרה-עפולה) נחסם ליהודים? ולפני שבועיים ולעיתים די קרובות בגשר שמעל הכניסה לטייבה? וכו׳ וכו׳ וכו׳. נכון שזה רק מיעוט, אבל שמעתי את קולות הרוב, לא בציבור לא בפוליטיקה לא ברשתות החברתיות. ובקשר לספורט: אהבתי צחקתי ונהניתי, שדרות ספורט, נו........
  סגור
 • 48.
  מה הצדקן הזה עשה ב-30 שנים אחרונות למען "בני עמו" בעזה (ל"ת)
  יוסי 05/08/2014 14:03
  הגב לתגובה זו
  9 1
  סגור
 • 47.
  יש הרבה אנשים שיורדים מהארץ אתה מוזמן גם (ל"ת)
  גל 05/08/2014 14:03
  הגב לתגובה זו
  6 1
  סגור
 • אתה צודק, רובם שמאלנים יהודים! ברךין, לודון.... (ל"ת)
  שפוי 05/08/2014 14:22
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • 46.
  מי שלא נאמן ב100% - שייצא מפה!
  גיס חמישי החוצה! 05/08/2014 14:02
  הגב לתגובה זו
  8 1
  מי שמזדהה עם האוייב - מקומו בעזה.
  סגור
 • 45.
  ריחמת על הסורים שרצח אסאד? (ל"ת)
  לבהלול 05/08/2014 14:02
  הגב לתגובה זו
  8 1
  סגור
 • 44.
  אם תגור בעזה למשל תתגעגע לדמוקרטיה וליהודים (ל"ת)
  לזוהר 05/08/2014 14:01
  הגב לתגובה זו
  6 2
  סגור
 • 43.
  למה חפים מפשע רק שם? לא רצחו כאן 3 נערים?
  לזוהר 05/08/2014 13:59
  הגב לתגובה זו
  11 1
  הילדים בעזה יכולים להיות מחבלים בעתיד האמהות שמחות שהבנים שלהם יהיו שהידים אז נכון שיש כאלה לא קשורים לטרור למה הסכימו שייבנו מתחת לבתים שלהם מנהרות ולמה בחרו בחמאס
  סגור
 • 42.
  נמאס לך - תעזוב
  טיבי 05/08/2014 13:56
  הגב לתגובה זו
  9 1
  יש מנהרות שמובילות לשם חינם
  סגור
 • 41.
  אני מבינה שכואב לך, אולי תכתוב שצוק איתן התחיל מחטיפת ה
  רינת 05/08/2014 13:48
  הגב לתגובה זו
  10 1
  הנערים ורציחתם, לנו זה לא פחות כואב מהכאב שיש לך, אנחנו כל הזמן בהתגוננות מול חיות אדם, תציע את עצמך לשוחח איתם. עוד דבר חשוב כל בניין שהורדנו בעזה מתחתיו היתה מנהרה עם תחמושת להשמיד אותנו, אם כל הכבוד לך אחיי קודמים לאחייך
  סגור
 • 40.
  אצל "השכנים" מי היה נותן לך לדבר ככה בצדקנות ? ? (ל"ת)
  שונא צביעות 05/08/2014 13:46
  הגב לתגובה זו
  8 1
  סגור
 • 39.
  זוהיר מפיץ דה-לגיטימציה לישראל
  מסית לשינאה 05/08/2014 13:45
  הגב לתגובה זו
  13 1
  כדאי לזכור כמה כספים נמסרו לפלסטינים בגדה ובעזה לצורכי שיקום. והתוצאה אפס כספים לתושבים, הרבה לשליטים ולהסתה נגד ישראל לטילים ולמנהרות. עם כל התקציב שנמסר לפלסטינים ניתן היה להפוך את עזה לדובאי ואת הגדה לסינגפור, אבל, מנהיגי הפלסטינים שנבחרו ע"י התושבים בחרו לעשות בכסף שימוש לרכישת נשק למלחמת חורמה בישראל להסתה לשינאת ישראל בעולם. ערבים דוגמאת זוהיר בהלול מקדמים את השינאה לישראל בעולם, אינם עושים חשבון עם מנהיגיהם אבל מאשימים את היהודים בכשלונותיהם. אגב התופעה זהה בכל המדינות המוסלמיות - אלגיר, לוב, מצריים, סוריה, עיראק, אפגניסטן, פאקיסטן וגם תורכיה בדרך זו. בכל המדינות הנ"ל התושבים עובדים למען השליטים ואלו טובחים בעמם ומשאירים אותם עניים. לא ניתן להפוך את ישראל לחליפה איסלאמית כפי שדורש החמאס בתמיכתו של זוהיר בהלול ונגן על הדמוקרטיה והליברליות למען כל אזרחי ישראל יהודים, דרוזים ערבים ואחרים ובלבד שאלו יתמכו במדינת ישראל דמוקראטית וליברלית ויצטרפו למלחמתינו באלו המעוניינים להשמיד את מדינתינו השפויה.
  סגור
 • 38.
  גם כשדרן ספורט,,היית בדיחה הכי מצחיקה בחבר'ה
  יריב 05/08/2014 13:43
  הגב לתגובה זו
  12 1
  הערבים הם המיעוט הכי מסוכן בעולם,, לא אמינים למדינה ולא רק בארץ אלא כל מקום שהם שם הם בוגדים,,אבל אתה טיפש ולא תבין את זה
  סגור
 • 37.
  בהלול מדבר בשני קולות.
  איציק 05/08/2014 13:42
  הגב לתגובה זו
  12 1
  בהלול מדבר כזאב אולם עוטף עצמו ככבש. מדבר כפלשתינאי ומתחזה לישראלי. אין לו תלונה לחמאס שהביא את העזתים להרס ומטיל כל האשמה רק על היהודים. ליברמן רע בעיניו. ומה עם חברי הכנסת הערביים המתלהמים? בהלול מנסה להשמע כעומד מהצד אבל דבריו מלאים רעל.
  סגור
 • 36.
  מוזמנים לעבור לסוריה או לבנון. עיראק, איראן. רק תבחרו. (ל"ת)
  משה 05/08/2014 13:40
  הגב לתגובה זו
  8 1
  סגור
 • 35.
  בהלול
  אפי 05/08/2014 13:37
  הגב לתגובה זו
  7 1
  איזה דגל אתה מנפנף?
  סגור
 • 34.
  זוהיר תתמקד בעברית יפה ובמה שאתה אמור להבין - כדורגל
  טאמוי 05/08/2014 13:36
  הגב לתגובה זו
  19 1
  כמעט כל מה שמופיע בראיון המוזר אתך אינו קשור למציאות כלשהיא. כאחד שהיה עד להזדמנות האמיתית שניתנה לרשות בעינין עזה, ובמיוחד לאחר ההתנתקות ופנוי גוש קטיף. ונוכח ההרג הבארברי של אנשי הפתח בעזה על ידי החמאס (שנבחר ברב גדול על ידי הציבור הפלסתינאי) לא נראה לי שהסכמה כל שהיא עם אבו מאזן היתה משנה את ההתפרצות של הנסיון האיסלמי הקיצוני להכחיד את מדינת ישראל. האמת היא שממך ומאחרים כמוך הייתי מצפה להתייצב בצורה ברורה ולהעיד על כך שהחופש ממנו נהנה המיעוט הערבי בישראל הוא לאין ערוך משמעותי יותר מחופש הבטוי והעיסוק של אזרחי כל מדינות ערב... לידיעתך עדיף בודאי להיות ערבי בישראל מאשר להיות יהודי בטורקיה או בכל מדינה ערבית אחרת ... בקיצור אם אתה לא מוביל כנגד בטויי ההסתה של חבריך למגזר כי אין לך את האומץ או ההכרה בצורך לעשות זאת עדיף שיידום קולך...
  סגור
 • 33.
  זוהר בהלול = חמאסניק ללא כל הבדל !!!! (ל"ת)
  זכרוני 05/08/2014 13:35
  הגב לתגובה זו
  15 3
  סגור
 • 32.
  חרם
  צפוני 05/08/2014 13:34
  הגב לתגובה זו
  15 2
  ליברמן לא קרא להחרים את כל עסקים של הערבים אלה רק אותם עסקים שלקחו חלק ביום הזעם ושבתו. אני אישית לא נמנה עם תומכי ליברמן אבל הקיצוניות שלו זה כלום ביחס ליחס של רוב הציבור הערבי כלפי מדינת ישראל.
  סגור
 • 31.
  מסתבר שהשד תמיד מתעורר
  לך תיחיה בעזה נראה א 05/08/2014 13:31
  הגב לתגובה זו
  12 0
  אם אנו הינו חיים במדינות ערב אז היה לנו הרבה יותר טוב הוה מדבר על החמס סוריה לבנון עירק אפגניסטן הם מתים אחד על השני ממש נשמות עד היום לא נתנו כלום לא הכנסנו את אשף אפילו שרון נתן את עזה ראו מה קיבלנו שערבי ישראל שמקבלים בארץ שלנו רפואה ביטוח לאומי לימודים ביטחון ועוד קמים עלנו לך לעזה בהלול טוב שיצאתה מהלול נראה אם החמס לא יהפוך אותך לתרנגולת
  סגור
 • 30.
  אז לך להיות ערבי בסוריה וקח איתך גם את ליברמן. (ל"ת)
  יוני 05/08/2014 13:30
  הגב לתגובה זו
  11 1
  סגור
 • 29.
  לזוהר בהלול הלקקן נמאס לחיות כערבי גאה במדינת ישראל !!
  זכרוני 05/08/2014 13:28
  הגב לתגובה זו
  19 1
  כערבי גאה מר בהלול היקר אני מצפה שבכל זאת תעשה מעשה אמיץ וחשוב ותעקור מהמדינה הזו יחד עם כל משפחתך הענפה והסובלת לארצות שכנות קרובות ששם בהחלט תרגיש בנוח ותדבר את שפתם באופן תדיר מבלי שתצטרך להתייפייף על דוברי העברית במדינה הנוראית הזו. במידה ותחליט לעקור בכל זאת לעזה ...אם לא עזה אז סוריה או מצרים ככל שתבחר אנו בהחלט מתוך הבנה מלאה למצוקותיך נסייע ונשתף פעולה עמכם להעברה מהירה וסופית . אני בהחלט מסכים איתך מר בהלול במדינה הזו הפריירית לא ניתן לחיות כפי שצריך ...מסכים איתך במאת האחוזים . בהזדמנות זו רק תודיע לנו מתי אתה מתכנן לעבור על מנת שנצרף אליך משפחות ערביות גאות נוספות שגם להם נמאס לחיות כאן כערבי . בהצלחה והתאקלמות מלאה בארצות הערביות השכנות ( רק תוודא שבדירתך החדשה יהיה ממ"ד ...).
  סגור
 • 28.
  הייתה שום נגיעה ללחימה
  יגאל 05/08/2014 13:24
  הגב לתגובה זו
  2 1
  הייתה שום נגיעה ללחימה- ובחירות ותמיחת חמס גם לא הייתה ????
  סגור
 • 27.
  אתם תמיד בוחרים באוייבנו, אתה צבוע.
  משה ג. 05/08/2014 13:24
  הגב לתגובה זו
  13 1
  לא ראיתי אף הפגנה למען ישראל במלחמה נגד החמאס, כולכם הפגנתם נגד ישראל. אתם משטמטים ממילוי החובות ורוצים שוויון זכויות. התנהגותכם כפוית טובה ועדיף שתעבור לעזה אולי שם הכדורגל ימצא חן יותר בעיניך.
  סגור
 • 26.
  זוהר בעליל
  כ.מ 05/08/2014 13:23
  הגב לתגובה זו
  12 0
  אין לך שום תלונה על חמאס או על ערבי ישראל אתם הצדיקים ומגניי האזרחים . יש לכם רק תלונות על מדינת ישראל . אני אשמח שבכל הסכם שלום תהיו אזרחי מדינתכם ונראה איך אחרי מספר ימים תתחננו לחזור אלנו
  סגור
 • 25.
  אתה מאמין לעצמך???
  שמוליק 05/08/2014 13:22
  הגב לתגובה זו
  11 0
  כל כך הרבה טעויות בכתבה אחת. 1.ניתן בקלות היום לחסל את כל החמס בשבוע. 2.המלחמה עם החמס לא הייתה נמנעת זה חמס ,אתה יודע, אסור להאמין לשום מילה שלהם. 3.אתם לא תגייס חמישי לא בגלל שרובכם, אני מדגיש לא כולם אבל בטח רובכם פשוט חוששים מהשבכ ולא בגלל סיבה אחרת. 4.אם לא היה סגר על עזה, הם היו מחזיקים היום 20000 טילים עם טווח לכל הארץ 5.אנחנו הישראלים בטוחים שמניגי המיעוט הערבי בארץ דואג יותר לפלסטינאים ביו"ש ועזה יותר מאשר לערבייי ישראל. הם המסיתים הגדולים אשר בהבל פיהם משניאים עלינו את הערבים באשר הם. אנו גם בטוחים שאם היה כפתור שבלחיצה עליו היה מאפשר ,לכם ערביי ישראל ללחוץ עלים ולהפוך אותנו לשהידים, רובכם לוחצים עליו ללא היסוס ובשמחה רבה. זה הרושם שלנו, האם אנו טועים??
  סגור
 • 24.
  זוהיר, אני פשוט לא מרגיש בטוח, ולכן לא בא לקנות
  אנונימי 05/08/2014 13:22
  הגב לתגובה זו
  15 0
  החרם של ליברמן לא מעניין אותי. אבל אני לא יכול לקנות במקום שהוציאו מרכבים אנשים וברגע שראו שהם יהודים נתנו להם מכות. שום חומוס לא שווה את זה.
  סגור
 • 23.
  מדינה דמוקרטית- מי שלא נוח לו שיעזוב.... (ל"ת)
  מה מפריע לך לעזוב? 05/08/2014 13:21
  הגב לתגובה זו
  10 0
  סגור
 • 22.
  אין עם פלשתיני
  אורי 05/08/2014 13:19
  הגב לתגובה זו
  11 1
  זוהיר בהלול הנכבד. אני יליד הארץ. אני לא רוצה להשמיד אף עם בעולם. לעומת מי שקורא לעצמו פלשתיני בצורה זו או אחרת מעדיף אותנו במקום אחר.חד וחלק.העם הפלשתיני הוא פיקציה שהוקמה כתשובה לתנועה הציונית. טעותם של המנהיגים היהודים הייתה שהם הסכימו לקבל זאת. אבל עם האוכל התגבר התיאבון. הייתה החלטת האו"מ ב-29.11 1947 שהערבים לא קיבלו עד היום וגררו את האזור למלחמות וכל הדיבורים על שתי מדינות לשני עמים הם שטויות ודברי הבל.כל עוד הערבים שואפים להשמידנו לא יכון שלום בין היהודים והערבים. אם אתה לא מרגיש נח כאן אתה יכול לעבור לחיות בין בני עמך. גם הצעות להעביר רשויות ערביות לשלטון ערבי - ללא מה שנקרא טרנספר נידחות ע"י תושבי רשויות אלה בכל תוקף. אז ידידי, אל תתלונן.
  סגור
 • 21.
  בוכים ויורים
  מורפי 05/08/2014 13:19
  הגב לתגובה זו
  10 0
  להזכירכם חמס ניבחר בבחירות דמוקרטיות תחת פיקוח בינלאומי ותושבי עזה ידעו ותמכו באידאולוגיה של החמס כך שהם לא חפים מפשע אלא שותפים מלאים ואחראים לגורלם אותו בחרו לעצמם.
  סגור
 • 20.
  אתה כלב וצריכים להעביר אותך לגור בעזה (ל"ת)
  דוד 05/08/2014 13:19
  הגב לתגובה זו
  1 6
  סגור
 • 19.
  מה הקשר בין אתר כלכלי לתומך רוצחי חמאס? (ל"ת)
  ישראל 05/08/2014 13:15
  הגב לתגובה זו
  18 1
  סגור
 • 18.
  מר בהלול, הטיפשות והאטימות שלך זועקת לשמיים (ל"ת)
  בני 05/08/2014 13:15
  הגב לתגובה זו
  16 2
  סגור
 • 17.
  אני מאמין שאם היה לך כפתור ובלחיצה להפוך אותנו לשהידים.
  שמוליק 05/08/2014 13:11
  הגב לתגובה זו
  17 2
  הייתה לוחץ.
  סגור
 • 16.
  תמיד ידעתי שאתה כזה - האמת והשנאה יוצאת
  גל 05/08/2014 13:11
  הגב לתגובה זו
  24 1
  יאללה להעביר אותך לעזה , עשית יותר מידי קופונים על הראש שלנו עם הכאילו עיברית רהוטה שלך - בסופו של דבר אתה חמסניק קטן
  סגור
 • 15.
  בהלול, סע למקום אחר, יצאת לי מהאף, כל ערביי ישראל (ל"ת)
  דוד 05/08/2014 13:10
  הגב לתגובה זו
  18 1
  סגור
 • 14.
  זוהר , מה גם אתה מתבכיין ????
  רק אהבה 05/08/2014 13:08
  הגב לתגובה זו
  21 1
  מה קורה לך ??? בליברמן אתה נתלה ???? למה לא בזועבי ???? הייתי בטוח שאתה הרבה יותר מאוזן ורודף הגיון חיים . אני יודע שלמרות קשיים רבים קולך נשמע ומעמדך איתן . מדוע אתה בוחר להתנהל מול הקצוות ? מה זה רפלקס ? רק אהבה
  סגור
 • 13.
  שתיקה
  שמואל 05/08/2014 13:05
  הגב לתגובה זו
  3 3
  מה קרה .איפה התגובות שלכם. פתאום כולם נדמו..........
  סגור
 • 12.
  אז תעבור לעזה תהיה ערבי פלסטינאחס (ל"ת)
  נמאס לך 05/08/2014 13:05
  הגב לתגובה זו
  24 1
  סגור
 • ותתחיל לחפור מנהרות ותשאר שם (ל"ת)
  אפי 05/08/2014 14:08
  הגב לתגובה זו
  3 0
  סגור
 • 11.
  בהלול התגובות שלך מוכיחות שליברמן צודק.
  בן עמי הקטן 05/08/2014 12:59
  הגב לתגובה זו
  30 1
  התגובות שלך לא אובייקטיביות הן מעידות על דרך המחשבה שלך שמזדהה עם התוקף. מה זאת אומרת ישראל לא היתה נתונה בסכנה?? הם לא שלחו סוכריות הם שלחו רקטות. הם רצו לחדור לישראל דרך מנהרות ולשחוט בנו ככבשים שרצו לשחוט ברמדן. הם תכננו להשמיד את כל היהודים בישראל. התגובה שלך גרמה לי להתרחק מכל הפלסתינאים המתגוררים בישראל. אינכם רואים את עצמכם ישראלים לא חשוב מאיזה מגזר. אתם רואים עצמכם פלסתינאים ומחכים ליום שתצליחו לגבור על היהודים הישראלים ואלו שגרים ברחבי העולם. אם עד כה הערכתי אותך היום גרמת לי לשנות דעתי עליך ועל כל הפלסתינאים המתגוררים בישראל. ומהיום לא אקנה ולא ארכוש מכם אפילו באגורה אחת. והוכחת לי שליברמן צודק. עוד לא קם עם שהצליח להשמיד את היהודים וגם לא יקום!!!!
  סגור
 • כל הכבוד! כל מילה בסלע. תענישו אותם ואל תקנו מהם דבר!!! (ל"ת)
  יהודי גאה 05/08/2014 14:06
  הגב לתגובה זו
  6 0
  סגור
 • 10.
  בלוף של תומך השמדת יהודים
  מיליטריסט - ריאליסט 05/08/2014 12:58
  הגב לתגובה זו
  22 3
  מה שנאמר , זהו שקר בזוי ובלוף של שונאי ישראל. צד שני רוצה להשמיד אותנו, זהו, נקודה. תושבי עזה או שתומכים בחמאס, או שלא יכולים להביא את דעתם ולהוריד את שלטונו. בכל מקרה, כל מה שמתרחש על אחריותם ובאשמתו של חמאס בלבד. כל שונא ישראל צריך להשמיד אותו ולא לדבר איתו, אחרת לא תהיה לנו ולילדים שלנו חיים. עברנו את זה. לא נשכח, לא נסלח.
  סגור
 • 9.
  זוהיר, אתה היוצא מהכלל, רוב ערביי ישראל הם גיס חמישי (ל"ת)
  עמי 05/08/2014 12:56
  הגב לתגובה זו
  4 14
  סגור
 • והוא תלית שכולה תכלת חחחח
  משה 05/08/2014 13:38
  הגב לתגובה זו
  7 1
  השם ישמור אותי מידידיי , משונאיי אשמר לבד
  סגור
 • 8.
  בהלול
  י.ד 05/08/2014 12:56
  הגב לתגובה זו
  22 1
  מר בהלול ,כשייתי צעיר והאזנתי לשידורי הספורט שלך התמוגגתי מהצגה ! אולם היום לאחר שאני קורא את מה שאתה מנסה לומאר הרשה לי לומאר לך או שאתה אטום ואינך מבין ,רואה ,ושומע או שאתה ממשיך בהצגה . מה היית רוצה שניתן את הלחי השניה ? שנאמץ אותכם בחום שתישרפו אותנו או שתשלחו עלינו טילים פצ"מרים טרקטור? מה אתה לא מבין ! האם אי פעם קיבלתם אותנו כשווים ! אני מניח שלך אין מפתח בבית וחלום לבוא פעם ולדרוש את הבית אי פעם דיברתם ,חשבתם,או התכוונתם לאמת! את הפרסה וההצגה בתאטרון אוסלו הורדנו ברוך השם ואלה ,מה עוד שנאמץ את הימנון חמאס שנאמץ את עבודת הגמר של אבו מאזן . נסה להיות ולהבין את היהודים אוליניהיה לך קל יותר לעשות סדר בראש . רק ! ורק שתבינו ותפנימו שלא תוכלו לזרוק אותנו לים אולי יקום מישהו כמו נשיא מצרים המנוח סדאת ויעשה שלום . אני לא רוצה ממך דבר ואתה על תבקש ממני דבר .
  סגור
 • 7.
  הוא הכי מסוכן!!!
  גוזי 05/08/2014 12:56
  הגב לתגובה זו
  27 4
  תראו איך הוא מתפתל בראיון ועונה איך שבא לו אבל את האמת שלו מחזיק טוב טוב בין האוזניים.מפחד להפסיד את מקום העבודה שלו.זוהיר בעלול לא פחות ממחבל חמסניק.ואגב,לא סובל אותו גם כשדר מבלבל את המוח יורה לכל הכוונים ללא קשר .פאתט
  סגור
 • גם אני לא סובלת אותו.
  יעל 06/08/2014 17:23
  הגב לתגובה זו
  0 0
  איש יהיר ,שמתהלך כמו נאד נפוח. יצא לי לפגוש אותו במקום עבודתי, אפילו להשיב לבוקר טוב שלי לא טרח.
  סגור
 • 6.
  זוהיר
  יוסי 05/08/2014 12:55
  הגב לתגובה זו
  24 2
  אם נמאס לך להיות ערבי במדינת ישראל אני אישית מוכן לממן לך כרטיס לכל מקום אחר
  סגור
 • זוהיר חי כמו מלך שלא מעריך את המלכות
  גדי 05/08/2014 13:29
  הגב לתגובה זו
  13 2
  אם זוהיר אם היית כתב אצל החמאס גם היית יכול לכתוב מה שאתה רוצה, תתבייש לך, יוסי נשתתף במימון הכרטיס
  סגור
 • 5.
  בחור טוב
  הראל 05/08/2014 12:51
  הגב לתגובה זו
  6 20
  הלוואי וכולם היו כמוהו האיזור היה נראה אחרת.
  סגור
 • שתה איתו קפה כי כבר לא רוצה (ל"ת)
  שדיקר 05/08/2014 13:43
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • שתה איתו קפה כי אני כבר לא רוצה לא מטובו ולא מעוקצו (ל"ת)
  שדיקר 05/08/2014 20:20
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • נכון הכל היה נראה אחרת, היינו שחוטים ברחובות
  איתי 05/08/2014 13:15
  הגב לתגובה זו
  15 2
  אם הם שוחטים את האחים שלהם , מי אנחנו?
  סגור
 • 4.
  זוהיר היקר
  אנונימי 05/08/2014 12:45
  הגב לתגובה זו
  32 1
  קודם כל, חפים מפשע לא מחביאים פצצות ארפיגי מתחת למיטה של הילד או במסגד אז כנס לפרופורציות. דבר שני, מה זאת פלסטין ההיסטורית שאבו מאזן כל כך מוכן לקבל "רק" 22 אחוז ממנה? באמת נחמד מצידו... דבר שלישי, גיס חמישי הוא זה שחוסם כבישים ראשיים במדינה וזורק בקבוקי תבערה על שוטרים, הופך אוטובוסים ויורה באנשים ברחוב. דבר רביעי, אם כל כך נמאס לך להיות ערבי-ישראלי ואם אתה כל כך חושב שהחמאס הוא מורכב מאנשים עם נשמות טובות, לך תדבר איתם בעצמך ותחיה בעזה, תהיה ערבי-עזתי גאה ונראה איזה חופש ביטוי יהיה לך אז... דבר חמישי, אם חייל מטומטם שרשם שהרג 13 ילדים נכנס לכלא, אז תגיד תודה שרק מפטרים ערבים שרושמים דברים קשים יותר בפייסבוק שלהם. בקיצור, תמשיך לדבר על כדורגל ותעשה לנו טובה
  סגור
 • 3.
  אם טיבי, זועבי, זחלקה מייצגים את הערבים אז מה הפלא?
  מחפש מתחת לפנס. 05/08/2014 12:42
  הגב לתגובה זו
  24 1
  חלק מהערבים באמת רוצים לחיות בשלום ובשלווה במדינה, אבל, הם ממש לא קובעים. הנפת דגלי פלסטין מוכיחה למי באמת נוטים חלק ניכר מערביי ישראל.
  סגור
 • 2.
  ליברמן פועל ממניעים פוליטים
  אני 05/08/2014 12:41
  הגב לתגובה זו
  2 14
  בשביל להיות ראש ממשלה ליברמן ישרוף את כל המדינה. בעזרת שנאה הוא רוצה להתקדם. צריכים לקום שאר המנהיגים, יהודים וערבים, כדי להגן כל המרקם החברתי.
  סגור
 • פריימריס
  שדיקר 05/08/2014 13:44
  הגב לתגובה זו
  4 0
  זוהיר בהלול עושה פריימיריס לעצמו הוא בעזרת השינאה ליהודים רוצה ללכת בדרכי הזועבי
  סגור
 • פריימריס
  שדיקר 05/08/2014 13:41
  הגב לתגובה זו
  5 0
  זוהיר בהלול עושה פריימיריס לעצמו הוא בעזרת השינאה ליהודים רוצה ללכת בדרכי הזועבי
  סגור
 • בזמן המלחמה הבנתי שרק בנט הוא דבק בעמדותיו
  גדי 05/08/2014 13:32
  הגב לתגובה זו
  4 0
  מאמין במה שהוא חושב, והיום אנחנו מבינים שבצדק גמור
  סגור
 • 1.
  עוד אחד שמחפש פרסומת...לך לעזה!!!
  מרדכי מוטי אטיה 05/08/2014 12:37
  הגב לתגובה זו
  22 2
  לתושמת לבך זוהיר רק בישראל הפלשתנאים קיבלו אזרחות ביתר מדינות ערב הם עדיין פליטים ומוקצים!!!!
  סגור
 • מספר 1 זוהיר בהלול לא מעריך מספיק את היהודים ובצדק
  נתי 05/08/2014 13:17
  הגב לתגובה זו
  10 2
  כנראה שאנחנו חמורים בלי זנב
  סגור
 • אכזבה
  יגאל 05/08/2014 13:31
  הגב לתגובה זו
  9 1
  אדון זוהר , לא טרחתי לקרוא את הכתבה שלך והסתפקתי בכותרת בלבד ממנה ניתן להבין שאתה מתלונן אז איש יקר כיוון שאתה חי חיי מלך בארץ ישראל לא מבין בדיוק מה הבעיה שלך , כואב לכם הערבים על אחיכם בשטחים פשוט תתארגנו לסייע להם הרי ברור שהם כלל לא מעניינים אתכם.
  סגור