פרסום ושיווק

מודיעין מדווחת על התחלת הקידוח בפרוספקט Trinidad 7 בקליפורניה

לפי דוח המשאבים פוטנציאל הרזרבות נאמד בכ-5.4 מיליון חביות, ב-4 שכבות מטרה
מערכת Bizportal | 
קידוח נפט וגז (צילום Istock)
שותפות חיפושי הנפט והגז, {מודיעין יהש} אנרגיה, דיווחה היום (א') על התחלת הקידוח בפרוספקט Trinidad 7 שבפרויקט Mountain View. הקידוח צפוי להימשך מספר שבועות (לא כולל מבחני הפקה), ולהגיע לעומק סופי של כ-4,176 מטר.
מדו"ח המשאבים עולה כי האומדן הטוב ביותר למשאבי נפט וגז בקידוח נאמד בכ-5.4 מיליון חביות, המצויים בארבע שכבות מטרה, אשר כולן תיבחנה בקידוח זה.
התקציב הכולל של הקידוח נאמד בכ-1.6 מיליון דולר, ועלות מבחני ההפקה, ככל שיוחלט על ביצועם, כ-0.8 מיליון דולר נוספים. למודיעין החזקה של כ-26% בקידוח זה, וחלקה בתקציב הקידוח נאמד בכ-416 אלף דולר וכ-208 אלף דולר נוספים, אם יוחלט על ביצוע מבחני הפקה.
בימים אלו מבצעת מודיעין מבחני הפקה בקידוח Bordeaux שבפרויקט GrapeVine, וזאת לאחר שבקידוח נמצאו סימני נפט משמעותיים. בדוח משאבים שהוכן על ידי מעריך חיצוני הוערכו משאבי הנפט והגז בפרוספקט בכ-13.6 מיליון חביות.
בסוף אפריל דיווחה מודיעין כי קידוח Cassini הגיע לעומקו הסופי, וגם בקידוח זה נמצאו סימנים משמעותיים להימצאות גז ונפט. השותפים בקידוח ובכללן
מודיעין נערכים לביצוע מבחני הפקה, שצפויים להתחיל בחודשים הקרובים. בדוח משאבים שהוכן ע"י מעריך חיצוני, הוערכו משאבי הנפט והגז בפרויקט Cassini בכ-24.2 מיליון חביות נפט. למודיעין החזקה של 35.625% מהזכויות בפרויקט Cassini.
ביום רביעי שעבר, פרסמה מודיעין את התוצאות הכספיות לרבעון הראשון לשנת 2018. חלקה של השותפות בהכנסות מהקידוח הראשון בפרוספקט Sauvignon בפרויקט Grapevine נאמד בכ-340 אלף דולר. בתקופה הקרובה צפויה להסתיים הקמתם של מתקני ההפקה הקבועים, אשר יורידו באופן משמעותי את עלויות ההפקה.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה