פרסום ושיווק

חוצות: מכרז פרסום על מתקני הבילבורד והתאורה בתל אביב

המכרז הוא ל-3 שנים (36 חודשים) עם אופציה להארכה לתקופה שלא תעלה על 3 שנים נוספות. הכמות הממוצעת של כרזות במהלך השנתיים האחרונות עמדה על כ-12 אלף כרזות בשנה בעיר
משה בנימין |  3
פרסום חוצות (צילום לביא מדיה)
העיר הסואנת ביותר בישראל, העמוסה בתושבים, מבקרים, תיירים. עיר המסחר והבילויים, העיר ללא הפסקה - תל אביב, יוצאת במכרז שילוט חוצות על מתקני הפרסום מסוג בילבורד ועמודי תאורה. תל אביב היא ללא ספק המקום שבו שילוט הרחוב נחשף מידי יום לכמות האנשים הרבה ביותר, עם פוטנציאל המכירה למפרסמים הגדול ביותר. בהתאם מדובר במכרז חוצות שיחייב את המשתתפים לפתוח את הכיס כדי לקבל לידיהם את הזיכיון.
המכרז הוא ל-3 שנים (36 חודשים) עם אופציה להארכה לתקופה שלא תעלה על 3 שנים נוספות, דהיינו זיכיון ל-6 שנים במקסימום. לצד ההסתייגויות שמעלה העירייה לגבי תחומי אחריותה, היא מציינת כי "הכמות הממוצעת של כרזות במהלך השנתיים האחרונות עמדה על כ-12 אלף כרזות בשנה על גבי מתקני פרסום על עמודי תאורה מסוג "נונסטופ" וכ-130 כרזות בשנה על גבי מתקני פרסום עירוניים )מסוג "בילבורד". 
כדי לשמור על תקינות המכרז, העירייה מגבילה את הצעות המחיר של המתמודדים כך שהצעת המחיר המקסימלית לכרזה לפן פרסום אחד, על גבי מתקן פרסום על עמוד תאורה, היא 50 שקלים ללא מע"מ. הצעת המחיר המקסימלית לכרזה, לפן פרסום אחד, על גבי מתקן הפרסום העירוני מסוג בילבורד היא 400 שקלים לא כולל מע"מ. משתתף שהצעות המחיר שלו יעלו על הצעת מחיר המקסימום לעמוד תאורה ו/או על הצעת מחיר המקסימום למתקן בילבורד, הצעתו תיפסל. 
בין תנאי הסף שדורשת העירייה: ניסיון מוכח בהפקה, תליה והסרה של כרזות והתקנה ותחזוקה של מתקני פרסום, עבור רשות מקומית אחת לפחות או תאגיד עירוני אחד לפחות, בהיקף שלא יפחת מ-500 מתקנים לכל הפחות בתקופה של שנתיים רצופות. בנוס, דורשת העירייה ערבות בנקאית של 50 אלף שקל לפקודת הרשות לפיתוח כלכלי תל אביב - יפו. המועד האחרון להגשת ההצעות הוא ב-4 בספטמבר 2016. 
תגובות לכתבה(3):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 3.
  זה לא מכרז פרסום ואין קשר בין הכתבה לכותרת ולתמונה
  משה בנימין 02/08/2016 06:54
  הגב לתגובה זו
  2 0
  מדובר במכרז שילוט עצמי של עיריית תל אביב הפונה לבתי דפוס... זה לא מכרז פרסום!
  סגור
 • 2.
  זה לא מכרז פרסום ואין קשר בין הכתבה לכותרת ולתמונה
  משה בנימין 02/08/2016 06:53
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מדובר במכרז שילוט עצמי של עיריית תל אביב הפונה לבתי דפוס... זה לא מכרז פרסום!
  סגור
 • 1.
  אם רפיד לא לוקחים את זה, אפשר לסגור את החברה... נכסים כבר אין להם. (ל"ת)
  yoyo 01/08/2016 15:00
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור