פרסום ושיווק

סמנכ"ל השיווק בקניוני עזריאלי ימנכ"ל את זרוע ה-E-commerce

עופר ירום מקודם לתפקיד מנכ"ל זרוע ה-E-commerce של הקבוצה - Azrieli.com, במסגרת "מעבר טבעי שמסמן את חזון הקבוצה", כך לדברי החברה
כתבי אייס |  4
עופר ירום (צילום יח"צ)
עופר ירום, סמנכ"ל השיווק של קניוני עזריאלי יקודם לתפקיד מנכ"ל חברת ה-E-commerce של הקבוצה - Azrieli.com. בחברה אומרים כי מדובר ב"מעבר טבעי שמסמן את החזון של קבוצת עזריאלי".
תחום הסחר המקוון בקבוצת עזריאלי מנוהל תחת ארנון תורן, משנה למנכ"ל הקבוצה ומנכ"ל קניוני עזריאלי. מינוי מנכ"ל ל-Azrieli.com שמגיע מתחום הקניונים, הוא המשך המגמה של חיבור פעילות הסחר הדיגיטלי של הקבוצה לפעילות בקניונים, לדברי החברה.
אתר Azrieli.com הוקם על בסיס פעילות האי-קומרס של BUY2, אותה רכשה קבוצת עזריאלי מחברת ביי 2  נטוורקס. במסגרת הסכם הרכישה, המשיכה ביי 2 נטוורקס להעניק לקבוצת עזריאלי שירותי ניהול לתקופה מוגדרת, תוך הטמעת פעילות האי קומרס בתוך הקבוצה. בתחילת חודש נובמבר עלה האתר עם קמפיין השקה.
תגובות לכתבה(4):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 3.
  עופר כוכב על - בהצלחה איש יקר (ל"ת)
  אסף 12/2017/26
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 2.
  ומה הוא מבין באיקומרס?
  שי 12/2017/05
  הגב לתגובה זו
  0 0
  איקומרס זה מקצוע שדורש יידע, הבנה, ניסיון. בעזריאלי כנראה עוד לא הבינו את זה. הם שופכים ים כסף על כלום. Buy2 היתה פלטפורמה גרועה ועזריאלי שפכו שם עשרות מיליונים, גם עכשיו azrieli.com מתנהל רע. הם רוצים לעשות איקומרס אבל לא מבינים כלום באיקומרס ובמקום להביא חיית איקומרס הם ממנים סמנכ״ל שיווק
  סגור
 • איש מוכשר. הוא ילמד מהר מאוד (ל"ת)
  תומר 12/2017/21
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 1.
  תותח! (ל"ת)
  איילת 12/2017/05
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור