פרסום ושיווק

ביטוח ישיר: זינוק של 16% בהכנסות שנת 2017

החברה דיווחה על הכנסות של כ-2.9 מיליארד שקל והכריזה על דיבידנד של 40 מיליון שקל; מנכ"ל מימון ישיר משך שכר שנתי של 6.8 מיליון שקל
ערן סוקול | 
מוקי שניידמן (צילום יח"צ)
ביטוח ישיר דיווחה היום (ד') על תוצאותיה לשנת 2017 עם זינוק של 16% בהכנסות ושל 147% ברווח הנקי. בנוסף, החברה הכריזה על תשלום דיבידנד של 40 מיליון שקל.
הכנסות החברה גדלו בשנת 2017 בכ-16% והסתכמו בכ-2.9 מיליארד שקל לעומת כ-2.6 מיליארד שקל אשתקד. העלייה נובעת בעיקר מצמיחה של כ-260 מיליון שקל בפרמיות שהורווחו במגזר הביטוח - גידול של כ-13%, וצמיחה של כ-130 מיליון שקל בהכנסות ממתן אשראי צרכני - גידול של כ-43.5%.
הרווח הנקי זינק ב-147% בשנת 2017 והסתכם בכ-337 מיליון שקל לעומת רווח נקי של כ-137 מיליון שקל אשתקד. העלייה ברווח נובעת בעיקר מעלייה ברווחיות בתחומי הביטוח הכללי, בעיקר לאור שיפור חיתומי בענף רכב רכוש ושיפור בתוצאות ענף ביטוח חיים ובריאות, עלייה ברווחי מגזר האשראי הצרכני, לאור המשך צמיחה בהיקפי הפעילות ועלייה ברווחי מגזר הנדל"ן הנובעת בעיקר משיפור תפעולי בתקופת הדוח.
דורון שנידמן, מנכ"ל החברה מסר: "אנו שמחים לסכם שנה חזקה בפעילות הקבוצה עם צמיחה בכל הפרמטרים. התוצאות הטובות לצד הפעילות העסקית הענפה במהלך השנה מהווים עדות נוספת עבורנו לאיכות הגבוהה והפוטנציאל הרב הטמון בכל אחת מחברות הבת.  אנו מאמינים ביכולתן להמשיך ולצמוח תוך הצפת הערך לכלל בעלי המניות."
שיאן השכר בקבוצת ביטוח ישיר הינו ערן וולף, מנכ"ל החברה הבת מימון ישיר, אשר נהנה משכר בעלות שנתית של כ-6.8 מיליון שקל, דורון שנידמן, מנכ"ל החברה ויו"ר החברה הבת אדגר השקעות קיבל שכר בעלות שנתית של כ-5 מיליון שקל, רביב צולר מנכ"ל ישיר ביטוח משך שכר בעלות שנתית של כ- 2.9 מיליון שקל ויו"ר הדירקטוריון מוקי שניידמן נאלץ להסתפק בשכר שנתי של כ-2.85 מיליון שקל עבור חצי משרה.
ביטוח ישיר - השקעות פיננסיות הינה חברה להשקעות בתחום הביטוח, פיננסים ונדל"ן מניב. החברה מחזיקה בכ-48% ממניות איי.די.איי ביטוח (ביטוח ישיר), כ-51% מאדגר הפועלת בתחום הנדל"ן המניב וכ-62% מחברת מימון ישיר המעניקה בעיקר הלוואות לרכישת כלי רכב, הלוואות לכל מטרה והלוואות למטרות ייעודיות בבתי עסק שונים.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה