פרסום ושיווק

נציגי התעשייה בפסטיבל קאן: בן סבר, דובי ספקטור וירון קניג'ר ישפטו בתחרות הפרסום

סבר ישפוט בקטגוריית הדיירקט, ספקטור בקטגוריית המדיה וקניג'ר בקטגוריית החדשנות. סיגל סינואני מעיתון הארץ: "כבר 10 שנים שאנחנו מקבלים פידבקים מצוינים על התנהלות השופטים שמייצגים בכבוד את ישראל דרך הפגנת מקצועיות גבוהה ומחויבות לשיפוט הוגן"
משה בנימין | 
פסטיבל קאן 2015 (צילום אייס)
על רקע שיתוף הפעולה בין איגוד הפרסום וקבוצת שוקן, נקבעו שמות הנציגים הישראליים שישפטו בפסטיבל קאן 2016. לראשונה, האיגוד לקח חלק בבחירת השופטים, הליך שהיה שמור באופן בלעדי לנציגי הפסטיבל בארץ - קבוצת שוקן. הנציגים שנבחרו הם בן סבר מענבר מרחב G, דובי ספקטור ממדיה אינטראקשן וירון קניג'ר מחברת Rhodium.
בקטגורית Media ישפוט ספקטור, משנה למנכ"ל מדיה קום אינטראקשיין; בקטגוריית Direct ישפוט סבר, שותף, מנהל קריאייטיב ראשי ומנכ"ל משותף בענבר מרחב; ובקטגוריית Innovation ישפוט קניג'ר, מנכ"ל חברת Rhodium.
יגאל בראון, מנכ"ל איגוד הפרסום והבצפר: "זו השנה הראשונה בה האיגוד לוקח חלק בבחירת השופטים לתחרות בקאן, בחודשים הקרובים, אנו מתכננים להרחיב את שיתוף הפעולה עם הנהלת הפסטיבל ואני מאמין שבשנה הבאה נגדיל את כמות השופטים הישראלים בתחרות".
 
עו"ד סיגל סינוואני, סמנכ"ל מסחרי עיתון הארץ: "אנחנו מאוד גאים בשופטים מישראל. כבר 10 שנים שאנחנו מקבלים פידבקים מצוינים על התנהלות השופטים שמייצגים בכבוד את ישראל דרך הפגנת מקצועיות גבוהה ומחויבות לשיפוט הוגן. אנחנו מאמינים שגם השנה בחרנו נכון וככל שיגישו יותר עבודות לפסטיבל הסיכוי להגדיל את כמות השופטים הנה בהתאם". 
שיתוף הפעולה בין האיגוד ורשת שוקן נועד לתרום לקידום האינטרסים של התעשייה הישראלית בזירת הפרסום הבינלאומית. עם זאת, נכון לעכשיו, לא נרשם שינוי דרמטי לטובה, כאשר על פי בדיקת אייס עולה כי קצב ההגשה (נכון לשבוע שעבר) אינו מעודד במיוחד, עם 11 הגשות בלבד. ההנחה היא כי עד לסגירת מועד ההגשות, היקף העבודות שיוגשו מישראל יגיע למספרים מהשנים האחרונות, אך נתון זה אף הוא אינו מעודד, שכן בשנים האחרונות נרשמת ירידה עקבית במספר ההגשות - תופעה שמעורבתו של איגוד הפרסום היתה אמורה לבלום. 
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה