פרסום ושיווק

מודיעין אנרגיה מצאה סימני פטרוליום בקליפורניה בקידוח נוסף

"ניתוח ראשוני של הממצאים הביא את מפעילת הקידוח למסקנה שקיימים סימני פטרוליום משמעותיים" המליצה לשותפים על ביצוע מבחני הפקה

ערן סוקול |  2
אסדת גז קידוח תמר (צילום אלבטרוס)
{מודיעין יהש} יסחרו על רקע דיווח השותפות מהבוקר (א') אודות מציאת סימני פטרוליום משמעותיים בקידוח  34-857Z CASSINI, בקליפורניה שבארה"ב. זאת לאחר שבתחילת שבוע שעבר דיווחה השותפות על מציאת סימני פטרוליום בקידוח נוסף בקליפורניה (לכתבה המלאה).
בהמשך לדיווחים הקודמים של השותפות בעניין התחלת ביצוע הקידוח, מפעילת הפרויקט דיווחה על הגעת הקידוח לעומקו הסופי, כאשר במהלכו בוצעו בדיקות ונלקחו דגימות, מהן עולה כי קיימים סימני פטרוליום (מסוג נפט וגז) משמעותיים בקידוח. "ניתוח ראשוני של הממצאים שנאספו תוך כדי קדיחה וניתוח הלוגים החשמליים הביא את מפעילת הקידוח למסקנה שקיימים סימני פטרוליום משמעותיים בקידוח ובעקבות כך היא המליצה לשותפים על ביצוע מבחני הפקה" דיווחה השותפות.
מודיעין מבהירה כי טרם בוצעו מבחני הפקה בקידוח וסימני גז או נפט אינם מעידים על קיומו של ממצא כלשהו המאפשר הפקה מסחרית. עם זאת, לאור האמור לעיל, השותפים בפרויקט החליטו לבצע מבחני הפקה בקידוח, אשר לאור מורכבותם, ההיערכות לביצוע מבחני ההפקה צפויה להימשך עד סוף הרבעון הנוכחי, כאשר לפני התחלת ביצוע מבחני ההפקה בפועל תפרסם השותפות פירוט בדבר התכנית.
תגובות לכתבה(2):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  הגיע הזמן שהממונה על שוק ההון יטפל בחברות האלה שרק מפרי
  תום 29/04/2018 11:35
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מפריחים הודעות כל תקופה בכדי להריץ את המניה ואין כלום בהודעות שלהם
  סגור
 • 1.
  מתי גיוס? (ל"ת)
  אדון סולטן סולימן 29/04/2018 10:25
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור