פרסום ושיווק

ותודה לגולן טלקום: אלקטרה צריכה מזנקת 5% אחרי הדו"חות

עם זאת, גולן טלקום מציגה שיעור נטישה גבוה מזה של פרטנר. ושימו לב לפערי ההכנסה ממנויי סלולר
גיא בן סימון | 
זאב קלימי (צילום יוני רייף)
עונת הדו"חות לרבעון השלישי בעיצומה עם פרסום תוצאותיה של חברת אלקטרה צריכה לרבעון השלישי. איחוד תוצאות גולן טלקום סיפק תמיכה לאלקטרה צריכה והמניה מגיבה בעליות.
{אלקטרה צריכה} מזנקת 4.8% במחזור מסחר של 3.2 מיליון שקל (בדומה למחזור היומי הממוצע בחודש האחרון).
אלקטרה צריכה רשמה עלייה של 29% בהכנסות ברבעון ל-882 מיליון שקל. העלייה מיוחסת בין היתר לאיחוד תוצאות גולן טלקום. הרווח הגולמי עלה ב-1% ל-26% מסך ההכנסות ברבעון; הוצאות המכירה והשיווק עלו ל-152 מיליון שקל, לעומת 117 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד; הרווח התפעולי של אלקטרה צריכה זינק ב-71% ל-72 מיליון שקל.
בשורה התחתונה, הרווח הנקי של אלקטרה צריכה עלה ל-42 מיליון שקל, לעומת 38מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד.
לגבי גולן טלקום, הזרוע הסלולרית של אלקטרה צריכה, החברה רשמה הכנסה חודשית ממוצעת (ARPU) של 51 שקל ברבעון. עם זאת, שיעור הנטישה של המנויים עמד על 10.7%. לשם השוואה, מדו"חות פרטנר שפורסמו מוקדם יותר, ההכנסה ממנויי סלולר של גולן נמוכה יותר מזו של פרטנר (61 שקל למנוי). כמו כן, שיעור הנטישה של פרטנר עומד על 9.3% - נמוך מזה של גולן טלקום.
בסך הכל, מספר המנויים של גולן טלקום עומד על 901 אלף לקוחות. גולן טלקום הציגה ברבעון השלישי תזרים מזומנים מפעילות שוטפת גבוה של 67.5 מיליון שקל, אשר נבע בין היתר מהחזר אגרות תדרים.
זאב קלימי, מנכ"ל אלקטרה צריכה: "במהלך הרבעון, נמשכה מגמת השיפור ברווחיות של הפעילות הקמעונאית של החברה, וזאת בזכות המשך התחזקות המותג 'מחסני חשמל'. אנו רואים הישג משמעותי בהשגת הצמיחה בהיקפי ההכנסות ושיעורי הרווחיות של מחסני חשמל ושקם אלקטריק ועלינו לשמר אותו. לצד זאת, אנו ממשיכים בצעדים להטמעתה של גולן טלקום בתוך הקבוצה, וממשיכים לפעול להמשך הרחבת הפעילות בתחום מיזוג האוויר בישראל ובחו"ל".
תגיות גולן טלקום
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה