פרסום ושיווק

בית המשפט: שלמה פילבר הורחק ממשרד התקשורת

מערכת Bizportal |  1
שלמה פילבר (צילום אבי אוחיון; לע"מ)
בית המשפט קיבל היום את בקשת רשות ניירות ערך והרחיק את מנכ"ל משרד התקשורת שלמה פילבר למשך 90 יום, וזאת עד שנציבות שרות המדינה תקבל החלטה באם להשעות את פילבר באופן קבוע. במקביל נאסר על פילבר ליצור קשר עם עובדי משרד התקשורת, משרד המשפטים והחברות {בזק}, yes וחלל תקשורת. בנוסף, נאסר על פילבר לעסוק בכל נושא הקשור לבזק, yes וחברות בקבוצת יורוקום. בתך כך, הוגבלה הגישה של פילבר לחומרי מחשב הקשורים לחקירה, ודרכונו יופקד ברשות ניירות ערך. צו עיכוב יציאה מהארץ ל-180 יום שהוטל על פילבר עדיין עומד בתוקפו. בתוך כך, גם היועצת הבכירה של פילבר, קאהן גונן, חשודה בעבירות לפי חוקי ניירות ערך. 
נראה כי פילבר לא מתנגד לבקשת הרשות ומבקש לערוך חפיפה לממלא מקום מימון שימלה. עם זאת, סנגוריו של פילבר מתעקשים שיוגדר כבהשעיה ממשרד התקשורת, ולא כמורחק ממנו, כדי שימשיך לקבל משכורת במהלך התקופה. 
נזכיר כי לפני כשבועיים פילבר עוכב לחקירה במסגרת פרשת בזק בחשד לביצוע עבירות על טוהר המידות ועבירות ניירות ערך. לפי דו"ח מבקר המדינה שפורסם באותו יום, נמצאו כשלים בהתנהלות מנכ"ל משרד התקשורת פיליבר, כשלים שנוגעים בין היתר לעסקת המיזוג של בזק ו-YES.
תגובות לכתבה(1):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  איך הוא ממשיך לקבל כסף?
  גנב חסר מצפון 26/07/2017 12:00
  הגב לתגובה זו
  3 0
  מושחת כזה במקום שיתבייש לצאת מהבית עוד לוקח משכורת
  סגור