פרסום ושיווק

איי.די.איי ביטוח דיווחה על רווח של כ-58 מיליון שקל - המנייה בשיא כל הזמנים

מניית החברה מזנקת 2% לשיא כל הזמנים ורושמת עלייה של 21% מתחילת השנה
נועם בראל |  2
רביב צולר (צילום יח"צ)
{איידיאיי ביטוח} דיווחה על תוצאותיה הכספיות לרבעון השלישי והציגה שיא נוסף ברווחים אשר הסתכם ב-58 מיליון ש"ח, עלייה של כ-122% מהרבעון המקביל בשנה שעברה. התשואה להון עמדה התשואה להון עמדה ברבעון על כ-45.8% לעומת כ-24.4% ברבעון המקביל בשנה שעברה. בתוך כך, מניית החברה מזנקת 3.75% לשיא כל הזמנים ורושמת עלייה של 39% מתחילת השנה.
סה"כ הפרמיות ברוטו צמחו בכ-18% והסתכמו בכ-625 מיליון ש"ח לעומת סך של כ-530 מיליון ש"ח ברבעון המקביל ב-2016, זאת כאשר הפרמיות שהורווחו ברוטו צמחו בכ- 14% והסתכמו בכ-592 מיליון ש"ח לעומת סך של כ-518 מיליון ש"ח ברבעון המקביל בשנה שעברה.
בפירוק לחטיבות, הפרמיות ברוטו מעסקי ביטוח חיים וחסכון לטווח ארוך צמחו בכ-7% והסתכמו בכ-68 מיליון ש"ח, זאת לעומת כ-64 מיליון ש"ח ברבעון המקביל ב-2016. הפרמיות מעסקי ביטוח חיים ללא חסכון לטווח ארוך צמחו בכ-13% לעומת הרבעון המקביל ב-2016. הפרמיות ברוטו מעסקי ביטוח בריאות צמחו בכ-18% והסתכמו בכ-58 מיליון ש"ח לעומת סך של  כ-49 מיליון ש"ח ברבעון המקביל בשנה שעברה.
רביב צולר, מנכ"ל איי.די.איי ביטוח: "אנו שמחים לסכם רבעון חזק נוסף בו נמשכה המגמה החיובית של צמיחת הפרמיות והרחבה מתמשכת של שולי הרווח תוך הצגת הרווח הרבעוני הגבוה בתולדות החברה. אנו ממשיכים להגדיל את נתחי השוק בכל מגזרי הפעילות תוך התמקדות ברווחיות החיתומית והתייעלות באמצעות חדשנות טכנולוגית. אנו שבעי רצון מקצב ההתקדמות והגידול בהיקף הפעילות במגזר הבריאות. הפוטנציאל של מגזרי הבריאות והחיים גדול ואנו מאמינים כי הם יהוו מנועי צמיחה משמעותיים בשנים הקרובות. בכוונתנו להמשיך להתייעל, באמצעות הרחבה מתמדת של היקף השירותים הדיגיטאליים שאנו מספקים. אנו פועלים כל העת למתן שרות מעולה תוך הגדלת שביעות הרצון של הלקוחות ואנו אופטימיים לגבי המשך המגמה החיובית בעסקי החברה."
איי.די.איי חברה לביטוח החלה את פעילותה בעסקי הביטוח בישראל (ביטוח כללי וביטוח חיים), בעקבות תכנית פיצול אנכי של חברת ישיר אחזקות. נציין כי עד יולי 2012, היתה החברה בבעלות מלאה של ישיר אחזקות. החברה פועלת באמצעות מספר מותגי ביטוח, במסגרת קטגוריית הביטוח הישיר. כאמור החברה הינה חברת ביטוח ישיר, המשווקת את מוצרי הביטוח שלה ומקיימת קשר ישיר עם לקוחותיה הקיימים והפוטנציאליים, באמצעות ערוצים ישירים וללא תיווך של סוכני ביטוח, וזאת במגוון ערוצי תקשורת: מדוברת (טלפון), כתובה (דואר ופקסימיליה) וממוחשבת (אינטרנט, מכשיר חכם נייד ודואר אלקטרוני).
מניית איי.ד.יאיי מתחילת השנה
תגובות לכתבה(2):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  תסתכלו שוב. נפלה בדיוק למקום בו החלה (ל"ת)
  נתנאל אביסדריס 16/11/2017 11:36
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 1.
  בטח שיגדלו לא משלמים תביעות!!! (ל"ת)
  ישיר 15/11/2017 14:55
  הגב לתגובה זו
  0 1
  סגור