קבוצת קו מנחה אייס Bizportal תפוז flix טאבו ישיר תקדין חשבים מגמות רשם החברות

פרסום ושיווק

פרסום ראשון

2 קפה בבקשה: תקציב ארומה ת"א יטופל ב-M&C Saatchi

רשת בתי הקפה התל אביבית מתכוונת להתרחב בשנים הקרובות מ-40 סניפים בעיר ל-60. עם באמצעות M&C Saatchi, רוצה ארומה לשים דגש על דיגיטל וסושיאל
 |  0
2 קפה בבקשה: תקציב ארומה ת"א יטופל ב-M&C Saatchi
ארומה בית קפה, צילום: Bizportal
רשת ארומה תל אביב בחרה במשרד הפרסום M&C Saatchi לטיפול בתקשורת השיווקית של המותג, עם דגש לפעילות בדיגיטל - כך נודע לאייס. בשנים האחרונות הרשת טופלה על ידי סוכנות הסושיאל והדיגיטל דיבור.
המותג ארומה מחולק למעשה ל-2 רשתות: הרשת הארצית המוכרת בשם ארומה אספרסו בר, ורשת ארומה תל אביב שנמצאת בבעלות מלאה של איש העסקים גולן עינת. הרשת התל אביבית פועלת בעיר מאז 1999 ומפעילה כ-40 סניפים בכל רחבי העיר, עם תכנית התרחבות משמעותית בעיר - פתיחת של עוד כ-20 סניפים בשנים הקרובות. הרשת מפעילה מגוון בתי קפה המתאימים לסביבה בה הם פועלים – כגון סניפים עסקיים, שכונתיים וסניפי רחוב אורבניים.

לאחרונה יצאה החברה בתהליך לבחירת משרד לטובת מהלכים שיווקיים ופרסומאים כאשר לדברי הרשת, הדגש בבחירה היה על יכולות דיגיטליות עם פוקוס על עולמות הסושיאל. עבור M&C Saatchi מדובר בגיוס מרשים למחלקת הסושיאל החדשה שנפתחה בחברה.

משה הלוי, מנכ״ל קבוצת GEG ומנכ"ל משותף בחברת ארומה תל אביב, מסר כי "מצאנו ב- M&C Saatchi שותף דיגיטלי מקצועי, קריאטיבי ואסטרטגי שעונה בדיוק על הצרכים שלנו. סיימנו יחד תהליך אסטרטגי שאת ניצני התוצאות שלו כבר ניתן לראות בעולמות הסושיאל שלנו".

מנהל קריאטיב ראשי ובעלים משותף ב- M&C Saatch, צור גולן, הוסיף: "זוהי זכות וגאווה גדולה עבורנו לצאת לדרך משותפת עם מותג על בישראל בדמות ארומה תל אביב. השקנו את מחלקת הסושיאל שלנו לפני חודש וחצי והיא כוללת כבר מספר לא מבוטל של לקוחות. החלטנו להיכנס לתוך עולמות הסושיאל תחת עיקרון אחד מרכזי - טיפול אסטרטגי וקריאטיבי בסטנדרטים של עולם הפרסום. אני שמח שאנשי שיווק מבינים היום שניהול תוכן שוטף בסושיאל יכול וצריך להיות אסטרטגי וקריאטיבי".הגב לכתבה

יש להזין שם בן לפחות שני תווים
יש להזין נושא בן לפחות שני תווים
תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה

ליצירת תגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעית תקשורת, אנא נסה שנית
שלח מחדש

אייס דרושים

+ לכל המשרות
תפקיד חברה איזור
תקציבאי/ת סער פרומרקט המרכז שלח קו”ח
גרפיקאי חסוי המרכז שלח קו”ח
יועצ/ת תקשורת לוגוס אסטרט... המרכז שלח קו”ח

הכי במדור

הכי נקראות
הכי מטוקבקות
הכי ויראליות
היום
השבוע
החודש
אין מאמרים להצגה

הרשמה לניוזלטרים

עליך לאשר את תנאי השימוש לשם הרשמה לניוזלטרים
הרשם
הרשמתך עברה בהצלחה