פרסום ושיווק

"בראיון עבודה בתחילת דרכי אמר לי מישהו: אני מפטר מישהי היום. אפילו היא טובה ממך"

כך נזכרת האורחת שלנו השבוע ב-Under40, הדס ליבר מבריקמן, שעשתה כמעט כל תפקיד אפשרי בענף הפרסום, ובתכלס - היא בכלל מפ"ת. וגם: איזה חלום יש לה, ומה היא חושבת על טוקבקיסטים

אלכסנדר כץ |  56
הדס ליבר, האורחת שלנו השבוע ב-Under40 (צילום יח"צ)
ב-15 השנים האחרונות עברה הדס ליבר את כל שדרת התפקידים האפשרית בעולם הפרסום הישראלי: התחילה כארט-דיירקטורית מתחילה בדחף ועבדה שם 3.5 שנים, המשיכה לעוד שנתיים וחצי בבאומן בר ריבנאי, בילתה טיפ'לה בשלמור אבנון עמיחי, ומשם לגיתם לתקופה ארוכה ויפה של 5.5 שנים, שם התחילה כארט-דיירקטורית וסיימה כמנהלת קריאיטיב. לאחר שעזבה את גיתם כיהנה ליבר במשך שנה וחצי כסמנכ"לית הקריאייטיב של JWT ישראל, אותו עזבה ברעש גדול, וכיום היא שותפה וסמנכ"לית קריאייטיב בפרסום בריקמן.
ליבר, שבעוד פחות מ-3 חודשים תציין את יום הולדתה ה-40, נשואה כבר 20 שנה לפרסומאי גיל ליבר ("כששואלים למה התחתנתי כל כך צעירה, אני אומרת שככה זה אצלנו בעדה, כי לדבר על אהבה וחברות ועתיד - נשמע כל כך 1995"). יש לה 2 בנים מדהימים ("אני בשוק מעצמי כשאני אומרת שלירון, הבכור שלי, בן 16 וגבוה ממני בראש ודניאל ה'קטן' כמעט בן 13").
אז החלטנו במדור Under40 של אייס כי זו הזדמנות נהדרת לארח את ליבר, רגע לפני שהיא תראה את ה-40 מהצד השני שלו.
 
1. עבודה: אני אוהבת את העבודה המטורפת הזו, אחרת לא הייתי עושה אותה במשך 15 שנים, אבל עם ההתקדמות לניהול, מצאתי את עצמי מתעסקת פחות ופחות ב-creative ויותר ב-management. ההחלטה לחבור למשרד קטן, ותיק ויציב כמו בריקמן הושפעה גם מהרצון שלי לצלול חזרה לעשייה הקריאטיבית.

בעמדת השיפוט בקאן
את הידע והניסיון שנצבר אצלי במשך שנים, אני מנתבת היום לא רק אל תוך המשרד שלי פנימה, אלא גם החוצה, אל עתודות הקריאייטיב של הענף - לפני כשנתיים הקמתי מסלול ארטדיירקשן בהבצפר של איגוד חברות הפרסום בשיתוף מנטור ואני מלמדת ומנהלת אותו. את הדקה הפנויה שנשארת לי בכל יום, אני ממלאה במיזמים ופרויקטים נוספים כדוגמת תחרותYoung Creatives שיזמתי תוך שיתוף פעולה עם תחרות LIA הבינ"ל ואיגוד הפרסום ועוד.
 
2. בית: אני "הדס פתח-תקוה". נולדתי, גדלתי ונשארתי בעיר ה-הו כה מושמצת הזאת. זה לא שפתח תקוה כזו מעניינת, זה שפשוט אני הכי לא תל-אביב - לא בבליינות, לא במגניבות ולא ברוח של העיר. לפני כמה שנים בנינו את ביתנו בשכונת נווה-עוז בעיר, וכשאני אומרת בנינו אני מתכוונת - במו ידינו. מעולם לא בחלתי בעבודה קשה גם אם זה אומר לסחוב שקי מלט ולהעביר צנרות מזגנים בקירות. אני רק יכולה לומר שמי שלא ניגב חומוס על גג שלד ביתו עם ידיים מטונפות מבטון בחברת הפועלים ב-6 בבוקר - לא אכל חומוס מימיו.
המשפחה הפרטית שלי זה הדבר הכי מדהים וקרוב לי בעולם. 3 הגברים שלי ואני מחוברים בנימי נפשנו, ומבחינתי ההצלחה ההורית הגדולה ביותר שלנו היא שלמרות שיש לנו 2 מתבגרים שאמורים בשלב הזה לגור אצלנו על בסיס bed&breakfast, אנחנו עדיין מבלים את מרבית זמננו הפנוי יחד - ארבעתנו.
כמובן שלהתחיל קריירה בעולם הפרסום עם ילד בן שנתיים בבית (אני הרי עושה הכל הפוך), וללדת עוד ילד תוך כדי - זה לא קל, אבל מעולם לא ויתרתי לעצמי ולא עיגלתי פינות - לא בבית ולא בעבודה. כן, זה בא עם ייסורי מצפון, ו-כן... הרבה שנים לא ישנתי, אבל הסיפוק הוא עצום, וזה המסר שלי לנשים כמוני, ואמרו את זה טוב ממני - lean in - אל תוותרו לעצמכן אם זה מה שאתן באמת רוצות.
אנחנו משפחה מאד ספורטיבית... ותחרותית... הבנים משחקים כדורסל בליגות, בעלי מג'נגל בין כדורסל לטניס ואני מכורה לכדורים ירוקים קטנים (לא יודעת מה לכם יש בראש, אני דיברתי על טניס).

"לדבר על אהבה וחברות ועתיד - נשמע כל כך 1995". הדס ליבר והמשפחה
3. ילדות: הייתה לי ילדות טובה ובנאלית. רקדתי הרבה שנים, שרתי בלהקת נוער, ואת מרבית זמני ביליתי על הבמות בהופעות ברחבי הארץ. זה מוזר לומר שה"ילדות" שלי כוללת גם את בעלי, גיל, כי אנחנו ביחד מאז שהייתי בת 15.5.
 
4. לא יודעים עליי ש... מעולם לא למדתי עיצוב או פרסום. התגלחתי על הזקן של עצמי עם סיום הצבא ופתחתי סטודיו עצמאי שגדל וצמח וצלח. כשהרגשתי שאני רוצה יותר, אי שם ב-2001, החלטתי לנסות את מזלי בענף הפרסום. חמושה בתיק עבודות בינוני והמון מוטיבציה עליתי לרגל אל משרדי הפרסום ש - ואין דרך טובה יותר להגיד את זה - זרקו אותי מכל המדרגות. הגדיל לעשות אחד מסמנכ"לי הקריאייטיב המוערכים בענף דאז שאמר לי: יש כאן בסטודיו מישהי שאני מפטר היום. אפילו היא יותר טובה ממך. מיותר לציין שבאותו יום שפכתי דמעות כמים וקריירת הפרסום שלי כמעט נגמרה לפני שהתחילה. שנים אחר כך הציע לי אותו אדם עבודה אצלו. הוא לא זכר ואני לא הזכרתי.
5. הישג מקצועי: אני יכולה לספר על קמפיין "אראלה תתקשרי", או על חלקי בתואר "משרד השנה" של גיתם ב-2011 או הפרס הבינ"ל הראשון בו זכינו ב-JWT במסגרת תחרות Cannes Chimera, ראשון אף ל-JWT העולמית, אבל אני חושבת שההישג שראוי לציון הוא פרויקט ספיצ'לס עליו אני עובדת כרגע עם הסטודנטים שלי: יחד עם הצלם המופלא יורם אשהיים, הרמנו פרויקט אמיתי עם בריפים אמיתיים אל מול 11 לקוחות, אמיתיים, מהחברות המובילות במשק, במסגרתו פיצחו הסטודנטים את הבריפים בתהליך קריאטיבי בלתי מתפשר, וכיום אנחנו בעיצומן של הכנות לתערוכה מדהימה של העבודות אשר צולמו והופקו באופן המקצועי ביותר. להוציא 11 מודעות ברמה כזו מסטודנטים - זהו ללא ספק אחד ההישגים שאני הכי גאה בהם.
 
6. רגע מכונן: לפני מספר שנים הבנתי שלמרות הרדיפה הבלתי מתפשרת שלי אחר הקריירה - צריכים אותי בבית. החלטתי לעשות שינוי שמשמעו היה לעזוב את מקום העבודה ואת הפרסום. שלמה עם ההחלטה (אך עצובה), נכנסתי אל סמנכ"ל הקריאייטיב שלי לבשר לו על החלטתי. לתדהמתי, הוא, כמו גם המערכת כולה, סירבו לוותר עליי ועשו שפגט קומנצ'י לתנאי ההעסקה שלי ובלבד שאוכל להמשיך ולעבוד. ברגע הזה הבנתי שלטאלנט יש ערך. יש מי שרואה ומעריך מקצועיות, נאמנות והתמדה. עובד טוב הוא לא סתם עוד בורג במכונה שאפשר להחליפו באחר בכל רגע, ולעיתים שווה לתת כי מקבלים כל כך הרבה יותר בחזרה. זה היה רגע פוקח עיניים עבורי כעובדת וכיום כמעסיקה ואני משתדלת ליישם אותו ביחסיי עם עובדיי.
 
7. רגע מביך: ערב אחד קיבלתי שיחת טלפון ממנהל הקריאייטיב שלי שביקש ממני להגיע בבוקר חצי שעה מוקדם יותר, לשיחה אישית. כשסגרתי את הטלפון הודעתי למשפחתי שמחר מפטרים אותי. זה היה לי ברור כשמש, כי אני, כמו יתר אנשי הקריאייטיב, סבלתי מאותה מחלה קשה של היעדר ביטחון עצמי, שיפוטיות מחמירה ותחושה שהנה התגלה הבלוף וסוף סוף הבינו שכל רעיון טוב שהיה לי עד היום הגיע ב"פוקס". למחרת הגעתי רועדת לפגישה, גמגמתי וניסיתי לנווט את השיחה אל "מעלותיי הרבות למרות חסרונותיי הבולטים". לאחר מספר דקות הבנתי שבשיחה הזו מציעים לי קידום לניהול קריאייטיב ולא פיטורין...
8. מודל לחיקוי: לא אחפש רחוק ולא באנגלית - חנה רדו ממקאן. אישה חזקה ונחושה עם אג'נדה ודרך, שאינה מפחדת להשמיע את קולה. אני עוקבת אחר פועלה כבר שנים. היא חדה וישירה ממני, ועל כן אני נושאת עיניי אליה ואל האומץ שלה להיות כזו. שמעתי שטפלון זה מסרטן...

"נושאת עיניי אליה ואל האומץ שלה להיות כזו". רדו 
9. חלום: להקים משרד פרסום שכל עובדיו הם הורים וכולם עובדים בו עד 15:00. לקוחות המשרד יפרגנו, כי זה יהיה משרד הפרסום הטוב בארץ - הוא יורכב מעובדים משופשפים ומקצועיים שבאים לתת עבודה, והטאלנטים הטובים בארץ משתוקקים לעבוד בו, כי הם זוכים לעשות את מה שהם אוהבים מבלי לוותר על מי שהם אוהבים. Win Win.
 
10. מתחרים: אני מתחרה רק בעצמי מידי יום. כל היתר הם קולגות. חלקם אהובים עליי מאד וחלקם - פחות. יש גם כמה שממש פחות. לא מאמינה במרפקנות. אם הצלחתי או נכשלתי - זה בגללי או בזכותי.
טיפ לסיום: אנחנו פועלים בעולם של טאלנטים ואין דבר חשוב מחדוות היצירה. מנהלים - פרגנו לכישרונות שלכם, העניקו להם את הקרדיט המגיע והעצימו אותם. זה רק מגדיל אתכם ואת הצלחותיכם.
 
* ועוד משהו לסיום. מה אנדר רייטד? פרסים. כל תחרות קריאייטיב מכווצת את העיניים של הסובבים את התעשייה. מה כואב לכם? שמישהו מקבל הכרה על עבודתו המשובחת? שלאחר שבועות ללא שינה ואינספור סטריפים וחסויות ו-BTL, מישהו מאפשר דרור ליצירתיות וגם מעניק על זה פרס?
** מה אובר רייטד? טוקבקים גועליים. יאללה - זרקו עליי את כל מה שיש לכם...
תגובות לכתבה(56):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 35.
  אז למה החלום נשאר רק חלום ? (ל"ת)
  יגאל 13/07/2015 18:15
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 34.
  הדס - את אלופה
  אסף עינצ'י 08/07/2015 18:12
  הגב לתגובה זו
  1 1
  ותודה על השיעורים בבצפר...
  סגור
 • 33.
  בן אדם רע על גבול המטורף (ל"ת)
  איתן 08/07/2015 16:30
  הגב לתגובה זו
  1 3
  סגור
 • 32.
  אויש, היא פשוט לא טובה. לא בן אדם רע או משהו ואפילו משתדלת מאוד, אבל היא פשוט בינונית מינוס עם מוסר
  אחד שיודע 08/07/2015 16:21
  הגב לתגובה זו
  2 2
  עבודה גבוה והרבה מזל. מנסיוני יש לה יכולת ניהול בסדר (מאורגנת מדי לקריאטיב), יחסי אנוש כושלים, לא מספיק בטוחה בעצמה, יש כל כך הרבה טובים וראויים ממנה.
  סגור
 • מי שמ'ך לחלק ציונים לאנשים ועוד בעילום שם? (ל"ת)
  עלוב 18/07/2015 15:36
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 31.
  עולם הפרסום מלא אשכנזים תל אביבים נמאס (ל"ת)
  עזרא שישקבב 06/07/2015 16:56
  הגב לתגובה זו
  0 2
  סגור
 • 30.
  למה לפרסומאים יש אגו גדול ?
  ולדימיר 06/07/2015 10:16
  הגב לתגובה זו
  1 2
  אגו גדול למוסיקאים ? - ברור אגו גדול לספורטאים ?הגיוני אגו גדול למדענים ? MAKE SENSE אגו גדול לפרסומאים ? WHY
  סגור
 • 29.
  עניין של זמן עד שחנה מציעה לה ג'וב (ל"ת)
  תמיד יודעת ראשונה 05/07/2015 22:29
  הגב לתגובה זו
  1 2
  סגור
 • 28.
  לא מעולם הפרסום וטוב שכך
  מוני 04/07/2015 02:46
  הגב לתגובה זו
  8 3
  קראתי את הכתבה מתוך סקרנות ורצון לפרגן לאישה קרייריסטית ומצליחה. איזה ענף מגעיל עולם הפרסום , איכס!!! למה לא לפרגן ? מאיפה מגיע כזה רוע , קינאה וצרות עין ?אני לא מכיר אותך הדס, אבל אני אזרח מפרגן על העשייה והדרך שעברת.תמשיכי להאמין בדרך , בהצלחה.
  סגור
 • כן מעולם הפרסום ומסכים איתך
  עידו 05/07/2015 10:23
  הגב לתגובה זו
  13 2
  עולם הפרסום מורכב מעובדים שהגיל הממוצע שלהם הוא 27 והמרכיב המרכזי באישיות שלהם הוא אגו נפוח. הרמה המקצועית של רובם ירודה וכאשר שמים משקפי שמש כדי להסתיר את השמש שזורחת להם מהתחת מגלים בינוניות, עצלנות, שמרנות ובכיינות. הם מרוויחים מעט, חולמים לעבור למחלקות שיווק ומקנאים בחברים שלהם שעובדים בהייטק, זוכים למשכורות גבוהות יותר ועושים עבודה חדשנית, מרתקת ויצירתית יותר. לסיכום, מה שנשאר להם זה האגו שלו והיכולת שלהם להסתתר מאחורי טוקבים ולטנף על הבודדים בענף שכן עשו משהו
  סגור
 • טען עוד
 • 27.
  זו כתבת יח״צ של מישהי שמחפשת עבודה
  לא מתחום הפרסום 03/07/2015 19:32
  הגב לתגובה זו
  7 4
  תכלס זו אחלה דרך לשלוח קורות חיים.
  סגור
 • ואם כן, אז מה רע? שיהיה לך בהצלחה (ל"ת)
  אדם טוב בענף רע 05/07/2015 14:17
  הגב לתגובה זו
  6 0
  סגור
 • 26.
  חשוב לזכור!!
  מיכאל 03/07/2015 10:59
  הגב לתגובה זו
  1 2
  אנשים כמוה וכמו אליאב אללוף מעצבים את המותגים הגדולים ברשת
  סגור
 • 25.
  יודעת לתת הזדמנויות לאנשי קריאייטיב צעירים
  מעריך 03/07/2015 00:26
  הגב לתגובה זו
  6 5
  מנהלת שיודעת לתת הזדמנויות לאנשי קריאטיב צעירים וחסרי ניסיון, בדיוק כמו שהיא קיבלה הזדמנות כזו כשהתחילה.
  סגור
 • 24.
  אחת המוכשרות והכריזמטיות שהכרתי!!!
  ענבל הראל (ורנר) 02/07/2015 20:05
  הגב לתגובה זו
  7 4
  עבדתי איתה כמה שנים והיא בחורה מאד מאד מוכשרת ובנאדם טוב!!!!
  סגור
 • 23.
  רק מזכיר
  אלצהיימר 02/07/2015 19:48
  הגב לתגובה זו
  3 3
  http://www.ice.co.il/advertising-marketing/news/article/261526
  סגור
 • תיקון קטן
  רופא לאצהיימר 02/07/2015 22:44
  הגב לתגובה זו
  3 2
  לידיעת החולה באלצהיימר, הצוות מגיתם (גיא בר, בריו, הדס וטנקוס), טיפלו בתקציב בבאומן בתקופה שנולד הרעיון המדובר וגם בגיתם כשעשה את הפריצה הגדולה (וזו דוגמה שהאנשים יותר חשובים מהמשרדים והם אלו שעושים את המשרד)
  סגור
 • 22.
  מירי רגב של הפרסום
  צודקת באמת לא מגניבה 02/07/2015 19:46
  הגב לתגובה זו
  7 5
  בוקית במובן הכי רע. מלאה חשיבות עצמית כאילו הביאה שלום עולמי רבאק זה כולה פרסום. ובעלך פרסומאי, ברור, כמו נגיד..שילוח? לובטון? בינוניות אול אובר
  סגור
 • אפסים לא מתים, רק מתחלפים וזה התורן
  שקרייניק די 02/07/2015 22:25
  הגב לתגובה זו
  8 1
  יאללה תשב לבד עם הקנאה שלך ותמשיך להתבכיין
  סגור
 • תגובה משמוליק
  שמוליק קיטייניק 03/07/2015 10:21
  הגב לתגובה זו
  4 4
  לא יודע מי ה"גיבור" שקורא לי שקרייניק ודואג לדחוף אותי לכל כתבה, פוסט או תגובה שקשורה להדס. לא, לא אני כותב פוסטים בידיעות שקשורות להדס, לא לטובה ובטח שלא לרעה. אין לי שום עניין עם הדס, גם לא היה לי. הדס ואני עבדנו יחד תקופה יפה ופוריה, שנמרה בטונים צורמים אל מול המשרד בו אני עובד. אני מאחל להדס באמת מכל הלב הצלחה בכל הפרויקטים שהיא עושה, הכל בשותפות במשרד וכלה בהכשרת הדור הבא של הענף. ןלגבי מי שדואג לשלב את שמי, הטלפון שלי ידוע, גם כתובת מקום העבודה שלי, אתה מוזמן לבוא מתי שאתה רוצה לסגור את מה שזה לא יהיה שיש לך איתי כמו גבר פנים אל פנים שבת שלום. שמוליק.
  סגור
 • 21.
  מהממת. הייתי מוכן לעשות ילד רק כדי לעבוד במשרד שתפתחי (ל"ת)
  התאריך והשעה הם 02/07/2015 15:56
  הגב לתגובה זו
  4 3
  סגור
 • 20.
  תתביישו
  שי 02/07/2015 14:58
  הגב לתגובה זו
  7 1
  יכול להיות שכל התגובות החיוביות הן של בעלה של הדס (לפחות אחת חיובית אני כתבתי ואני לא בעלה). אבל תסתכלו על התגובות השליליות. כמה ציטוטים נבחרים - אנשים הרי לא סובלים אותה, היא כלום ושום דבר, היא בדיחה קריאטיבית וניהולית, בלון מלא אוויר... איזה ענף יכול להיות כל כך מגעיל שהוא מרכז לתוכו כל כך הרבה אנשים דוחים ונבזיים?
  סגור
 • שטויות
  אמיר 02/07/2015 15:32
  הגב לתגובה זו
  0 5
  מכיר לא מעט אנשים שפירגנו להם מכאן ועד הודעה חדשה. זה כמו כל תחום. בדר״כ אין עשן בלי אש.
  סגור
 • כל כך חבל
  ירון 02/07/2015 16:49
  הגב לתגובה זו
  6 2
  שי, אתה צודק ב100 אחוז. נראה שבענף שלנו מי שמצליח הופך להיות מטרה לטוקבקים נבזיים. אמיר ידידי, כנראה שאתה לא רואה טוב, לצערי אין כתבה מפרגנת לאדם מצליח בענף שלא קיבל מטר של "נשמות טובות" ללא קשר לעשן או אש (ראה מקרה גדעון שמשום מה למרות הצלחתו הפנומנלית מקבל כתף קרה מלא מעט טוקבקיסטים - שהצליחו הרבה פחות ממנו). בדרך כלל כל הטוקבקים הנוראיים נכתבים ע"י מעט אנשים שמשתמשים בהרבה שמות ושמוציאים על האדם המצליח את תסכולם וקנאותם. חבל, אבל זו המציאות בענף שלנו.
  סגור
 • 19.
  שקרייניק ומוטמטדמבו
  די 02/07/2015 14:53
  הגב לתגובה זו
  7 1
  תפסיקו עם הפוסטים ותתרכזו במשרד הכושל שלכם
  סגור
 • ש ש ש שיקרייייניק !!!! (ל"ת)
  י. ד 02/07/2015 21:45
  הגב לתגובה זו
  5 0
  סגור
 • 18.
  בריקמן?
  דודינקה 02/07/2015 14:52
  הגב לתגובה זו
  5 1
  בריקמן זה משרד פרסום? אולי סטודיו של תוצרי דפוס וכרטיסי ביקור עבור לקוחות ריטיינר בגרוש. טל, "פירסומאי". חחחחחחח
  סגור
 • 17.
  הדס סחתיין עליך איך הבאת ויש לחנה בטוסיק
  מגבון לח 02/07/2015 14:38
  הגב לתגובה זו
  18 1
  את כל מה שרע בתעשייה.
  סגור
 • 16.
  עברתי פעם בפתח תקווה
  יואל משה סלומון 02/07/2015 14:22
  הגב לתגובה זו
  7 2
  ולמרות זאת אני בטוח שרק טוב יצא מכתבת היח"צ העצמי הזו. זה win win קלאסי. החבר'ה שם נותנים עבודה וזה בא לידי ביטוי בהישגים האחרונים, באלו שעוד נשמע עליהם ובתוצרים שילוו את הכל בהמשך הדרך. כיף לראות שהשקעה ועבודה נכונה מניבים פירות בסופו של דבר.
  סגור
 • 15.
  כל התגובות הטובות כאן הם רק של בעלה של הדס
  אביגיל 02/07/2015 14:17
  הגב לתגובה זו
  8 6
  גיל, מספיק, אני יודעת שזה אתה, אנשים לא תמימים, אנשים הרי לא סובלים אותה ואתה יודע את זה.
  סגור
 • אנשים קטנים ושפלים....
  אמא של אביגייל 02/07/2015 14:42
  הגב לתגובה זו
  6 3
  תפסיק להמציא שמות, כולם יודעים מי אתה גם אם תחליף שמות כל פוסט. כמה אפס אתה יכול להיות? (אגב, כנראה שאתה באמת לא סובל את הדס, בגלל שהיא טובה ממך, אבל בגלל זה כל כך ברור מי האפס שכתב את הפוסט) תפסיק לקנא ותנסה רק תנסה להתחפש לאדם נורמלי וחיובי, כזה שמפרגן או סותם את הפה. בעצם אתה כבר מקרה אבוד...
  סגור
 • 14.
  הדס היא אשת הקריאיטיב הכי טובה בעולם ומעבר
  לא-הדס 02/07/2015 13:47
  הגב לתגובה זו
  8 6
  לא תמצאו אף אחד ברמה שלה במערכת השמש. כל מי שטוען שהיא שפטה בתחרויות נחשבות בגלל קומבינות ומצגי שווא הוא קנאי עלוב שפל איכסססס תבינו, היא סוג של גאונה מטורפת רק בלי הקטע של הגאונה. וזאת לא היא שכותבת את כל התגובות המפרגנות כאן. זאת לא היא!!!!!
  סגור
 • פחחחח נו באמת, אין לה כלום להציע, מכיר אותה.
  מישהו 08/07/2015 15:37
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אבל שיהיה לה בהצלחה
  סגור
 • 13.
  לא קריאייב ולא ניהול
  רונית 02/07/2015 12:24
  הגב לתגובה זו
  12 7
  מי שעבד איתה, אבל רק מי שעבד איתה מבין שהיא כלום ושום דבר, היא בדיחה קריאטיבית וניהולית. גם לתחום השיפוט היא הגיעה בקומבינה, לא עשתה כלום בקריירה שלה בשביל להגיע לשם, גם הפרסים שהיא מזכירה כאן אם תשימו לב הם בתכלס לא שלה. בלי שום קשר הכתבה הזו נראית כמו כתבה של שליחת קורות חיים למעוניינים, יש מצב שגם מבריקמן מעיפים אותה? אם שואלים אותי אז כנראה שכן...
  סגור
 • ועדיין...
  רוי 03/07/2015 07:21
  הגב לתגובה זו
  6 4
  ועדיין היא שותפה במשרד פרסום וקיבלה אייטם ב'אנדר40'... את לעומת זאת - לא :)
  סגור
 • זה כ״כ נכון
  אדיר 02/07/2015 14:12
  הגב לתגובה זו
  8 6
  היא פשוט לא טובה
  סגור
 • ככה זה בבריקמן
  גידי 02/07/2015 13:07
  הגב לתגובה זו
  8 1
  היום אתה שותף - מחר אתה עף. כך היה גם עם יותם שרון. השותפים היחידים הם האב ובנו והפירמידות הכלכליות שעדיין מושקעות שם. 3-4 שנים. אולי.
  סגור
 • כנראה שרק מי שעבד איתך...
  מי זאת הרונית הזו?? 02/07/2015 12:59
  הגב לתגובה זו
  6 5
  יודע איזה אפס אתה וכמה שאתה קנאי. כל מי שיש לו מעט שכל יודע בדיוק מי עומד מאחורי הפוסט הדוחה ומאופס הזה. לך תנוח ותעכל שלעולם, אבל לעולם לא תתקרב לרמה של הדס או ליכולות שלה. תתנחם בכך שגם לאנשים קטנים ואפסים כמוך יש איך להתפרנס מהתעשייה כי יש את אותו הפראייר שמעסיק אותך...
  סגור
 • אתה היחצ״ן של הדס או הדס? (ל"ת)
  רונית 02/07/2015 14:13
  הגב לתגובה זו
  5 4
  סגור
 • אמרת ונשארת בחיים
  שמוליק 02/07/2015 16:37
  הגב לתגובה זו
  4 0
  זה שאתה שקרן לא אומר שכולם כמוך
  סגור
 • לא זה ולא זה (ל"ת)
  שמוליק 02/07/2015 15:14
  הגב לתגובה זו
  5 1
  סגור
 • שקרן (ל"ת)
  רונית 02/07/2015 15:33
  הגב לתגובה זו
  0 5
  סגור
 • 12.
  אני דווקא מחבבת אותה יש בה איזה קסם (ל"ת)
  קופית 02/07/2015 12:08
  הגב לתגובה זו
  7 6
  סגור
 • 11.
  מנהלת מעולה
  לא משנה שמות 02/07/2015 12:01
  הגב לתגובה זו
  9 7
  הייתה איתי מהרגע הראשון ועזרה לי המון מי שעבד איתה יודע כמי היא מפלצת קריאייטיב מי שלא בטח ילכלך מקנאה. בהצלחה הדס
  סגור
 • 10.
  מקסימה
  אייל 02/07/2015 11:56
  הגב לתגובה זו
  8 4
  לא עבדתי איתה אבל ישבתי איתה כמה פעמים. ההגדרה של "לא תל אביבית" מגדירה אותה מצוין - אמיתית, עם רגליים על הקרקע, בלי הפלצנות שמאפיינת כל כך את הענף, חכמה. כנראה שזה קשה לחלק מהתלאביבים הפלצנים והדוחים שמסתובבים בענף הזה ולכן היא זוכה ללא מעט השמצות בטוקבקים שנכתבים עליה. בהצלחה!
  סגור
 • 9.
  לא מעניין (ל"ת)
  דנה 02/07/2015 11:54
  הגב לתגובה זו
  3 0
  סגור
 • 8.
  חנה ראדו מודל לחיקוי?
  ארז 02/07/2015 11:41
  הגב לתגובה זו
  4 1
  פחחחחחחחחח
  סגור
 • 7.
  I Pity The Fool
  אחד 02/07/2015 11:32
  הגב לתגובה זו
  2 1
  https://www.youtube.com/watch?v=GCcfNr33OBI
  סגור
 • 6.
  ממש "רגע מביך"
  נו... 02/07/2015 11:29
  הגב לתגובה זו
  5 6
  לא קונה את זה הדס, תדעי קצת לצחוק על עצמך ואל תקחי את עצמך ברצינות כזאת, בסוף זה יעשה לך טוב.
  סגור
 • 5.
  לכל המלעיזים!! הבעיה היא בתעשיה
  רני 02/07/2015 11:23
  הגב לתגובה זו
  12 6
  מנהלי קריאטיב שובינסטיים ודוחים, עם בדיחות פורנו ועדות, מרגישים מסורסים כאשר אישה יצירתית וחכמה נכנסת להם את תוך הטריטוריה. פחדנים כן היא אישה והיא הרבה יותר מוכשרת מכם. עלובים!
  סגור
 • 4.
  ההיכרות שלנו נפרסת על כ-20 שנה
  איתן הרשקו 02/07/2015 11:22
  הגב לתגובה זו
  8 6
  הדס לשמחתי פגשתי אותך כבר בשנת 1995 וגם הספקנו לעבוד קת יחד וכבר אז למדתי רבות מכישרונך המקצועי. הקפיצה וההתפתחות שלך פשוט מדהימה כל הכבוד על האומץ, הנחרצות, התבונה והתוצאה. המשיכי והצליחי בכל אשר תרצי גדלי בשמחה ביחד עם גיל את ילדייך המקסימים ובהצלחה באתגרים החדשים.
  סגור
 • 3.
  היא תותחית
  אנונימוס 02/07/2015 10:35
  הגב לתגובה זו
  6 8
  היא בחורה נחמדה, מקצועית ולא רעה כמו שיש בתעשייה הזאת. בהצלחה
  סגור
 • 2.
  נשמעת סבבה
  מישו 02/07/2015 10:22
  הגב לתגובה זו
  7 7
  לא מכיר אותה. היא כזו באמת?
  סגור
 • מהממת
  עבדתי איתה 02/07/2015 11:17
  הגב לתגובה זו
  6 6
  כן, היא גם תותחית מקצועית וגם אדם מקסים. שילוב נדיר בענף
  סגור
 • 1.
  בלון מלא אוויר - למישהו יש סיכה?
  דנידין 02/07/2015 10:20
  הגב לתגובה זו
  13 9
  כל מי שעבד איתה יודע - פוזה...
  סגור
 • הכותב יודע מה הוא שווה
  חסמבה 02/07/2015 11:22
  הגב לתגובה זו
  6 7
  לא סתם קראת לעצמך דנידין... תשאר רואה ואינו נראה כי זה מה שמגיע לך וכנראה שאתה לא באמת שווה יותר מזה!(לא זכור לי אם גם דנידין היה איש קטן ומסכן)
  סגור