פרסום ושיווק

התגובה הפטריוטית של פרטנר: הלוגו של אורנג' במטה החברה כוסה עם דגל ישראל

משעות הבוקר נפתח בפרטנר ישראל 'חמ"ל תגובה' בעקבות דברי מנכ"ל אורנג' העולמית ובהשתתפות בכירי החברה ויועצי התקשורת. התגובה הראשונית יצירתית ומעבירה מסר מדויק
משה בנימין |  9
דגל ישראל על לוגו אורנג' (צילום צילום עצמי)
(עדכון 12:48) דברי מנכ"ל אורנג' העולמית על כך שהיה מסיים את הפעילות של המותג הסלולרי בישראל לא יורדים מהכותרות. כזכור, אתמול (יום ד') מנכ"ל החברה העולמית סטפן רישאר אמר במסיבת עיתונאים בקהיר כי מבחינתו היה מסיים את ההתקשרות ויוצא מישראל כבר מחר אך הוא מסתכן בקנסות כבדים. התגובות בישראל לא אחרו לבוא וחלק גדול מציבור לקוחות החברה כבר איים כי יתנתק בעצמו מהשירות.
בעוד שהפרשה צוברת תאוצה, ומניית החברה רושמת ירידות מהבוקר, בכירי פרטנר ישראל, המנכ"ל הנכנס איציק בנבנישתי והמנכ"ל היוצא חיים רומנו, בשיתוף יועצי התקשורת שלהם, דוברת החברה עמליה גלזר, יועץ התקשורת משה דבי,  והפרסומאי גיל סמסונוב הקימו חמ"ל מאולתר ועסוקים בגיבוש האסטרטגיה הנכונה לטיפול בעניין. תגובה ראשונה שלהם שהופיעה הבוקר והופצה ברשתות החברתיות היא כיסוי הלוגו של אורנג' במטה החברה בראש העין באמצעות דגל ישראל. המהלך נעשה בגיבוי הנהלת פרטנר.    
בין השאר, הבעלים של פרטנר, חיים סבן, הגיב לדברי רישאר ואמר: "אני גאה להיות בעל השליטה בחברת פרטנר, שהנה חברה בבעלות ישראלית, החוכרת את המותג אורנג'. איומים לא ירתיעו אותי, אמשיך לפעול בישראל ולהוביל את המאבק העולמי למען ישראל".
בנבנישתי במפגן עוצמה פטריוטי, כבל שולח חיבוק מהכנסת
(עדכון 12:48)
לפני דקות אחדות פורסם בפייסבוק סרטון שבו נראה מנכ"ל אורנג' ישראל הנכנס איציק בנבנישתי נושא דברים מול עובדי החברה במטה ההנהלה בראש העין. במפגן פטריוטי כל ישראלי שמלווה בניפוף דגלי ענק, בנבנישתי נשא נאום חוצב להבות לעובדיו (כאשר קהל היעד הוא כמובן לקוחות החברה בישראל) כשהוא מחזיק בדגל ישראל בו אמר: "אנחנו מדינת ישראל ולא ניתן לאף אחד להתערב לנו במה שקורה פה".
 

איציק בנבנישתי המנכל הנכס של פרטנר. פרטנר הנה חברה ישראלית. כל הכבוד וגאים על כך

Posted by Moshe Debby on Thursday, June 4, 2015
מוקדם יותר היום התייחס יו"ר ועדת הכלכלת חבר הכנסת איתן כבל לנושא פרטנר ואמר: "אורנג' זה מותג, לא יותר! פרטנר זו חברה ישראלית, המעסיקה אלפי עובדים שמעניקים לישראלים רבים שירות יום יום. העובדים האלה הם שלנו, ולא נאפשר לתת לשום גורם זר לאיים על מקום עבודתם. שוחחתי הבוקר עם קרן אופק, יו"ר ועדת עובדי פרטנר ישראל, ואמרתי לה שבכוונתי לכנס את ועדת הכלכלה של הכנסת, על מנת לצאת בקריאה ברורה למען עמידה לצד העובדים והחברה. לא נהיה פרטנר לצעדי איום נלוזים של מותג זר. כל מי שעוזב את פרטנר ישראל עכשיו, בגלל אמירתו של מנכ"ל אורנג' העולמית, הופך לכלי שרת, שלא בטובתו ולא בידיעתו, בידי שונאי ישראל. הממשלה בחידלונה, כי רב הוא, לא מצליחה לצערי לגבש חזית בינלאומית רחבה שתמנע את המלחמה החדשה שמתרגשת ובאה עלינו, והיא מלחמת החרמות".
תגובות לכתבה(9):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 8.
  פרטנר חזקה מאורנג
  מירי 07/06/2015 23:44
  הגב לתגובה זו
  1 0
  דגל ישראל אומר הכול
  סגור
 • 7.
  ניהול מעולה של המשבר סחטיין להנהלת אורנג'
  אורנגוטאנג 07/06/2015 13:30
  הגב לתגובה זו
  1 1
  חיבים להודות שעשו כאן עבודה מדהימה
  סגור
 • 6.
  לשים דגל ישראל בלוגו מעל orange!
  יצחק ירון 05/06/2015 11:11
  הגב לתגובה זו
  0 0
  בנבנישתי לא רואה מה שהוא עושה! יחד עם מנכ"ל אורנג' שניהם יצרו עכשיו הפרדה ברורה בין אורנג' לחברה הישראלית. אם הם מסכימים, מה היה הלוגו קודם? הטעיה של הציבור הישראלי? ומה עכשיו? איך אחרי זה בנבנישתי במודעה בעיתון מדבר על "אורנג' ישראל", שהיא נפרדת מאורנג' העולמית, ובטלוויזיה מדבר על "פרטנר ישראל", נפרדת לגמרי. מה יש לנו, אורנג'דה? אם הזיהוי שקיים הוא עם אורנג', למה לנתק אותו בינתיים, עד הניתוק הצפוי? בינתיים ממשיכים באוויר? הכרחי לשים דגל המדינה במלבן בדיוק מעל המילה orange, וכל זה בתוך הריבוע הכתום. המנכ"ל העולמי לא יתנגד, כי הוא "אוהב ישראל", וזה רק בא להבהיר שהחברה ישראלית. אי אפשר לטעון שהחברה נפרדת, ובאותו זמן להמשיך כרגיל עם הלוגו העולמי!
  סגור
 • 5.
  כבל אתה לא יכול לגמור משפט אחד חיוביבלי לפלג?!
  כבל וחבריו... 04/06/2015 14:34
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אינני מחובבי הממשלה אך איתן כבל עוד מילדותו תמיד היהע חתרן אף במשפחתו.זה נורא ואיום שכל כך הרבה חברי כנסת מכל הצדדים במקום לעזור למדינת ישאל עסוקים במריבות אישיות.
  סגור
 • 4.
  עכשיו רוצים לגנוב גם את הלוגו?
  הלקוח 04/06/2015 14:24
  הגב לתגובה זו
  1 0
  צרפתי אחד מגולן טלקום נותן ביס בצד אחד, השני מהוט מובייל נוגס מצד השני, והשלישי מפראנס טלקום נותן בראש - מנסה לגנוב שת המותג בו החזיקה פרטנר הרבה לפניהם? שישכח מזה! אנו רק נדאג שהריבוע הכתום ישמש קוץ בתחת הצרפתי עוד הרבה זמן. יאלה, לחזק את פרטנר!!!
  סגור
 • 3.
  וואו, הראיתם להם!
  ישראלי 04/06/2015 13:42
  הגב לתגובה זו
  1 1
  עכשיו אף אחד לא יעז להחרים את ישראל, כל המחרימים יתכנסו בפחד, יקחו ביחד כדור שינה וכשיקומו יתגיירו.
  סגור
 • עלק ישראלי
  TB 04/06/2015 14:25
  הגב לתגובה זו
  0 0
  תגובה פבלובית של חולה שינאה עצמית
  סגור
 • 2.
  אהבתי את הדגל פעם הבאה אל תרדו על מירי רגב (ל"ת)
  ישראלי שפוי 04/06/2015 13:24
  הגב לתגובה זו
  2 0
  סגור
 • 1.
  כל הכבוד על התגובה היצירתית (ל"ת)
  נאור 04/06/2015 12:51
  הגב לתגובה זו
  4 0
  סגור