פרסום ושיווק

רוצים לעבוד עם טראמפ? שגרירות ארה"ב מחפשת משרד פרסום

בהודעת השגרירות נכתב כי היא מתעתדת לחתום על חוזה לשירותי פרסום עבורה, כאשר תנאיו יועברו לגופים שיגישו את מועמדותם
משה בנימין | 
שגרירות ארה"ב בישראל מחפשת משרד פרסום - כך נודע לאייס. באתר השגרירות התפרסם קול קורא תחת מדור "אפשרויות עסקיות" ובו הזמנה להגשת הצעות לשגרירות עבור שירותי פרסום.
שגרירות ארה"ב נמצאת בכותרות בישראל, ומסביב לעולם, מאז בחירת דונלד טראמפ לנשיא ארה"ב אז הודיע על כוונתו להעביר את השגרירות מתל אביב לירושלים, ולבסוף גם הוצאת ההחלטה לפועל בחודש מאי 2018. החלטת טראמפ על העברת השגרירות נתפסה בישראל כניצחון פוליטי במערכה הבינלאומית על מעמדה של ירושלים כבירת ישראל מול הפלסטינים. עם זאת, ההחלטה עדיין נתפסת כשנויה במחלוקת ורק ביממה האחרונה אמר עליה נשיא צרפת מקרון כי היא "מובילה לאלימות ומוות ואינה עוזרת לשלום".
בהודעת השגרירות נכתב כי היא מתעתדת לחתום על חוזה לשירותי פרסום עבורה, כאשר תנאיו יועברו לגופים שיגישו את מועמדותם. שום פרט על היקף הפרסום או גובה התקציב אינו חשוף בשלב זה. המכרז, אם ניתן להגדירו כך, יהיה נתון לחוקי הרגולציה ותקנות הרכש של ארה"ב ויכלול הליך של התחרות בין המציעים. את ההצעות יש להגיש עד ל-15 ביוני בצירוף שם המשרד ואיש הקשר, כאשר האינטראקציה עם השגרירות תהייה באנגלית ובמיילים בלבד. 
על פי בדיקה באתר יפעת בקרת פרסום, אין בעברה של שגרירות ארה"ב הסטוריה של פעילות פרסום ראויה לציון. בשנים קודמות עמד הפרסום על אלפי שקלים בודדים ובאופן עצמאי ללא שימוש במשרד פרסום. ייתכן והפנייה לאיתור ספק שיעניק שירותי פרסום מעיד על כוונתה של השגרירות, בפן האינפורמטיבי, להודיע לקהל הרחב על שירותיה השונים לאחר המעבר לירושלים, כמו גם רצונה לשפר את תדמיתה לאחר שעלתה לכותרות במעבר שנוי במחלוקת. 
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה