פרסום ושיווק

שלא"ג צנחה ב-10% על רקע איבוד לקוח מהותי

מדובר על לקוח שרכש בשנה האחרונה מוצרים בכ-13 מיליון דולר - סכום המוערך ב-10% ממחזור החברה
מערכת Bizportal | 
ירידות (צילום Istock)
חברת {שלאג}, העוסקת בייצור בדים לא-ארוגים, דיווחה היום (ג') כי איבדה לקוח מהותי בצפון אמריקה.
הלקוח הודיע לחברה כי יחדל לרכוש את מוצריה החל מיולי 2018. מדובר במכה לחברה שכן בשנת 2017 הסתכמו המכירות ללקוח בכ-13 מיליון דולר. טרם פורסמו תוצאות החברה לשנת 2017, אך בתשעת החודשים של השנה מכירות החברה עמדו על 336.6 מיליון שקל. כלומר מדובר על לקוח שבהערכה גסה אחראי על 10% ממכירות החברה.
שלאג פועלת בשוק הבד הלא ארוג בשני תחומי פעילות: ייצור ושיווק בד לא ארוג בטכנולוגיית הטרמובונד וייצור ושיווק בטכנולוגיית הנידלפאנץ' (needle punch).
טכנולוגיית הטרמובונד מתבססת על איחוי שמיכת הסיבים באמצעות התכה על ידי גלילים חמים הלוחצים את השמיכה ומגהצים אותה. עיקר השימוש בטכנולוגיה זו נעשה לתחום תעשיית מוצרי ההיגיינה האישיים (בעיקר חיתולים ותחבושות היגייניות), לשוק המטליות וכן לתעשיית הרכב ולתעשיית הריהוט.
טכנולוגיית נידלפאנץ' המשתמשת במספר רב של מחטים הפועלות בצורה נגדית אחת לשנייה ועל-ידי כך יוצרות את קשירת הסיבים. השימוש בטכנולוגיה זו נעשה בעיקר לשוק מוצרי הניקיון (מטליות יבשות וסחבות); כן נעשה שימוש בטכנולוגיה לצורך חומרי גלם בסיסיים לתעשיית העור הסינטטי, מגבות רב שימושיות, פילטרים, ריהוט, גיאו-טקסטיל ואחרים. בניגוד למוצרי הטרמובונד, מוצרי הנידלפאנץ' מיועדים, ברוב המקרים, לשימוש רב-פעמי.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה