פרסום ושיווק

לכבוד אלונה בר און: על ממשל תאגידי, אג'נדות וגרפומניה

מאז רכישת "גלובס" על ידי אלונה בר און מתפרסמות כתבות שמדברות על ממשל תאגידי והוגנות. אנחנו ב-Bizportal מעולם לא חשבנו שזה צריך להיות אחרת
מערכת Bizportal |  104
אחד הדברים הראשונים שלומדים בעיתונות הוא לא להתעסק בעיתונים אחרים. זה בייסיק של המקצוע. שום דבר טוב לא יכול לצאת מזה. תמיד תהיה הא'גנדה מאחורי האג'נדה, תמיד מישהו ירצה לתקוע סכין – בדרך אגב, באלגנטיות – בצד השני. לכן, אנחנו מאוד משתדלים להימנע מזה, אבל לפעמים גם לנו, איך אמר פעם נתניהו, בורח.
בתקופה האחרונה, מאז רכישת "גלובס" על ידי אלונה בר און "ושותפתי, ענת אגמון" – כך היא תמיד מקפידה להגיד לציטוט – מתפרסמים אייטמים עצמיים ב"גלובס" שמדברים על ממשל תאגידי לצד self governance. או כפי שהיא מגדירה את זה: "בלי להעליב אף גוף אחר, יש לנו תפיסת עולם מה גוף התקשורת הזה צריך להיות, ורואים את זה ב-9 הסעיפים בדוח האמון... באנו לייצר תמונה מקסימום מהימנה ולהביא כמה שיותר דעות. השבוע בעניין חוק גיוס החרדים הייתה כפולה שהביאה דעות מכל מיני קבוצות ומהחרדים, ולא הייתה דעה אחת, כי אין דעה אחת, וזה השירות שאנחנו רוצים לתת, ולשם אנחנו מכוונים".
איך לומר, יש משהו מאוד צדקני, טהרני, פאסיב אגרסיבי בטקסטים האלו ש"גלובס" משחרר בתקופה האחרונה. גם רוחץ בניקיון כפיו – אחרי שנים שבו העיתון שימש הלכה למעשה כמוציא לפועל של האינטרסים של הבעלים הקודמים, וגם מלהג את עצמו למוות על "הדירקטורים המפחידים של השוק, עם עדן בר טל ואברהם ביגר", כלשון המו"ל. קצת פרופורציות בכתיבה, עם קורטוב ענווה, לא יזיקו. אחרי שנים על שנים של שימוש מניפולטיבי בדפים הוורדים, הקקפוניה יכולה היתה להיות מעודנת יותר.
צריך להיות כנים 1
לכולם יש אג'נדה. צריך להגיד את האמת – עיתונות היא עסק פרטי, ותמיד לבעלים יהיו עסקים נוספים. לעתים, הם עשויים אפילו להתנגש בעיתון. שאלת המינונים – מה העסק המרכזי, כמה abuse מתבצע דרך הכתבים וכן הלאה – הם אלו שבאמת צריכים להעסיק את המו"ל ואת מנגנוני הבלמים והאיזונים בעיתון. מה שעושה מו"ל "גלובס", הלכה למעשה, הוא לדוורר את העבודה התקינה שצריכה להיות בכל גוף תקשורת – החוצה, כסוג של קמפיין PR. ספק לעיתון, ספק לעצמה.
מתי בפעם האחרונה שמעתם את מנכ"ל חברת החדשות, אבי וייס, מדבר על גבי הפלטפורמה שלו עצמו על כמה החברה נקייה? רמז: זה לא קרה. זה קורה אך ורק בפורומים הרלוונטיים העוסקים בתקשורת, לא על גבי כלי התקשורת עצמו. נכון הדבר למרבית גופי התקשורת. ואז, באה מו"ל "גלובס", וכמיטב המסורת של גופי תקשורת בינלאומיים ענקיים, עם ותק של מעל 120 שנה כ"א, מעתיקה מודלים שלהם, טוב יותר, טוב פחות, ומחצינה את זה לבלי די. עם כל הכבוד, נדמה שכמות ההתעסקות העצמית של המו"ל, כלומר העיתון, בעצמו, מתחילה למצות את עצמה.
צריך להיות כנים 2
אנחנו ב"ביזפורטל" מעולם לא התעסקנו על גבי האתר באג'נדה שלנו. היא מאז ומעולם היתה ברורה לנו – ובאמצעות הטקסטים שלנו, לכם, הגולשים: כל מה שפיננסי, כל מה שמעניין, כל מה שמאפשר לקורא הסביר לקבל החלטה סבירה. אמר פעם דנזל וושינגטון, (כן, השחקן) שהבעיה עם העיתונות היא שאם אתה לא קורא אותה, אתה un-informed, ואם אתה קורא אותה, אתה mis-informed, ועם זה, כבר שנים, שאנחנו כאן במערכת מתמודדים. איך לספק מידע רלוונטי, נכון, בלי להעמיס מצד אחד – אך לדייק מספיק מצד שני. והמלאכה, לעולם לא נגמרת.
מעולם לא רצינו להיות too much. לא קפיטליסטיים חזירים ולא סוציאליסטים עיוורים. מאז ומעולם אנחנו שוקלים כל מקרה לגופו. קריפטו – תעשייה חדשה או הבועה הבאה? קנאביס – חבורה של מעושנים או תעשיה לגיטימית וסופר פרודקטיבית? לכל נושא חדש, לכל ידיעה, אנחנו מתייחסים באותה חרדת קודש: האם היא נכונה, מה אנחנו לא יודעים – ואיך זה עוזר לכם, הקוראים. פה זה מתחיל, ופה זה נגמר. והאאוטלט שלנו מאז ומעולם היה מה שאנחנו עושים – לא מה שאנחנו אומרים שאנחנו עושים.
העיתונות הכללית והכלכלית בישראל, כנראה כמו בשוק הטלוויזיה, גדולה מדי על מידותיה. בין נהרות התקציבים שמופנים לגופים שלא משלמים מס במדינת ישראל (AKA גוגל/יוטיוב ופייסבוק), בין החריש העמוק שעוד לא נעשה על העיתונים וצפוי לגרום למאות עיתונאים בשנים הקרובות להסב כנראה את המקצוע, בין כל אלו – אין ספק שהלחץ על תוכן שיווקי, ערבוב עסקים של הבעלים ורגולוציה קשה – כל אלו מדירים שינה ממרבית המו"לים של כלי התקשורת. וזה עוד לפני שאמרנו fake news, הגירה לקריאה בפלטפורמות סושיאל, ה-push כ-homepage החדש ועוד ועוד. אם כבר להתעסק בעיתונות, אלו המגמות שצריך להתייחס אליהן, אצלנו ב"ביז", ב"גלובס", "כלכליסט", "מרקר" ואצל אחרים.
אנחנו, מצדנו, נמשיך לספק לכם את התוכן הטוב ביותר שאפשר, זה שנוגע אליכם באמת לכיס. בהחלטות פיננסיות, אתם יודעים, צריך לשים רק אג'נדה אחת: את עצמכם. כל היתר, זה מסך עשן.
תגובות לכתבה(104):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 85.
  היועץ המשפטי
  בלוקי 23/02/2019 08:21
  הגב לתגובה זו
  0 0
  שמעתי שהיא פותחת בית ספר לתקשורת? ענק העיתון שלה קורס והיא עם בתי בסר ואתיות. תודה חאל לביבי ולבתי המשפט בישראל. צדק צדק תרדוף ולאמת 2 רגליים.
  סגור
 • 84.
  תסתכלו על דרור בנגל ותיראו את הפרצוף של גלובס המחודש.
  עיתונאי 08/08/2018 17:00
  הגב לתגובה זו
  46 0
  תסתכלו על דרור בנגל ותיראו את הפרצוף של גלובס המחודש. ילד תת רמה וחסר יכולת: רק תסתכל על דרור בנגל ! ותבין מי האנשים שמושכים את גלובס לאבדון. כל אדם בגלובס קודם לתפקיד שגדול עליו ב100 מידות . וזה כולל את הסמנכלים העורכת והמנכלית במיוחד. בושה וחרפה מה עשיתן לעיתון. הקיפו את עצמן בדוברי כן ובמלחכי פינכה חסרי יכולות. דרור בנגל ? הסלפי שלו עם אלונה, זה בדיוק הסלפי של אורן חזן. חזן ובנגל זה אותו הרמה!!! כמו שאר המוגבלים והעליזים שענת נכט אגמון הביאה לגלובס. חסרי יכולת וניסיון ממש כמוה וכמו השותפה שלה
  סגור
 • 83.
  בר און ואגמון צמד מגלומניות, סהרוריות, מנוונות
  אלונה בושה וחרפה 06/08/2018 16:48
  הגב לתגובה זו
  52 1
  העיקר היא מתגאה בעלייה דרמטית ? העיקר סלפי חגיגות של אלונה, העירר דרור בנגל ושאר מלחכי הפינכה בסלפי חגיגות , תתעוררו! אלונה בר און וענת ציפור כחולה פלאייה נכט אגמון הקיפו את עצמן בחבורת ילדים חסרי יכולת והרי התוצאות ! אז בואו נעשה סדר במציאות בתוצאות הסקר: עיתון גלובס ירד בחשיפה בסופשבוע!!! מגזיין ליידי גלובס 1.2% המגזין הכי נמוך בישראל. ועם לגלובס לטענתכן יש פריצה דרמטית. אז על פי אותו בסיס תסכימו שליידי גלובס קורס. העיקר נעמה תמשיכי להשתמש במגזין ליידי המנוון ככתנור הכתבות שלך לכותרות בגלובס לכתבות פרסום של חברות של ורד רמון . העורכת שעסוקה עם בעלה בימים אילו בתביעת השתקה מגד סטודנטית בת 20. שנעשית על ידי העורך דין של בעלת גלובס ענת נכט אגמון. וכן גלובס בחישוב השנתי עלה ב0.1% ביחד עם הפסדים של 30 מיליון שקל. הפסדים שולשו ואם הסקר הזה הוכיח משהו. זה שכלל העיתונים במצב קשה. ושהחומת תשלום החלקית שאלונה תעלה בעוד מספר חודשיים. תביא לירידה מסיבית בקוראי גלובס... הדרך לגיהנום מרוצפת בכוונות טובות, צביעות היא התמורה שהטובים מקבל מן הרעים!
  סגור
 • 82.
  בעלות בית מגלומניות סהרוריות חסרות יכולת! צבועות !!!
  סלינגר 05/08/2018 15:44
  הגב לתגובה זו
  54 0
  אמירת אמת – אינה התלהמות: השקר הוא טוב ומלא רחמים מהאמת המחורבנת: בדצמבר 2016 עם תום הבעלות וההנהלה הקודמת, לפני גלובס המתחדש שלך, הציג גלובס את שיא החשיפה שלו מאז ומעולם. 6 אחוז!! זה נעשה עם הפסד מינימלי של פחות מעשרה מיליון בשנה ותזרים שלילי של ארבעה מיליון שח בשנה. ואז הגעת עם חבר מרעייך. באגריסיביות על דרסתם כל חלקה טובה במקום המדהים הזה. שברתם את כולנו. בגדת במי שעזרו לך והאמינו בך. וגם באלו שעבדו למענך. בדרך הפסדת עשרים וחמישה מיליון. ועוד שלושה מיליון בפחות דמי שכירות שהלכו אליך כבעלי הנכס. וזה עם תזרים שלילי של עשרים וארבע מיליון!!! והיד עוד נטויה כי את מוכרת הרבה פחות מבעבר וגם את מאבדת הסכמי שיתופי פעולה איכותיים ומניבים שנעשו בזמן ההנהלה הקודמת. כמו דן אנד בריידסטריט. כך שבפועל את בקצב הפסדים שנתי של מעל שלושים מיליון!! והעובדות הללו לא מזיזות לך להצהיר קבל עם ועדה שצמצמת הפסדים ושבסוף השנה נעבור לרווח. זו התנהלות יותר ממזעזעת. כישורייך כושלים וכולך נופת צופים נוטפת ארס ושקרים. בושה לך! לא רוצים אותך כאן בגלובס ולא מאמינים לך ובך. געגועים לניהול הקודם בגלובס. שחררי אותנו !
  סגור
 • 81.
  גלובס צונח בסופשבוע.. ליידי גלובס צונח. הפסדים שולשו
  שקרים בגלובס 05/08/2018 14:55
  הגב לתגובה זו
  54 0
  × Delete Post Are you sure you want to delete this post? No Yes אתן יכולות למחוק עוד 1000 טוקבקים . זה לא ישנה את המציאות . שוב יצאתן בכותרות מפוצצות כדי ללטף לעצמכן על הכתף. שוב הוכחתן שאתן מעדיפות מניפולציה בכותרות בסקרים ובאמת. מאשר לעשות עיתונות נקייה. אז הבה נדייק במציאות ובתוצאות של הסקר: גלובס יורד בעיתוני סופשבוע. גלובס בשנה האחרונה שילש את ההפסדים שלו. גלובס בשנה האחרונה עלה ב0.1% תוך כדי שהוא מפסיד מעל ל2.5 מיליון שקל בחודש ומפסיד חוזה של מיליונים לכלכליסט. מפסיד מיליונים על מעבר שלא בוצע לתל אביב. מגזין ליידי גלובס צנח ל1.2% קוראים ו״זכה״ במגזין עם מספר הקוראים הנמוך בישראל. והסקר כולו מראה עד כמה ציבור הקוראים איבד אמון בעיתונות המודפסת ובכך שאין באמת אופק כלכלי ל3 עיתוני כלכלה בישראל. אבל תנו לאלונה בר און ולענת נכט אגמון לחגוג כלום הן מתמחות בכך!
  סגור
 • 80.
  למיכל המאירי משנה לכלום:
  למיכל המאירי שגב 05/08/2018 02:49
  הגב לתגובה זו
  75 0
  למשנה למנכלית שהורסת את גלובס. המאירי אחרי שנה. הגיע הזמן שתוציא את הלשון שלך מהתחת של אלונה וענת!!! נמאס מסניף הצופים שפתחת לנו בגלובס. ועכשיו הבאת לנו את הדביל ממידברן אייל מרקוס שינחיל לנו את עקרונות מידברן? קחי את ענת ציפור כחולה פלאייה נכט אגמון בחזרה לארסוף, הרסה את גלובס בתוך שנה בעזרתך ובעזרת החוסר יכולת שלך ושל הצמד בר און אגמון . שיוויון ? ואת מתלהבת מהפוסטים של הסמנכל לכלום שלכם? מהשקרים של העורכת? פריצה? פריצה? בעוד שקרים וחצאי אמת? בעוד ליטוף עצמי ויחצנות עצמית? אחרי 30 מיליון שקל הפסדים בשנה הראשונה , את משנה ? את משנה לכלום? אולי תיקחי את מרקוס וענת ותעופו לנו מגלובס? מיכל הגיע הזמן שתוציא את הלשון שלך מהתחת של ענת ואלונה! גלובס זה לא סניף של הצופים. ואנחנו לא זקוקים לפסטיבל שלך ולעקרונות שלו או לענת אגמון הארסופית בבועה המזויפת והריקנית שלה. מיכל המאירי שגב משנה למנכלית כלום: אכן אל תשכחו את חסרת היכולת הגדולה מכולן: מיכל המאירי שגב: אפס עשייה חוץ מללקק לאלונה בר און ולחברה שלה ענת אגמון. מיכל המאירי שגב הפכה את גלובס לסניף הצופים!! !
  סגור
 • 79.
  מיכל המאירי גברת כלומה
  אינגביר 05/08/2018 01:58
  הגב לתגובה זו
  74 0
  מיכל המאירי שגב משנה למנכלית כלום: אכן אל תשכחו את חסרת היכולת הגדולה מכולן: מיכל המאירי שגב: אפס עשייה חוץ מללקק לאלונה בר און ולחברה שלה ענת אגמון. מיכל המאירי שגב הפכה את גלובס לסניף הצופים!! ואחראית מספר 1 !! ל30 מיליון שקל הפסדים בשנה הראשונה. . עוד סהרורית חסרת יכולות עם הלשון בתחת של אלונה וענת. שהולכת לפסטיבל מידברן עם ענת ציפור כחולה בלויה פלאייה נכט אגמון. צמד של תוכן מזויף וריקני! מיכל המאירי, שיוויון ? מתגאה בעלייה בהפסדים ושקרים? בעלת עיתון ענת נכט אגמון והמשנה למנכלית. צמד פלטפורמות לליקוקים וללידות של הפסדים. גברת כלומה וגברת מהומה. קולקציה של כלום ושום דבר. מיכל המאירי תתעוררי ותוציא את הלשון שלך מהתחת של אלונה וענת . גלובס זה לא פסטיבל מידברן ולא סניף הצופים. קחי את גברת ענת אגמון חזרה למחלבה או לאיכילוב למחלקת לידות. בזה שתיכן מצטיינות. !!!
  סגור
 • 78.
  הפסדים שולשו! מעל ל30 מיליון שקל הפסדים..
  דרור לשון בנגל 03/08/2018 19:18
  הגב לתגובה זו
  80 0
  אלונה בר און היקרה. בדצמבר 2016 עם תום הבעלות וההנהלה הקודמת, לפני גלובס המתחדש שלך, הציג גלובס את שיא החשיפה שלו מאז ומעולם. 6 אחוז!! זה נעשה עם הפסד מינימלי של פחות מעשרה מיליון בשנה ותזרים שלילי של ארבעה מיליון שח בשנה. ואז הגעת עם חבר מרעייך. באגריסיביות על דרסתם כל חלקה טובה במקום המדהים הזה. שברתם את כולנו. בגדת במי שעזרו לך והאמינו בך. וגם באלו שעבדו למענך. בדרך הפסדת עשרים וחמישה מיליון. ועוד שלושה מיליון בפחות דמי שכירות שהלכו אליך כבעלי הנכס. וזה עם תזרים שלילי של עשרים וארבע מיליון!!! והיד עוד נטויה כי את מוכרת הרבה פחות מבעבר וגם את מאבדת הסכמי שיתופי פעולה איכותיים ומניבים שנעשו בזמן ההנהלה הקודמת. כמו דן אנד בריידסטריט. כך שבפועל את בקצב הפסדים שנתי של מעל שלושים מיליון!! והעובדות הללו לא מזיזות לך להצהיר קבל עם ועדה שצמצמת הפסדים ושבסוף השנה נעבור לרווח. זו התנהלות יותר ממזעזעת. כישורייך כושלים וכולך נופת צופים נוטפת ארס ושקרים. בושה לך! לא רוצים אותך כאן בגלובס ולא מאמינים לך ובך. געגועים לניהול הקודם בגלובס. שחררי אותנו מעולך אלונה אפס יכולות בר און וענת נמנעת אילמת
  סגור
 • 77.
  אתר גלובס נפל אתמול בזמן החגיגות...להפסדים ששולשו!!!
  חוגגות בבועה הפסדים 02/08/2018 21:14
  הגב לתגובה זו
  105 0
  אתר גלובס נפל אתמול ולא עבד במשך שעתיים. ככה זה שחוגגים שקרים, צביעות ודו פרצופיות. בזמן שהחרדתית אלונה בר און והנמנעת האילמת אגמון חגגו אתמול הפסד של 25 מיליון שקל בשנה הראשונה. אתר גלובס החליט גם הוא אתמול שנמאס לו מהבעלות בית החדשות. חגיגה בגלובס למשך שעתיים והמגלומניות חוגגות ירידות של גלובס בקוראי סופשבוע.. ועלייה של 0.1% שנבעה מחומת התשלום של דה מרקר. העיקר האתר של גלובס נפל והן בחגיגות, מחפשות גמל ועיתון בתוכן שקרני.
  סגור
 • 76.
  קיש קיש קריא שקרים חצאי אמת מסך עשן והרס גלובס
  טל שחר 02/08/2018 15:39
  הגב לתגובה זו
  113 0
  אלונה בר און היקרה. בדצמבר 2016 עם תום הבעלות וההנהלה הקודמת, לפני גלובס המתחדש שלך, הציג גלובס את שיא החשיפה שלו מאז ומעולם. 6 אחוז!! זה נעשה עם הפסד מינימלי של פחות מעשרה מיליון בשנה ותזרים שלילי של ארבעה מיליון שח בשנה. ואז הגעת עם חבר מרעייך. באגריסיביות על דרסתם כל חלקה טובה במקום המדהים הזה. שברתם את כולנו. בגדת במי שעזרו לך והאמינו בך. וגם באלו שעבדו למענך. בדרך הפסדת עשרים וחמישה מיליון. ועוד שלושה מיליון בפחות דמי שכירות שהלכו אליך כבעלי הנכס. וזה עם תזרים שלילי של עשרים וארבע מיליון!!! והיד עוד נטויה כי את מוכרת הרבה פחות מבעבר וגם את מאבדת הסכמי שיתופי פעולה איכותיים ומניבים שנעשו בזמן ההנהלה הקודמת. כמו דן אנד בריידסטריט. כך שבפועל את בקצב הפסדים שנתי של מעל שלושים מיליון!! והעובדות הללו לא מזיזות לך להצהיר קבל עם ועדה שצמצמת הפסדים ושבסוף השנה נעבור לרווח. זו התנהלות יותר ממזעזעת. כישורייך כושלים וכולך נופת צופים נוטפת ארס ושקרים. בושה לך! לא רוצים אותך כאן בגלובס ולא מאמינים לך ובך. געגועים לניהול הקודם בגלובס. שחררי אותנו מעולך
  סגור
 • טען עוד
 • 75.
  נחיתת אונס לגלובס
  ניר אדן 02/08/2018 14:53
  הגב לתגובה זו
  108 0
  נחיתת אונס בדרמטיות, עוד מניפולציה בכותרת, עוד עשן בעיני הקוראים..עוד ההדרה עצמית, עוד יחצנות עצמית, עוד ליטופים שהעורכת ובעלות גלובס כל כך צריכות בבועה של 25 מיליון שקל הפסדים בשנה הראשונה. וועד שלא מדבר עם בעלות העיתון. ביטול המעבר לתל אביב. הפסד ההסכם פירסום במיליונים לכלכליסט. ניגוד אינטרסים וחוסר יכולת שמשווע לשמיים... ועדין בראש גלובס עומדת בעלת חברת נדלן . שמובילה את גלובס לאבדון. ..דה מרקר יורד כמו כל עיתון שמעלה חומת תשלום. ותוך כמה חודשיים הוא יתאזן עם 40000 מנויים. גלובס לעומתו ירד בסופשבוע ועלה ב0.1% מיזערי.אך ורק בגלל החומה של דה מרקר. גלובס בינתיים מפסיד 2 מיליון שקל כל חודש. עד לעליית החומת תשלום החלקית של גלובס שכבר בדרך. רק שאצל גלובס אחרי עליית החומה. תהייה נטישה המונית. וכיוון שאין לעיתון גב כמו הארץ וידיעות. וכיוון שגלובוס לא באמת השתפר..וכיוון שהמנכלית בעלת חברת נדלן חסרת היכולת . אלונה לא ידעתי לא שמעתי דמעתי ואני יתומה בר און. מסכנה גירית של דבש מזויף, חסרת יכולות, שקרנית צמרת תמשיך בשלה בהרס גלובס ועובדיו. העיקר שהשותפה האילמת שלה, כבר בדרך לחופשת קיץ שלה
  סגור
 • 74.
  ליידי גלובס בעריכת ליידי שקר ופרסומות לחברים .. קורס ..
  ליידי גלובס קורס .. 02/08/2018 12:58
  הגב לתגובה זו
  117 0
  .1% קוראים למגזין ליידי גלובס בעריכת ורד רמון. זהו אחוז הקוראים הנמוך ביותר בכלל המגזינים בישראל. ורד אפילו ארץ וטבע עוברים אותך. מגזין בניין ודיור עובר אותך. דרך האוכל עושה יותר מילידי גלובס ולך יש תקציב כפול! בלייזר, נשים, כלל המגזינים עוברים את הכישלון המתמשך של מגזין ליידי גלובס.. לאשה, פנאי פלוס, ״את״ כולם ב3% העיקר ורד רמון חברה של בעלת גלובס ענת נכט אגמון. זאת הסיבה היחידה שעורכת ליידי גלובס נשארת בתפקיד שלה. אחרי כישלון של מעבר לעשור עם 1% קוראים והפסדים של מיליונים. ורד לכי להיות לבד עם חיים. לקוראים נמאס ממך סופית !!
  סגור
 • עיתונאי
  עיתונאי גזרה 04/08/2018 16:38
  הגב לתגובה זו
  69 1
  גזרה מעניינת נוספת היא עיתוני הנשים, שגם רושם גלובס דווקא אכזבה עם היחלשות משמעותית מ-1.8% חשיפה בחצי השני של 2017, ל-1.2% בחצי הראשון של השנה.!!!! לאישה עם חציון שני בו המגזין של קבוצת ידיעות רושם התחזקות: לפני שנה הנתון עמד על 5.4%, לפני חצי שנה על 6.2%, וכעת – על 6.6%. אגב, לפני שנה וחצי רשם את שיא החשיפה שלו בשנים האחרונות -7.8%. מגזין את של קבוצת התקשורת של יובל סיגלר, רשם זינוק משמעותי מ-2.4% בחודשים יולי-דצמבר 2017, ל-3% בחצי הראשון של 2018. הדו-שבועון נשים של המגזר הדתי, רושם היחלשות בחשיפה זה החציון השלישי ברציפות: 3.6% לפני שנה וחצי, 3.1% לפני שנה, 2.8% לפני חצי שנה, וכעת – 2.4%.
  סגור
 • 73.
  שחיתות בצמרת גלובס : בושו לכן אגמון ובר און..
  אייל מרקוס ספלאש: 01/08/2018 15:41
  הגב לתגובה זו
  108 0
  דה מרקר יורד כמו כל עיתון שמעלה חומת תשלום ותוך כמה חודשיים הוא יתאזן עם 40000 מנויים. גלובס לעומתו ירד בסופשבוע ועלה ב0.1% מיזערי אך ורק בגלל החומה של דה מרקר. גלובס בינתיים מפסיד 2 מיליון שקל כל חודש. עד לעליית החומת תשלום החלקית של גלובס שכבר בדרך. רק שאצל גלובס אחרי עליית החומה. תהייה נטישה המונית. וכיוון שאין לעיתון גב כמו הארץ וידיעות. וכיוון שגלובוס לא באמת השתפר..וכיוון שהמנכלית בעלת חברת מדלן חסרת היכולת אלונה לא ידעתי לא שמעתי דמעתי ואני יתומה מסכנה גירית של דבש מזויף, חסרת יכולות, שקרנית צמרת בר און. תמשיך בשלה בהרס גלובס ועובדיו. השותפה האילמת כבר בדרך לחופשת קיץ שלה עם רמון עופרה ושרי
  סגור
 • 72.
  אלונה בר און לכי לך לסיים תיכון ולמצוא פסיכולוג חדש.
  מאיר המאירי 01/08/2018 15:07
  הגב לתגובה זו
  126 1
  קודם הן משקרות בדוח אמון שהן צימצמו הפסדים. ממיליון שקל בחודש להפסד של 2 מיליון שקל בחודש. ועכשיו השקרניות בר און אגמון מדווחות על עלייה דרמטית בקוראי גלובס. הן באמת חושבות שהקוראים מטומטמים? מבין 3 העיתונים הכלכלים גלובס משתרך מאחור! גלובס בצניחה חדה בעיתון סופשבוע שזה הכסף העיקרי. מגזין ליידי גלובס צונח, וגלובס בחישוב השנתי עלה ב0.1%. מסיבה אחת בלבד שנקראת עליית חומת התשלום של דה מרקר. אפס פירסומות בגלובס, עזיבה המונית של קוראים ועובדים. אבל בבועה אגמון כרגע אורזים.. העיקר הצמד מגלומניות סהרוריות חוגג בכותרות של עלייה דרמטית ומסיבות במשרדי גלובס. צמד מנותקות מהמציאות מככר המדינה וארסוף עם 2.5 מיליון שקל הפסד כל חודש. גברת ענת ציפור כחולה פלאייה נכט אגמון כבר שמה במיטה החולה של אלונה בר און מעל ל100 מיליון שקל. אבל אגמון עסוקה עכשיו בדרך עם שרי ועופרה לחופשת קיץ שלה. נותנת שוב לאלונה לא ידעתי לא שמעתי בר און יד חופשית להמשך השמדת עיתון גלובס
  סגור
 • 71.
  עניי עירך ומדינתך קודמים לגמלים
  אנקת גבהים 01/08/2018 03:41
  הגב לתגובה זו
  123 0
  גלובס קורס בסופשבוע , מגזין ליידי גלובס צונח ובמהלך השבוע גלובס עלה בשנה האחרונה ב0.1% תוך שהוא מפסיד מעל ל2 מיליון שקל כל חודש. אבל לבעלת גלובס גברת ענת אגמון גרושתו של בעל צ’ק פוינט. זה כסף קטן ... אז אחרי שמפטרים עשרות עובדים ומקצצים באכזריות בשכר של כלל עובדי גלובס. אחרי ה100000 שקל תרומה שלך, כדי לשרוף גמל בפסטיבל שלה. בזמן שכל הדרום בוער. עכשיו גברת ענת נכט ציפור כחולה פלאייה אגמון תורמת שוב אלפי שקלים ומקדמת סרט על כוכב הפורנו״ יונתן אגסי״ כי אם כבר מקדמים תביעות השתקה נגד ילדה בת 20. ותביעת השתקה נגד הדס שטייף. ועם החברים הטובים של גברת אגמון זה ורד רמון ורסאי אל. והיועץ שלה והעורך דין מנהל ג’יהאד נגד פמיניסטיות וניכר שסדרי החשיבות אצל גברת ענת בבועת ככר אגמון השתבשו. לא רק שהגברת בשנה האחרונה מפסידה 2.5 מיליון שקל כל חודש. לא רק שהיא שורפת פסלים ואת עיתון גלובס. יחצנות עצמית לשם כבוד מזויף. גברת מייצרת עולמות חדשים אגמון , לרדוף אחרי כבוד זה כמו לרדוף אחרי האושר. האם חוץ מלתרום עורך דין לתביעת השתקה של חיים וורד רמון. חשבת פעם בחיים שלך לתרום לעניים?
  סגור
 • 70.
  משמידות את גלובס אגמון בר און שווה ביזיון!
  אגמון החולה : 01/08/2018 01:05
  הגב לתגובה זו
  119 0
  קודם הן משקרות בדוח אמון שהן צימצמו הפסדים. ממיליון שקל בחודש להפסד של 2 מיליון שקל בחודש. ועכשיו השקרניות בר און אגמון מדווחות על עלייה דרמטית בקוראי גלובס. הן באמת חושבות שהקוראים מטומטמים? מבין 3 העיתונים הכלכלים גלובס משתרך מאחור! גלובס בצניחה חדה בעיתון סופשבוע שזה הכסף העיקרי. מגזין ליידי גלובס צונח, וגלובס בחישוב השנתי עלה ב0.1%. מסיבה אחת בלבד שנקראת עליית חומת התשלום של דה מרקר. אפס פירסומות בגלובס, עזיבה המונית של קוראים ועובדים. אבל בבועה אגמון כרגע אורזים.. העיקר הצמד מגלומניות סהרוריות חוגג בכותרות של עלייה דרמטית ומסיבות במשרדי גלובס. צמד מנותקות מהמציאות מככר המדינה וארסוף עם 2.5 מיליון שקל הפסד כל חודש. גברת ענת ציפור כחולה פלאייה נכט אגמון כבר שמה במיטה החולה של אלונה בר און מעל ל100 מיליון שקל. אבל אגמון עסוקה עכשיו בדרך עם שרי ועופרה לחופשת קיץ שלה. נותנת שוב לאלונה לא ידעתי לא שמעתי בר און יד חופשית להמשך השמדת עיתון גלובס
  סגור
 • 69.
  חגיגות של בושה 25 מיליון שקל הפסדים ובעלות בית בבועה
  מרקוס 31/07/2018 15:32
  הגב לתגובה זו
  131 0
  צפו בחגיגות השמחה אצל דרור בנגל בפייס , סמנכ״ל לוח מודעות . מלך מלחכי הפינכה לאחרונה לא שמעתי לא ידעתי הר און. ביחד עם אלונה בר און בחיוך מנצחים אחרי 2.5 מיליון שקל הפסד כל חודש. עזיבת עובדים המונית, פיטורי עובדים המונים, מאות מנויים שנטשו. אבל הבה נחגוג בבועת גלובס ונלקק לאלונה שוב באוזן. חבורת עיוורים בקוקון. דה מרקר העלה חומת תשלום וגלובוס זכו לזמן מועט מההפקר. והמגלומניות כבר חוגגות ..25 מיליון שקל הפסדים, נטישת מנויים המונית. דה מרקר בגלל המנויים של הארץ יתאושש עוד חודש. גלובס מאידך ללא אופק כלכלי ובעוד חודשיים יעלה חומת תשלום חלקית שתגרום לנטישה המונית. עם הסקר הזה הוכיח משהו? אין מקום ל3 עיתונים כלכלים בישראל. לכלכליסט ולדה מרקר יש את הגב של ידיעות והארץ. לגלובס יש את הגב של גברת ענת אגמון שעד עכשיו הפסידה ברכישה ובשנה הראשונה מעל 100 מיליון שקל. תנו לה עוד שנה עד שימאס חה והעיתון יוחרב סופית. העיקר שבעלת החברת נדלן גברת לא שמעתי לא ידעתי בר און חוגגת בבועה שלה את הסחרור אליו היא הכניסה את גלובס ועובדיו! בושה וחרפה
  סגור
 • עלייה של 0.1% מול 25 מיליון הפסדים וחוסר יכולת של אלונה
  יונתן אגסי 31/07/2018 18:05
  הגב לתגובה זו
  126 0
  ממש זינוק דרמטי ! בראייה שנתית עלה העיתון מ5.1% ל5.2% וזה בעיקר בגלל החומת תשלום של דה מרקר. אבל 0.1% ואיזה חגיגות... לא יאמן ... אלונה מנותקת בר און... 2 בעלות עיתון ועורכת בבועה.
  סגור
 • 68.
  עורכת "גלובס", נעמה סיקולר, תרצי להגיב?
  עיתונאי 26/07/2018 17:50
  הגב לתגובה זו
  182 0
  ביום רביעי שעבר החליטה סיקולר לא לפרסם את הטור של ציפורי. מו"לית "גלובס", אלונה בראון, הייתה בתמונה. הטור עסק, בין היתר, ביחסי האשראי שבין קבוצת "הארץ – דה מרקר" ומו"ל "הארץ", עמוס שוקן, לבין הבנקים. לפי ציפורי, בנק הפועלים מחק בעבר חוב של עד 40 מיליון שקל לקבוצת "הארץ". באייטם שצונזר נכתב כי בשנת 2006, לאחר מכירת 25 אחוזים מ"הארץ" למשפחת נבן-דומונט הגרמנית, הקלו בנק הפועלים ובנק לאומי את תנאי האשראי של קבוצת "הארץ – דה מרקר", כאשר גלגלו את חובות הקבוצה, שהיו אמורים להיות משולמים בתוך פרק זמן קצר, לפירעון בפרק זמן ארוך יותר. בין ציפורי ובין שוקן שוררת עוינות הדדית כבר שני עשורים. ציפורי הרבה לכתוב בעיתונו בביקורתיות גם על שוקן עצמו וגם על קבוצת "הארץ – דה מרקר". ההחלטה שלא לפרסם הפעם את האייטם על קבוצת "הארץ" התקבלה לאחר שציפורי פנה בבקשה לתגובה גם לשוקן וגם לבנק הפועלים. בכיר בתקשורת סיפר השבוע כי הופעלו על "גלובס" לחצים למנוע את הפרסום! עורכת "גלובס", נעמה סיקולר, תרצי להגיב?
  סגור
 • הטיפול הצליח מאוד
  אלונה 26/07/2018 19:24
  הגב לתגובה זו
  181 0
  אני פשוט חייבת לבנק הפועלים מיליונים על הלוואות שלקחתי לחברת בית וגג. אבל זה לא ניגוד עניינים לשמש כבעלת חברת נדלן ובו בזמן מוציאה לאור, מנכלית, יושבת ראש ארגון תאגידי אלק.. 2.5 מיליון שקל הפסדים כל חודש, וחוסר יכולת אחת גדולה- שמישהו יקח אותה לפסיכולוג חדש לשיחות נפש דחוף.
  סגור
 • 67.
  107 מיליון פלוס 25 מיליון הפסדים בשנה הראשונה פלוס ...
  סט ערכים מגונה : 19/07/2018 04:49
  הגב לתגובה זו
  297 1
  ״ הוגשה הצעה על סך 107 מיליון שקל בלי שותף מממן. זמן קצר לאחר שהוגשה ההצעה התחלף המשקיע המיועד, חן למדן, באגמון, גרושתו של מריוס נכט, ממייסדי צ'ק פוינט. גלובס הוא ההשקעה השנייה של אגמון, שתמכה גם בחברת דיאדה לתמיכה בהורות ובלידה. החיבור בין השתיים, סיפרה בר און, התבצע על בסיס שותפות בערכים״ שותפות בערכים מזויפים! שותפות בתביעת השתקה נגד סטודנטית בת 20! שותפות בהעדרה עצמית! שותפות בהרס עיתון גלובס ובהתעללות בעובדיו. שותפות בהפסדים בשנה הראשונה של יותר מ25 מיליון שקל. שותפות בקיצוצי שכר אכזריים, שותפות בפיטורי עובדים, שותפות בהוצאת עובדים בכוח לפנסיה, שותפות בתוכן שיווקי לחברים ומשפחה. שותפות בבזבוז מיליונים על המעבר שלא בוצע לתל אביב. שותפות בסיפורי סבתא שהן מחפשות מנכלית לעיתון מאז דצמבר. בעוד בפועל אלונה בר און לוקחת כל חודש 120000 שקל נטו!!! ועוסקת בניגוד עיניינים ובקידום חברת הנדלן שלה. וזאת מבלי להזכיר את חוסר יכולתה להיות מוציאה לאור ומנכלית ויושבת ראש ובעלת חברת נדלן. שותפות בשנה שלמה בה הצמד סהרוריות, מגלומניות, חרדתיות עוסקות בוועידות להאדיר את עצמן...
  סגור
 • אגמון קסטיאל רמון במידברן:
  לענת אגמון החולה: 25/07/2018 18:29
  הגב לתגובה זו
  191 0
  בושה וחרפה : אם ענת אגמון בעלת גלובס והעורך דין והיועץ שלה. תובעים בימים אילו ביחד עם הצמד רמון : תביעת השתקה נגד סטודנטית בת 20. והיועץ ועורך דין של בעלת גלובס, תובע בד בבד בימים אילו גם את הדס שטייף תביעת השתקה. ולפני זה החבר והעורך דין והיועץ של הגברת אגמון והאיש שעזר לחתום על עיסקת גלובס. גם מגן על עמנואל רוזן, נתן זהבי.. וגם על בעל אלנבי 40. אבל ענת אגמון עוצמת עיניים שמדובר בבראנ׳זה וחברים. ורד רמון בעינייה פמיניסטית שרצה להתחתן עם מי שהורשע כעבריין מין. וקסטיאל זה חבר משפחה.. אז אחרי שנה שהגברת מאדירה את שמה על חשבון קריסת גלובס. אם הגברת אגמון טוענת שהיא פמיניסטית וקנתה את גלובס בשביל סט ערכים, ההיתם מאמינים לה? להיות אישה, אמא, בעלת עיתון! פירושו לקבל אחריות. ואם ניר חפץ יוביל מחאה נגד שחיתות, תצטרפו אליו? ואם אלדד יניב? ואם אלונה לא שמעתי לא ידעתי בר און. אחרי עשור עם פישמן, לוקחת כל חודש משכורת של 130000 שקל נטו! פועלת כבעלת חברת נדלן וכמנכלית , מוציאה לאור, יושבת ראש. אם היא תוביל עיתון נגד שחיתות ובעד עיתונות נקייה. תצטרפו אליה? ואם ורד רמון תרצה להנהיג את מהפכת METOO ?
  סגור
 • 66.
  עכשו גם אלונה בר און מפסידה את השתפ עם דן אנד בריידסטרי
  תורגמן 18/07/2018 05:47
  הגב לתגובה זו
  300 1
  עכשו גם אלונה בר און מפסידה את השתפ עם דן אנד בריידסטריט לכלכליסט. טיפשה שכמותה. המנכל הקודם שקצת הבין טוב ממנה איך מגינים על העיתון בסביבה עיסקית מורכבת הביא שתפ יצירתי שהכנעס בשלוש שנים 15 מיליון שח. והטפשה מוותרת בקלות בלתי נסבלת, בגלל ששוב רבה עם השותף. שוב רבה. ושוב רבה. ואנחנו נכבה את האור. הידד לשלישיה המלאה בעצמה עד אפס מקום לשכל והגיון, בר און, אגמון וסיקולר. העורכת עושה דברה של המולית יורית מנכלית!!!!!
  סגור
 • 65.
  שתי הזויות ולא מחוברות למציאות מובילות אותו.
  עיתונאי 15/07/2018 22:51
  הגב לתגובה זו
  303 0
  גלובס קורס מכל הכיוונים.! תוכן ומסחרי. גוף בסחרחורת ללא סיכוי של התייצבות. מה נפלא כאשר שתי הזויות ולא מחוברות למציאות מובילות אותו.
  סגור
 • לקוראת הבר און מינכהוזן:
  ורד רמון 19/07/2018 00:46
  הגב לתגובה זו
  282 0
  ?הצעה על סך 107 מיליון שקל בלי שותף מממן. זמן קצר לאחר שהוגשה ההצעה התחלף המשקיע המיועד, חן למדן, באגמון, גרושתו של מריוס נכט, ממייסדי צ'ק פוינט. גלובס הוא ההשקעה השנייה של אגמון, שתמכה גם בחברת דיאדה לתמיכה בהורות ובלידה. החיבור בין השתיים, סיפרה בר און, התבצע על בסיס שותפות בערכים? שותפות בערכים מזויפים! שותפות בתביעת השתקה נגד סטודנטית בת 20! שותפות בהעדרה עצמית! שותפות בהרס עיתון גלובס ובהתעללות בעובדיו. שותפות בהפסדים בשנה הראשונה של יותר מ25 מיליון שקל. שותפות בקיצוצי שכר אכזריים, בפיטורי עובדים, בהוצאת עובדים בכוח לפנסיה, בבזבוז מיליונים על המעבר שלא בוצע לתל אביב. בסיפורי סבתא שהן מחפשות מנכלית לעיתון מאז דצמבר. בעוד בפועל אלונה בר און לוקחת כל חודש 120000 שקל נטו!!! ועוסקת בניגוד עיניינים ובקידום חברת הנדלן שלה. וזאת מבלי להזכיר את חוסר יכולתה להיות מוציאה לאור ומנכלית ויושבת ראש ובעלת חברת נדלן. שנה שלמה הצמד סהרוריות, מגלומניות, חרדתיות עוסקות בוועידות להאדיר את עצמן, בקוד אתי, בחזון הצפון, פמיניזם, דוח אמון, סט ערכים.. רעש צילצולים ועשן.
  סגור
 • 64.
  מפסידים 2. 5 מיליון שקל בחודש!
  לקוראות בראון אגמון: 09/07/2018 08:33
  הגב לתגובה זו
  375 0
  גלובס קורס, עזיבות רבות ומינויים מאולצים" לצערי, זו המציאות הקשה מאוד כאן. היה מקום מדהים ואיננו עוד מאז שבר און אלונה לקחה את המושכות. חופש העיתונות פירושו החופש לרכוש אחזקה בעיתונים, לקנות כתבים בכסף, לשחד, לקנות ולזייף "דעת-קהל" לתועלת האדרת שמה של אלונה בר און? והרי התוצאות : חירותינו תלויה בחופש העיתונות, ואם חופש זה יוגבל לא נוכל להתקיים... מפסידים 2. 5 מיליון שקל בחודש. העיתון מאבד מנויים בקצב מסחרר ובחודשים האחרונים גם האתר איבד 200 אלף חשיפות. העורכת צווחת כמו תרנגולת שחוטה במערכת ואלונה? היא יתומה ומסכנה שלא יודעת כלום. כל הכסף שמריוס עשה בצק פוינט נשרף בגלובס!
  סגור
 • פרשת בר און אגמון
  בת שבע 25/07/2018 01:41
  הגב לתגובה זו
  217 0
  אם ענת אגמון בעלת גלובס והעורך דין והיועץ שלה. תובעים בימים אילו ביחד עם הצמד רמון : תביעת השתקה נגד סטודנטית בת 20. והיועץ ועורך דין של בעלת גלובס, תובע בד בבד בימים אילו גם את הדס שטייף תביעת השתקה. ולפני זה החבר והעורך דין והיועץ של הגברת אגמון והאיש שעזר לחתום על עיסקת גלובס. גם מגן על עמנואל רוזן, נתן זהבי.. וגם על בעל אלנבי 40. אבל ענת אגמון עוצמת עיניים שמדובר בבראנ׳זה וחברים. ורד רמון בעינייה פמיניסטית שרצה להתחתן עם מי שהורשע כעבריין מין. וקסטיאל זה חבר משפחה.. אז אחרי שנה שהגברת מאדירה את שמה על חשבון קריסת גלובס. אם הגברת אגמון טוענת שהיא פמיניסטית וקנתה את גלובס בשביל סט ערכים, ההיתם מאמינים לה? להיות אישה, אמא, בעלת עיתון! פירושו לקבל אחריות. ואם ניר חפץ יוביל מחאה נגד שחיתות, תצטרפו אליו? ואם אלדד יניב? ואם אלונה לא שמעתי לא ידעתי בר און. אחרי עשור עם פישמן, לוקחת כל חודש משכורת של 130000 שקל נטו! פועלת כבעלת חברת נדלן וכמנכלית , מוציאה לאור, יושבת ראש. אם היא תוביל עיתון נגד שחיתות ובעד עיתונות נקייה. תצטרפו אליה?
  סגור
 • 63.
  לפלטפורמת לידות ולגירית :
  צמד אֱוִילִיּוֹת ומזיקות: 08/07/2018 23:19
  הגב לתגובה זו
  348 0
  העושר הוא הינומה המכסה על מגרעות רבות!! בר און ילדה פטאתית וענת נכט אגמון ממנזר השתקנים אפורת השיער, ביצעו השתלטןת עויינת על גלובס. דרסו כאן את כולנו. מעיפים את כל הוותיקים. מייצרות יחצ עצמי לאלונה בר און המנהיגה הדגולה. והכי חשוב מיצצרות קוד אמון ומשקרות בו במצח נחושה. הכי מגוחך, צמצמנו הפסדים כשבפועל ההפסדים גדלו ל 25 מיליון שח. המנויים של העיתון בקריסה. כמו גם ההכנסות של גלובס. הנהלה חלשלשה עם איכןת אפס. נהיינו ארגון שהפחד שולט בו. איפה הימים של גלובס של פעם. פשוט נוראית האווירה כאן. מי שיכול, בורח כל עוד נפשו בו. געגועים לפעם. תלך לה אלונה לבלי שוב. עם הדירקטוריון האמתני שלה. השותפה החלולה שלה. אנחנו כאן בזים לך. גם אם נחייך מעל לפני השטח. איפה הנורמות שהיו ואיפה אנחנו היום. והעורכת נעמה סיקולר, הכי בדיחה שיש. צווחנית. חסרת ביטחון ועושה דברה של אלונה. אוי כמה טעינו באלונה בר און. האשמה כולה על הוועד המהולל דאז, בראש שי ניב ודרור פוייר שהורידו אותנו לאבדון. וכל שאר המנהיגים הגדולים שנתנו לה את העיתון ויום אחרי נבעטו על ידה. בדיוק כמו פישמן, כמו סיגלר. כמו ציפורי. ועוד הרבה אחרים.
  סגור
 • 62.
  למלכות הכיתה:
  סקריבומני 07/07/2018 20:16
  הגב לתגובה זו
  405 1
  פח של שקרים ואגו מנופח הבראון הזו. שקרנית, מלאה בעצמה. לא רואה ממטר עובדים ועיתונאים. פישמן נתן לה מכל טוב ובעטה בו. כך גם סיגלר. כך גם ציפורי. כך גם ועד העיתונאים. והיום מספרת שקרים ודוח אמון מפוברק. צמצמת הפסדים? שקרנית! הכפלת אותם. מגי עשרים את מקבלת בחודש 120000 שח בחודש מגלובס. כך גם כשמאןת נשלחו הביתה עקב התייעלות. לא מאמינים יותר לא לחיוך המזוייף שלך ולא לשותפה האילמת שלך.2 עגלות ריקות מטרטרות בקול רם. תחליטו לבד: חפשו ביו טיוב או בעין את הראיון האחרון של הסהרורית החרדתית בתוכנית שיחות נפש עם אלונה גרפומוניה.. טיפומניה.. בר און.
  סגור
 • 61.
  זה הזמן להפסיק את המנוי ! בושה וחרפה
  לענת אגמון וורד רמון 02/07/2018 23:05
  הגב לתגובה זו
  481 1
  הורשע חיים רמון בעבירת מין (מעשה מגונה שלא בהסכמה). לצד ההרשעה, בית המשפט תיאר בפסיקתו את מסע ההכפשות השקרי שרמון ביצע נגד המתלוננת (שגרסתה נמצאה אמינה לחלוטין). לפני כמה חודשים, פורסם כי רמון עומד להתחיל לעבוד כמרצה באוניברסיטת תל אביב. בתגובה לכך תא הסטודנטיות "תל אביביות" שלח מכתב להנהלה הדורש ממנה שלא לקבל את רמון לעבודה לאור עברו הפלילי. עם פרסום המכתב, רמון איים בתביעה כנגד הסטודנטיות באם לא יתנצלו ויחזרו בהן. היום (28.6) רמון מימש איומו זה ותובע את הדר שגיא (סטודנטית מהתא) על סך של 75 אלף ש"ח. בעיניי, תביעה זו מהווה ניסיון השתקה בוטה וניצול היכולות הכלכליות של רמון (במיוחד אל מול סטודנטית) על מנת למחוק חלקים אפלים בעברו. בנוסף, תביעה זו מהווה מסר ואיום כלפי כל מתלוננת עתידית בעבירת מין, ונגד השיח אודות מי שהורשעו בעבירת מין. אז מה אפשר לעשות? רמון צריך להבין שהציבור לא יקבל את ההשתקה הזאת. שהגב הציבורי של הדר יותר חזק מזה שלו. לכן אני מרים רשת הגנה כלכלית להדר. התביעה היא על סך של 75 אלף ש"ח, והיעד כרגע הוא אלף אנשים שיתחייבו כל אחת על סכום מקסימום של 75 ש"ח
  סגור
 • תביעת הפחדה בחסות בעלת עיתון:
  ענת פרנקל 10/07/2018 04:05
  הגב לתגובה זו
  336 0
  שימו לב מיהו העורך דין של חיים רמון? והקשר שלו לבעלת עיתון גלובס ענת אגמון: הארץ: ״...כך או כך, החיבור שרקם עם בר און ואגמון, שתיהן ידידותיו משכבר הימים, במסגרת עסקת "גלובס", העניק לו את חותמת הווינריות שאליה נכסף תמיד. "כולנו ילדי הכיתה הטיפולית, אנשי החצר האחורית, שמכירים היטב זה את זה אבל עד כה לא עבדו ביחד", מתאר ליאור אפשטיין, חבר טוב של סיגלר ועורך־דינה של אגמון, שהיה מצוי בפרטי השידוך. "ענת מצאה לנכון לחזק את חופש הביטוי במדינת ישראל, ולכך נרתם סיגלר.״ חופש ביטוי למי לעבריין מין? חופש ביטוי לתביעת השתקה ? חופש ביטוי לעשירים מככר המדינה וארסוף? הבושה היחידה היא להיות עשיר חסר בושה! ״לקקו, אחים, לקקו, לקקו אחד לשני, כך לא תצטרכו לפחות להביט זה לזה בַּפנים! בושה וחרפה
  סגור
 • פמיניזם ודוח מזויף
  גקי 07/07/2018 05:04
  הגב לתגובה זו
  415 0
  גלובס מחק מאות טוקבקים מכל הדוח אמון שלו ואף הסיר את האפשרות לטוקבקיס בדוח אמון שלו!!! הסיבה: עורכת ליידי גלובס וחיים רמון תובעים סטודנטית ע"ס 75 אלף ש"ח משום שהעזה לקרוא לו עבריין מין. ומי העורך דין שתובע? העורך דין והקונסלייר של הפמיניסטית הדגולה בעלת גלובס גברת ענת אגמון... "רמון, בדיוק כמו קלגסבלד, הם הדוגמאות הכי טובות לעד כמה לא פעם לא רק שלא נעשה כל עוול למי שהורשעו בפלילים, אלא הם אפילו מחובקים ומוגנים על ידי המילייה שלהם, לרוב מקרב האלפיון העליון" אסור לתת לניסיון השתקה כזה לעבור בשתיקה. הגב הציבורי שהיא תקבל יהיה חזק הרבה יותר ממנו מהעורכת ומבעלת גלובס! גלובס מחק מאות טוקבקים מכל לרגל הקוד האתי החדש שלו? עורכת ליידי גלובס וחיים רמון תובעים סטודנטית ע"ס 75 אלף ש"ח משום שהעזה לקרוא לו עבריין מין. ומי העורך דין שתובע? העורך דין והקונסלייר של הפמיניסטית הדגולה בעלת גלובס גברת ענת אגמון "רמון רוצה לשלם למישהו שיגרש את המפלצת" "רמון, בדיוק כמו קלגסבלד, הם הדוגמאות הכי טובות לעד כמה לא פעם לא רק שלא נעשה כל עוול למי שהורשעו בפלילים,
  סגור
 • 60.
  התנהלות מאפיונרית!!!!!
  המאפיונר 02/07/2018 19:42
  הגב לתגובה זו
  460 0
  אני מצטערת אם נפגעת כשקראנו לך 'עבריין מין'. אתה פשוט מורשע בעבירת מין אז זה כאילו מתבקש. למה במקום להסביר יפה שזה מאחוריך ואין לנו שום סיבה לדאוג אתה פונה למחוזות ההפחדה וההשתקה ולמה למען השם אתה מבקש את מספר הטלפון שלי ממפיק תוכנית טלוויזיה? מה זה אם לא הענקת סיבות במתנה לחשוש מפניך ומפני ההתנהלות המאפיונרית שלך!!!
  סגור
 • 59.
  האם הצביעות מהווה מידה רעה לעשירים?
  אחד בפה ואחד בלב 02/07/2018 19:25
  הגב לתגובה זו
  461 0
  האם הצביעות מהווה מידה רעה לעשירים? גלובס מחק עשרות טוקבקים. זה לרגל הקוד האתי החדש שלו? עורכת ליידי גלובס וחיים רמון תובעים סטודנטית ע"ס 75 אלף ש"ח משום שהעזה לקרוא לו עבריין מין. ומי העורך דין שתובע? העורן דין והקונסלייר של הפמיניסטית הדגולה בעלת גלובס גברת ענת אגמון ! במרוצת הזמן, המסכות נדבקות לעור והצביעות הופכת לחלק בלצי נפרד ממך. אסור לתת לניסיון השתקה כזה לעבור בשתיקה. הגב הציבורי שהיא תקבל יהיה חזק הרבה יותר ממנו ושהכוחנות שלו רק מזכירה מי האיש.. לצביעות! צביעוּת היא צורת התנהגות המתיימרת להציג כלפי חוץ תכונות אופי או התנהגות מוסרית נעלות יותר, כאשר בפועל אין הדבר תואם את המציאות. משמעותו של הביטוי הוא צביעה של המציאות והפיכתה לטובה יותר למראה עיניים. לפיכך, צביעות היא סוג של שקר.כיסוי בצבע! הצביעות נחשבת להתנהגות מגונה מבחינה חברתית. #me_too_75
  סגור
 • 58.
  לקוראת ענת נכט אגמון
  גברת אגמון תתבישי ! 02/07/2018 13:14
  הגב לתגובה זו
  466 0
  גברת אגמון זו צביעות בלתי נסבלת להיות בן למעמד בעל זכויות יתר שאינו מקבל על עצמו את חובותיו, על אחת כמה וכמה כאשה וכאמא. כל חיינו כנשים עלינו לשלול צביעות והעמדת פנים: האם הצביעות מהווה מידה רעה לעשירים? גלובס מחק עשרות טוקבקים. זה לרגל הקוד האתי החדש שלו? עורכת ליידי גלובס וחיים רמון תובעים סטודנטית ע"ס 75 אלף ש"ח משום שהעזה לקרוא לו עבריין מין. ומי העורך דין שתובע? העורן דין והקונסלייר של הפמיניסטית הדגולה בעלת גלובס גברת ענת אגמון ! במרוצת הזמן, המסכות נדבקות לעור והצביעות הופכת לחלק בלצי נפרד ממך. אסור לתת לניסיון השתקה כזה לעבור בשתיקה. הגב הציבורי שהיא תקבל יהיה חזק הרבה יותר ממנו ושהכוחנות שלו רק מזכירה מי האיש.. "הרכילות איננה מידה רעה... בהשוואה לצביעות! #me_too_75 לפרטים והרשמה #metoo
  סגור
 • בועה בארסוף פינת ככר המדינה:
  ג’יימס ד 07/07/2018 15:31
  הגב לתגובה זו
  385 0
  גלובס מדוע אתן ממשיכות למחוק מאות טוקבקים ממש כמו שעשיתן בדוח אמון שלכן! מדוע הורדתן את האפשרות לטוקבקיסטים בכל הכתבות של דווח האמון שלכן? האם מחקתן וגם ירשתן? האם יש דבר שקר בטוקבק? : השלב הראשון בהשחתת המוסר הוא להסתיר את האמת: גלובס מחק מאות טוקבקים מכל הדוח אמון שלו ואף הסיר את האפשרות לטוקבקים בכל הכתבות שנוגעות לדוח אמון שלו! אחריותיות ? אמינות ? שקיפות? תיקון? אמון? קוד אתי? חזון הצפון? סט ערכים? כתבתן שאתן רוצות לשמוע ביקורת ולתקן? אם כן תפסיקו עם היד הקלה שלכן במחיקות. כל עוד הכיתוב נכון ומדויק הבעייה תמונה בחוסר היכולת שלכן לקבל ביקורת! מי שבחר להיכנס למטבח אל לו להיבהל מאש האמת ! מצדיק רשע ומרשיע צדיק – תועבת ה' גם שניהם.! עורו נא כי מן המקום שבו אנו צודקים...בעלת גלובס ועורכת ליידי גלובס בושו לכן בתמיכתן בתביעת הפחדה ובאדם שהורשע בעבירת מין. יצא במסע הפחדה ואיומים כנגד המתלוננת ועושה בימים אילו ממש את אותו מסע הפחדה כנגד סטודנטית ... מה התועלת שתצמח לחמור אם ייקרא הוא אריה?
  סגור
 • 57.
  קומיס בר און אגמון
  ישעיה 30/06/2018 22:05
  הגב לתגובה זו
  483 0
  בחודש שעבר בעלות גלובס שרפו גמל במידברן והחודש הם שורפות עיתון ומתעסקות שוב בלספר לנו כמה הן נהדרות בזמן שמספר המנויים והנכנסים לאתר גלובס צונח באופן מפחיד, תמשיכו לחגוג בפייסבוק שלכן, בבועה ובאוהל שלכן בזמן שגלובוס הולך בדרך כל בשר. אלונה בר און וענת אגמון מלבד מילים ריקות מתוכן, קברתם את גלובס ועובדיו ארבע אמות באדמה! × Delete Post Are you sure you want to delete this post? No Yes ״בעשור הקודם עסקתי בתחומים הקשורים להיריון..״ 4 ילדים זה בהחלט עשור של לידות. רק לא בדיוק הבנו למה עובדי גלובס אשמים? אנחנו לא מחפשים לידה או קוד אתי או עוד כתבה בגלובס שמהללת את אלונה בר און. התקווה הייתה שאת באה להציל את עיתון גלובס במקום זאת את והשותפה שלך בעיקר מנסות להאדיר את פועליכן.. אנחנו נרגשים מהבית חולים ומה4 ילדים שכבר בדרך לצבא... אבל מה זה קשור להרס הגדול שאת והשותפה שלכן וסיגלר יצרתם בשנה האחרונה ?בגלובס? ״, ללא תהליך יסודי של בדיקת נאותות, ללא בחינת תוכנית עסקית או גיליונות אקסל, ללא חוות דעת כלכלנים ורואי חשבון - ובמקרה שלי, גם ללא ידע מוקדם בתחום התקשורת״ ולאלונה בר און ?
  סגור
 • 56.
  שרה ואלונה
  אלונה הכפולה 30/06/2018 14:54
  הגב לתגובה זו
  496 0
  ממשל תאגידי, בעלים מנכל יור מול וחצי עורכת. ממשל תאגידי מנהלת שיווק שהיא גם משנה ליור ממשל תאגידי, חבר דירקטוריון עבריין שהורשע וישב בכל. ממשל תאגידי, כשבית וגג חברה בבעלות אלונה בראון מקודם בעיתון בלי בושה ממשל תאגידי, כשהדירקטוריון חלשלש ולא מעודכן. ללא כל גישה להנהלת החברה מלבד היורית, מולית, מנכלית ממשל תאגידי שהעורכת החלשה והלא מקצועית מעדכנת מעודכנת ומקבלת הוראות ביצוע מאלונה בר און ממשל תאגידי, כאשר כל שטןת שאלונה בר און אומרת בכנסים של גלובס. מופיע בעמוד שלוש בעיתון! לו"ז של אלונה בר און: בבוקר מו"לית; בערב - מובילה כתבות תוכ"ש... אלונה בר און מ"גלובס" תגייס רבע מיליארד שקל לקרן נדל"ן בעלת השליטה החדשה של "גלובס" נערכת לגיוס הון ענק לצורך השקעה בפרויקטי תמ"א 38 ופינוי־בינוי ? בר און שותפה בקרן "בית וגג" שגייסה הון מפועלים שוקי הון, אקסלנס, אי.בי.אי והפניקס ? בר און: "לכשתצא הקרן לגיוס, ייושמו כל המנגנונים למניעת ניגודי עניינים פוטנציאליים"... שותפים של אלונה בר און בעסקי הנדל"ן: "דירדרה את בית וגג לאובדן עסקים...שותפים של אלונה בר און בעסקי הנדל"ן: "דירדרה את בית וגג
  סגור
 • 55.
  לכסף אין רעיונות
  בכרה קומיס 29/06/2018 03:18
  הגב לתגובה זו
  529 0
  האושר האמיתי טמון בחמלה ובעזרה לזולת ולא בלתרום 100000 שקל כדי שתוכלי לשרוף פסל של גמל בפסטיבל שלך בזמן שעובדי גלובס מפוטרים ובזמן שתושבי הדרום נלחמים באש... ״נָקֵל לַגָּמָל לַעֲבֹר דֶּרֶךְ נֶקֶב מַחַט מֵהִכָּנֵס עָשִׁיר אֶל מַלְכוּת הָאֱלֹהִים..אל יתהלל עשיר בעשרו..״ עיתון גלובס זה לא פלטפורמה ללידות ולא חברת הייטק, אבל יש כאן בהחלט ניצוצות וציונות 2018 אז גברת אגמון תתעוררי ותעיפי את השותפה המושחתת שלך אלונה לא ידעתי לא שמעתי בר און מעמדת המנכלית יורית יושבת ראש ובעלת בית וגג. נעל זכוכית ? דוח אמון ? קוד אתי ? סט ערכים ? מה עכשיו קוד הגמל של מידברן? הכסף יענה את הכל? זה הזמן להיפטר מדבשת בר און שהכנסת לגלובס. על מגש הכסף - בושה ! מושחתים נמאסתם
  סגור
 • 54.
  התקשורת אשמה
  אליהו הגלעדי 29/06/2018 01:35
  הגב לתגובה זו
  515 0
  הפסדים שהוכפלו, אלפי מנויים נוטשים. השליטה של אלונה לא ידעתי לא שמעתי בעלת חברת נדלן בראון היא ללא עוררין בגברת אגמון ובעורכת ראשית, נעמה סיקולר, עורכת חלשה חסרת ידע וביטחון שעסוקה בעקר בערוץ 10. הקרע האיום של אלונה סט ערכים בר און עם ועד העיתונאים שרק בזכותם הצלחתם לקנות את העיתון. העשרות מיליוני שקלים שהיא ביזבזה על המעבר לתל אביב למשרד שלא היה בו מקום לחצי מעובדי גלובס. אבל מה שחשוב שזה קרוב יותר לבית של הבעלות בית. אלונה גירית דבש בר און משכה ומושכת מגלובס וחברת האם שלו, כדיבידנדים דמי ניהול והלוואות שלא חזרו מעולם. מה מסתתר מאחורי הפנים המחייכןת שלה ? גברת אגמון אולי בקומה 4 ליד המקרר היה קשה לך לראות. ואולי חיפשת רק כבוד ולהאדיר את שמך . אנחנו עובדי גלובס קיבלנו מבר און רק חוסר יכולת תוכן שיווקי ניגוד עיניינים תוכן מזויף רוע שקר, יחצ, תוכן שיווקי אגרסיבי עצמי, ואינטרסים שכובלים בהאדרה עצמית נוסח קיסר על. לא תצליחו כך. תתרסקו ובענק! זאת לא פלטפורמה ללידות ולא חברת הייטק, תתעוררי ותעיפי את השותפה חסרת היכולת שלך מעמדת המנכלית יורית יושבת ראש ובעלת בית וגג. דוח אמון ? קוד אתי ?
  סגור
 • המון שנאת חינם מוזרה
  ירון 29/06/2018 13:06
  הגב לתגובה זו
  18 212
  רוב התגובות הם שנאה מוזרה.מישהו מתגעגע לפישמן? אצלו שימשתם כלי איום על הבנקים...קצת פרופורציות ופחות שנאה. נקווה שהעיתון ישתפר וחלק מפרשניו כיום יעזבו בהקדם..חבל על שנאת חינם וגעגועים לפישמן וילדיו.
  סגור
 • מנותקות מככר המדינה
  דלילה 29/06/2018 19:25
  הגב לתגובה זו
  495 0
  נראה אותך ואת משפחתך שיקצצו לך 30% מהשכר כדי לתרום 100000 שקל לשרוף גמל. נראה אותך אחרי שנה של התעללות בעובדים עם פיטורין, הלנות שכר, הוצאת עובדים מבוגרים לפנסיה בכוח, קוד אתי, סט ערכים, דוח אמון ואין סוף תוכן שיווקי. ועכשיו שוב תוכן פירסומי חינם לחברים של בעלת גלובס ענת אגמון כי זה הזמן שדובר מידברן יקבל פירסום חינם לחברה שלו בעיתון ובוועידת mad.. כי אם השותפה שלה מפרסמת כל שני וחמישי בעיתון או בנאומים או בעוד ועידה סהרורית את החברת נדלן שלה . אז למה שאגמון לא תתנהג כפישמן ותשתמש גם היא בגלובס כשופר להאדרת עצמה ועכשיו עובדי גלובס היערכו לשטות החדשה תוצרת אגמון בר און עקרונות פסטיבל מידברן לעובדי גלובס. 2 סהרוריות קנו עיתון והרי התוצאה !
  סגור
 • 53.
  ברונית וההגמונית
  ברונית וההגמונית 28/06/2018 23:29
  הגב לתגובה זו
  511 1
  × Delete Post Are you sure you want to delete this post? No Yes כחלק הדוח האמון, תספרו גם את מספר הפעמים שבו הופיעה הגברת בראון מעל דפי העיתון ובאתר. כמה קידום עצמי לילדה שלא מבינה בעסקים ולא בעיתונות. כמה קידום עצמי לבעלת העיתון, ליושבת ראש שלו, למוציאה לאור שלו, ולמנכלית שלו. הכל ביחד באותו בת אדם, ששמה אלונה בראון. לה מותר הכל. הפכה את העיתון והאתר לקידום עצמי שלה. פשוט בושה וחרפה. אנחנו כאן, בושים ונכלמים! מערכת ההפצה של העיתון קרסה! מאות מנויים עזבו! אלפי קוראים התייאשו מלקרוא עיתון ורוד צהוב פמיניסטי ומושחת שירות לקוחות לא קיים! תנסו להתקשר ותישארו על הקו שעתיים. אבל יש להם מנוי אחד באילת וזה העיקר. 24 מיליון שקל הפסדים בשנה הראשונה. לפני כבוד קצת ענווה לא תזיק ! ״לידת הרוח מתוך מכאובי הכמיהה של הבשר״ רק היום ענווה באיקאה במחיר מבצע
  סגור
 • 52.
  צריך לנקות את הזבל של חגי
  יואב 28/06/2018 16:10
  הגב לתגובה זו
  512 0
  כמות הזבל שחגי גולן הבטלן וציפורי הנעלב השאירו בגלובס מחייבת המון עבודה ואתיקה.
  סגור
 • 51.
  ושוב פירסום לחברים
  חנה רדו 27/06/2018 19:55
  הגב לתגובה זו
  529 0
  ענת ציפור כחולה פלאייה נכט אגמון החליטה בעקבות ההצלחה הגדולה שלה בשנה הראשונה שלה בגלובס. ליישם את עקרונות מידברן וברניגמאן לעובדי גלובס. אז אחרי שקיבלתם סט ערכים, קוד אתי , דוח אמון ושתי בעלות בית מגלומניות סהרוריות. זה הזמן לתוכן שיווקי סמוי נוסף מבעלות גלובס ולקידום שטות חדשה בגלובס. כי אם חזון הצפון לא עבד הבה ננסה את עקרונות פסטיבל מידברן. מזכיר את שרי שהביאה את הגורו שלה לבנק הפועלים. אמרתי לכם שעדיף דוידוביץ - אכלנו אותה בגדול! אולי שמישהו יבדוק מה לקחה בעלת גלובס ענת אגמון בפסטיבל מידברן האחרון? ולפני שהיא יוצאת לרקוד בפסיטבל ברינגמאן במטוס הפרטי שלה. שמישהו בגלובס יספר לה שגלובס לא נועד לקידום משפחתה וחברים. כבר ההינו בסרט הזה בעבר עם פישמן. גברת אגמון חברה טובה של שרה רואים את ההשפעות ! שימו לב לפרסום חינם ששוב גברת ענת אגמון מעניקה לחברים ולמשפחה . הפעם בעלת גלובס שהיא גם מנהלת תקשורת וחינוך בפסטיבל מידברן מעניקה לדובר של מידברן כתבה חינם על פני העיתון ובוועידת mad..פירסום חינם לחברה שלו ספלאש בכיסוי סיפורי מדברן. כי בעלות גלובס רגילות לפנק חברים ומשפחה ...
  סגור
 • 50.
  לענת נכט אגמון
  יובל 27/06/2018 19:18
  הגב לתגובה זו
  539 0
  שימו לב לפרסום חינם ששוב גברת ענת אגמון מעניקה לחברים ולמשפחה . הפעם בעלת גלובס שהיא גם מנהלת תקשורת וחינוך בפסטיבל מידברן מעניקה לדובר של מידברן כתבה חינם על פני העיתון ובוועידת mad..פירסום חינם ליברה שלו ספלאש בכיסוי סיפורי מדברן. כי בעלות גלובס רגילות לפנק חברים ומשפחה בתוכן שיווקי סמוי. אעפייל מרקוס ירצה בכנס על עקרונות פסטיבל מידברן. עקרונות לנשים עשירות נבובות רדודות משועממות בנות 52 שמשחקות בלהיות ציפור כחולה פלאייה ובעלת עיתון . בושה!!! קחי כבר את החברות הטובות שלך שרה ושרי ומאו לחופשת קיץ שלכן ! מגלומנית סהרורית שכל דבר בו היא נוגעת הופך למדבר
  סגור
 • 49.
  מורות לשחיתות בעיתון : בושה!
  אבשלום תשבי 27/06/2018 04:06
  הגב לתגובה זו
  546 0
  כרוניקה של כישלון ידוע מראש! בעלות גלובס ענת אגמון ואלונה בר און הן לא מורות דרך , הן מורות לשחיתות !!! מה צריכים להבין מהתנהגותן האנשים שבמורד ההיררכיה? עם הרבה מילים ריקות מתוכן ומעשיים, כמה פאתוס בלי אתוס, מלא בבומבסטיות ריקנית נבובה ורדודה. לנוכח התנהגותן של בעלת חברת נדלן והשותפה האילמת שלה .שעומדות בראש כלכלון שמכר את נשמתו מזה עשור וכעת סובל בשנית משחיתות בצמרת שלו: ניגוד עינינים,כתבות וועידות לחברים,פירסומית חינם לבית וגג, מלא בתוכן שיווקי ובעלות בית שמורידות את רוח המפקד, רוח הפמיניזם והכי חשוב את עקרונות מידברן לגלובס ולצעוק בכל שני וחמישי כמה הן פורצות דרך, יוצרות עולמות, קוד אתי כי התקשורת חולה? , דוח אמון... סט ערכים.. חזון הצפון ..בלה בלה בלה... העיקר כל חודש בשנה האחרונה בניהולה המבריק של המנכלית, היורית, והמוציאה לאור כתבות תוכן שיווקי לבית וגג ולחברים מהבראנזה. אבירות חופש העיתונות, שמישהו ישלח בבקשה את צמד הסהרוריות חזרה למקום בו הן נפגשו : איכילוב קומה 4 ליד הקופסאות אוכל לילדים, ליד המקרר... ותבוא גאולה לגלובס, לעובדיו ולקוראים
  סגור
 • 48.
  להזיז מתפקידה דחוף !!!!
  פרשת אגמון בר און : 27/06/2018 03:08
  הגב לתגובה זו
  530 1
  יש בגלובס מחלה והיא לא שקטה, היא איטית, מוגבלת ולדעתי היא ממארת . היא נקראת אלונה בר און . הגברת היא לא מורת דרך כי אם מורה לשחיתות !!!
  סגור
 • 47.
  מנותקת !
  לכבוד נכט אגמון : 27/06/2018 01:48
  הגב לתגובה זו
  525 1
  אם יש צדק ? יופיע מיד! מנותקת ! בזמן שכל הדרום עולה באש, בזמן שהיא מקצצת באכזריות בלתי נתפסת במשכורות של עובדי גלובס. גברת אגמון תרמה 100000 שקל לבנות ולשרוף גמל במידברן. גלובס בצרות צרורות ובעלת הבית באוהל במידברן שורפת עיתון וגמל! צדק? מי מחפש צדק? אנו עושים לעצמנו צדק משלנו. אל לנו להתלונן על צדק כל עוד יש נשק בידינו ואנו חופשיים להשתמש בו. "הצדק הוא לחם העם, "הצדק הוא לחם העם. ואיך זה שכל המנותקות מככר המדינה תמיד מטיפות לקוד אתי וסט ערכים לאחרים, כי לגברת אגמון אין מראות בבית. להיות צודק תמיד, תמיד לשעוט קדימה ולעולם לא להסס, כלום אין אלו סגולות היקר שבכוחן צועדת האטימות בראש!
  סגור
 • 46.
  עיתון בשירות אלונה בית וגג בראון
  לבראונית בית וגג 26/06/2018 18:02
  הגב לתגובה זו
  546 0
  ביזיון מפרסמת בחינם בעיתון שלה כתבות פירסומיות פעם באופן סמוי פעם בחינם ..עיתון בשירות הברונית של בית וגג... http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001242923
  סגור
 • 45.
  גלובס בשירות אלונה
  צ’ק אאוט לאלונה 26/06/2018 17:52
  הגב לתגובה זו
  540 0
  בעלת חברת נדלן מפרסמת בחינם מודעות פרסום ושבח עצמי בעיתון שהיא הבעלת בית שלו, המולית, המוציאה לאור, המנכלית אבל הקוד האתי זה רק לעובדים ? לא לגברת אגמון ובר און? לא סמוי אבל בחינם ועם המון ניגוד עינינים! ושוב רק היום חם חם, תתבישו גלובס.. מטיפים לכל העולם ואשתו ... אלונה בר און מפרסמת את בחברת נדלן שלה בגלובס. לפחות שתשלם על הפרסומות לחברת נדלן שלה! אלק קוד אתי ודוח אמון !!!! חברת בית וגג - מובילה בתמ"א 38 בארצי, רמת גן, רמת השרון לשנת 2017-2018 לפי דירוג המדד להתחדשות עירונית ו100 dun's.... גלובס בשירות אלונה בית וגג בראון.
  סגור
 • 44.
  לכבוד ענת נכט אגמון :
  מנותקת בבועה ובאוהל 26/06/2018 14:19
  הגב לתגובה זו
  555 0
  אם יש צדק – יופיע מיד! מנותקת ! בזמן שכל הדרום עולה באש, בזמן שהיא מקצצת באכזריות בלתי נתפסת במשכורות של עובדי גלובס. גברת אגמון תרמה 100000 שקל לבנות ולשרוף גמל במידברן. גלובס בצרות צרורות ובעלת הבית באוהל במידברן שורפת עיתון וגמל! צדק? מי מחפש צדק? אנו עושים לעצמנו צדק משלנו. אל לנו להתלונן על צדק כל עוד יש נשק בידינו ואנו חופשיים להשתמש בו. "הצדק הוא לחם העם, "הצדק הוא לחם העם. ואיך זה שכל המנותקות מככר המדינה תמיד מטיפות לקוד אתי וסט ערכים לאחרים, כי לגברת אגמון אין מראות בבית. להיות צודק תמיד, תמיד לשעוט קדימה ולעולם לא להסס, כלום אין אלו סגולות היקר שבכוחן צועדת האטימות בראש תמיד?
  סגור
 • 43.
  בעלת גלובס ענת אגמון מזמינה:
  מגלומנית סהרורית 25/06/2018 23:18
  הגב לתגובה זו
  557 0
  בעלת גלובס ענת אגמון שמשמשת גם כמנהלת תקשורת וחינוך של פסטיבל מידברן. מבקשת להזמין את כלל המבקרים לערב מידברן לבן ביוני 28 בתל אביב. בניו אייד השמאלני מנותק ומזויף מככר המדינה חיפש להאדיר את שמו ולקנות עיתון. התוצאה? הגברת הפכה את העיתון למדבר! בחודש שעבר בזמן שכל הדרום עלה בלהבות. גברת אגמון הייתה עסוקה בלשרוף גמל במידברן. כי מעובדי גלובסהיא מבקשת לקצץ בשכר ולהשקיע 100000 שקל בפסל של גמל ולשרוף אותו. זה העיקר!!! לפיכך ענת אגמון מבקשת להזמין את כלל המבקרים לערב לבן של מידברן שיערך בתל אביב ביוני 28 לפרטים וכרטיסים אצל אלונה בר און. בעלות גלובס משקיעות יותר זמן בפסטיבל מידברן וברניגמאן מאשר בהצלת עיתון גלובס. ניכר שחלק מהשראת הקוד החדש שלהן נכתב על אסיד במידברן. למדברים מידברנית במידה ואתם צריכים עזרה מבעלות גלובס הן כרגע עסוקות בכל קבוצות המדברן שלהן...... אנא אם יש לכם שאלות לפני שהן נוסעות לברניגמאן לשרוף פסל של עיתון גלובס.... ככלות הכל גברת אגמון היא גם מנהלת תקשורת וחינוך במדברן. אז אם אתם זקוקים לכרטיסים או סתם לשרוף גמל או עיתון. תחפשו את גברת אגמון בקבוצות מידברן ...
  סגור
 • 42.
  לאלונה לא שמעתי לא ידעתי לא ראיתי
  Burningman 24/06/2018 19:47
  הגב לתגובה זו
  567 0
  תזכירי לנו מה קרה מדצמבר לועידה למציאת מנכל : אלונה בר און תנהל את גלובס; ועדה לאיתור מנכ"ל תחל לפעול הבעלים הודיעה על כך אמש לעובדים על רקע הודעת העזיבה של יובל סיגלר. ועדה תנסה לאתר מנכ"ל לאחר שהפונקציה הזאת הייתה פנויה, ובפועל המו"ל סיגלר ניהל
  סגור
 • 41.
  לגברת בר און :
  עובדים למען גלובס: 24/06/2018 16:50
  הגב לתגובה זו
  573 1
  זה מספיק מרגש שאת בעלת גלובס. אין לך ולנו ולקהל הקוראים ולעתיד גלובס שום צורך שבו בזמן תהייי גם יורית גם מנכלית גם מוציאה לאור וגם בעלת חברת נדלן. לנוכח העבר של גלובס, לנוכח העבר שלך עם פישמן. לנוכח זה שכל שני וחמישי, את בעיתון מפרסמת את עצמך. לנוכח זה שכל השנה עסקת בין אם בעיתון או בוועידות או במגזינים בפרסומים סמויים אםיחו בפייסבוק שלך את עסוקה בניגוד עיניינים בפרסום עצמי ובפרסום לבית בלי גג אבל אצלך ואצל השותפה שלך והדירקריון האיימתני שלכן זה בסדר? לנוכח כישלונך העצום בשנה האחרונה. לנוכח 2 מיליון שקל הפסד כל חודש מאז שלקחת על עצמך את תפקיד המנכלית יורית מוציאה לאור זה הזמן לזוז הצידה מנאומים ו ההדרה עצמית ולתת לבעל/ת מקצוע אמיתית ובעל יכולות לעמוד בראש גלובס
  סגור
 • 40.
  קורא את כל העיתונים מתוקף עבודתי ולמדתי לקחת את מה
  שי 24/06/2018 07:54
  הגב לתגובה זו
  567 0
  שרשום בגלובס ובמיוחד בכותרות בערבון מוגבל. ישנם תחומים בהם האינטרס כל כך ברור שזה פתטי כמו בנדלן או כשיש תוכן ממומן ולא ניתן גילוי נאות.
  סגור
 • 39.
  בואי נתחיל מהאמת
  גלובסאי 23/06/2018 19:50
  הגב לתגובה זו
  641 0
  גב בר און היקרה בואי נתחיל מזה שלנו כעובדים תספרי את האמת. על ההפסדים שהוכפלו והקצה מעל שני מיליון בחודש. על אלפי המנויים שנטשו. על ההנהלה הכי טובה שהייתה בתקופה של פישמן שנטשה. על ההוראות על לעורכת החלשה וחסרת הביטחון. על חבורת הנהלה ועורכת מלחכי פנחה שכל היום מספרים לך כמה את מדהימה. על אי ידע מוחלט במה ואיך עושים. מפלטו של הכישלון הינו הפייק ניוז. וזה בדיוק מ. שטת עושה. מכונ, משומנת של יחסי ציבור ותוכן שיווקי לעצמך. את פשוט בושה לכולנו כאן. אל תתבלבלי ואל תסתנוורי מכל מעריצייך. בליבם הם והן צוחקים וצוחקות בזים ובזות לך. מי שרודף אחרי הכבוד. הכבוד בורח ממנו
  סגור
 • 38.
  חום יולי אוגוסט
  אלי 23/06/2018 07:25
  הגב לתגובה זו
  632 0
  ״את אלונה בר און פגשתי לראשונה בשבת בבוקר ליד המקרר בחדר ההורים בקומה רביעית בבית החולים לילדים דנה (איכילוב). בחדר שליד שכב בני והמתין לניתוח התוספתן. הזמן דחק לשתינו. אני מיהרתי לחזור אל החולה, והיא - היא הייתה אמורה להשיב באותם ימים לבית המשפט אם בכוונתה להפעיל את זכותה לסירוב ראשון ולרכוש את מניות "גלובס". היא חיפשה שותפים לדרך. כאלה שיהיו מוכנים לשלם סכום שנקבע מראש, ובתמורה יקבלו על עצמם דף עם עקרונות יסוד שנוסחו בקפידה, אחריות על התודעה הציבורית שבכוחו של גוף תקשורת ליצור, והזכות לקפוץ לקלחת רותחת של חברה מפסידה..״ אכן קלחת רוצחת ועיתון שהפסיד השנה מיליונים. עיתון שהבעלת נדלן שלו מרצה לכל העולם ואשתו שהתקשורת חולה. תזכירו לנו זה לו זאת ששיתפה פעולה עם פישמן ? ולקחה הבייתה כל חודש 150000 שקל. זאת שפתחה את הפה לראשונה רק שהיא הריחה שפישמן בדרך ליפול.. ומה הגברת עושה בשנתה הראשונה בעיתון? תוכן שיווקי לחברה שלה ולעצמה כל שני וחמישי בעיתון או בועידה חדש בזמן שגלובוס קורס ומפסיד מעל למיליון שקל כל חודש. ביזבוז של מיליונים על מעבר שלא קרה.. התעללות בעובדים... וזה בקצרה רבה...
  סגור
 • 37.
  גירית של דבש מזויף
  לילית 23/06/2018 07:11
  הגב לתגובה זו
  625 0
  שגם אייס וגם העין רואים עין בעין אז וואלה אין עשן בלי אש! ״אני חושש שבגישה האתית שמאמץ עתה "גלובס" טמון פוטנציאל למתן לגיטימציה לכל מעשה נבלה עיתונאי, ובלבד שהוא מוצהר. בתקנוני האתיקה הישנים משמעות ההנחיה ל"אובייקטיביות" היתה, כפשוטה, לדווח ביושר. כאשר "גלובס" שומט מהכללים האתיים את החתירה לסיקור ללא משוא פנים, הוא כמו מצהיר שהצו המקצועי הזה אינו תקף יותר. בכך הוא כמו מעניק תעודת הכשר להתנהלות עיתונאית זדונית, שקרית, סלפנית (שמתכסה בשכפ"ץ של "דיווח סובייקטיבי") ומעמיק את הכאוס שמחולל עידן הפייק ניוז! ״
  סגור
 • 36.
  חוצפה במיטבה
  החותם 23/06/2018 01:29
  הגב לתגובה זו
  619 0
  את גברת בר און. היתומה המסכנה שכל חודש משנת 1998 קיבלת מפישמן ומהעיתון 130,000 שח. כל חודש! וזה עוד לא כולל דיוודנדים והלוואות שמעולם לא החזרת. הסך הכולל מגיע ל 80 מיליון שח. את חצופה להתלונן ולהתבכיין??? את חצופה כשקיבלת עיתון עם 23 מיליון שח בקופה מהמנכל הקודם. ועם אופציה ששווה עשרות רבות של מליונים. את כל זה עשו אחרים טובים ומוכשרים לפנייך. את כהרגלך רוקנת את כל הקופה. גררת את גלובס להפסדי עתק נוראיים. איבוד אלפי! מנויים. שחיקה נורטית המיצוב הדיגיטלי. ואת מטחפה מוסר?????? חצופה ושקרנית. בושה למי שנתן לך עחתון ביד. מסכנים העיתונאים שם. אומללים העובדים. בושי והיכלמי לך
  סגור
 • 35.
  מסכים וחולק
  היה שם 23/06/2018 01:04
  הגב לתגובה זו
  611 1
  כל מילה על אלונה בר און במקומה בהחלט. הבחורה הפכה את תפקיד המו"ל ואת העיתון שלה לכלי יחצ וקידום עצמי ללא תקדים בענף. כל מילה שלה ונאום חלול וריק מתוכן מופיע בעמודים 2-3 בעיתון כאילו הוא הוא הדבר הכי חשוב לקוראים. פשוט בושה וחרפה וניצול ציני שלהכלי שבידיה ושל העיתונאים שלה. לעניין העיתון בבעלות הקודמת, לטעון שגלובס שירת את האינטרסים של בעליו זו אמירה שיקרית שאינה עומדת במבחן המציאות. כתבנו וחקרנו בכל נושא שמצאנו לנכון. אף אחד לא התערב ובטוח שלא הבעלים. זה שהבנקים רעדו מכוח שיש לבעלים לכאורה, אינה בעיה או הטלת דופי בעיתון עצמו. יעידו על כך עשרות אלפים רבים של קוראיו והנאמנות שהפגינו לאורך עשרות שנים. אגב מאז כניסת אלונה בראון קורה תהליך הפוך לחלוטין של נטישה מסיבית. ויבין הקורא מדוע. בקיצור הבחורה פיעק ניוז מהלת על שניים. יגיע היום בו האמת תצא לאור גברת בר און
  סגור
 • 34.
  ספינת מדבר בככר
  אוולין 22/06/2018 16:05
  הגב לתגובה זו
  735 0
  http://wink.globes.co.il/docs/%D7%93%D7%95%D7%97%20%D7%90%D7%9E%D7%95%D7%9F.pdf בלה בלה בלה כל מה שאתם קוראים נכתב על ידי כותבות מקצועיות של קודים אתים תמורת תשלום של אלפי דולרים! כל קשר בין הקוד למה שמתרחש בהנהלת גלובס והדירקטריון שלה, מיקרי לחלוטין. אבל תקראו לבד ותחליטו: http://wink.globes.co.il/docs/%D7%93%D7%95%D7%97%20%D7%90%D7%9E%D7%95%D7%9F.pdf אגב למה גלובס חא מאפשר לכלל הקוראים לקרוא את הדוח כפי שאלונה הבטיחה שבוע שעבר? קשה שיש מראה וביקורת ?
  סגור
 • לה ברונית :
  תשבי 23/06/2018 06:54
  הגב לתגובה זו
  617 0
  ״אלא שגם במקרה זה הטון הוא שעושה את המוזיקה. לא ההנחיות הפרטניות של התקנון החדש מטרידות אותי, אלא הרוח הנושבת מהן ומאופן הצגתן. כמו כל המצג של "דו"ח האמון", שניכר בו מאמץ לחולל רעש וצלצולים, כך גם הפרק העוסק באתיקה, כפי שהוא מוצג על-ידי שוורץ-אלטשולר, מבקש להותיר רושם שהוא נושא עמו חידוש מהפכני: אור ירוק לסיקור מוטה..״ דוח של רוח וצילצולים כמו המנכלית יורית מוציאה לאור ובעלת עיתון וחברת נדלן ועוד..
  סגור
 • לפני כולם ;
  לברונית מינכהוזן 23/06/2018 00:32
  הגב לתגובה זו
  600 0
  הגברת בר און מבקשת בשם דוח האמון את חוות הקוראים ואת חוכמת ההמונים: http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001241583
  סגור
 • 33.
  מידברנית
  ענת נכט אגמון 22/06/2018 14:40
  הגב לתגובה זו
  708 1
  את מי העיתונות שלכן מכבדת את בעלות העיתון ? ״ההצעה הייתה לקנות מבית המשפט, כלומר, ללא תהליך יסודי של בדיקת נאותות, ללא בחינת תוכנית עסקית או גיליונות אקסל, ללא חוות דעת כלכלנים ורואי חשבון - ובמקרה שלי, גם ללא ידע מוקדם בתחום התקשורת..״ ״אחרי מכירת החיסול של שיכון ובינוי, אריסון תשמח להיפטר גם מבנק הפועלים...״ נשמע כמו מיקרים דומים: בת של ביליונר הורסת עסקים בהן אין לה הבנה. גרושה של ביליונר הורסת עיתון ואת עובדיו ממש מדויקים דברייה ״כי אין לה שום הבנה בתקשורת ״ מזל שיש את אלונה בר און שעיקר כישוריה זה להיות בתו של בר און.
  סגור
 • 32.
  אנקה במידברן
  יעל 22/06/2018 14:27
  הגב לתגובה זו
  733 0
  זה מה שקורה ש מגלומנית מככר המדינה קונה עיתון !: ״היא חיפשה שותפים לדרך. כאלה שיהיו מוכנים לשלם סכום שנקבע מראש, ובתמורה יקבלו על עצמם דף עם עקרונות יסוד שנוסחו בקפידה, אחריות על התודעה הציבורית שבכוחו של גוף תקשורת ליצור, והזכות לקפוץ לקלחת רותחת של חברה מפסידה..״ או במילים אחרות : אלונה בר און חיפשה כאילו שמוכנים להיות פראיירים ולקפוץ לתוך מיטה חולה. עם סט ערכים מזויף ובתמורה למגש כסף שנקבע מראש. עקרונות שנוסחו בקפידה ?:) חבל שהדף נשאר בבית חולים... אכן קלחת רותחת של שקרים. אולי תכתבו לעובדים ולקוראים דוח חוסר אמון ? דף עקרונות סט ערכים וקוד אתי הם מפלטם של.... אמר לה ינאי מלכא לדביתיה: אל תתיראי מן הפרושין ולא ממי שאינן פרושין, אלא מן הצבועין שדומין לפרושין, שמעשיהן כמעשה זמרי ומבקשין שכר כפנחס
  סגור
 • 31.
  שביתה?
  מריוס 22/06/2018 14:01
  הגב לתגובה זו
  727 0
  לדירקטריון שלא עושה כלום אבל נדבק בקדחת המילים הגבוהות והריקות מתוכן של אלונה בר און : . העיתון מפסיד 2 מיליון שקל בחודש ובעלות הבית חוגגות את הקוד האתי שלהן. ן רשימת הכשלונות עד היום: 1. הנהלה איכותית ועורכים מוכשרים נטשו. 2. העיתון והאתר משמשים כבמה לקידמך האישי. 3. כמות המנויים בתשלום יורדת בחדות. 4. ההכנסות קרסו וההפסדים צומחים בקצב מבהיל. 5. הרייטינג של הכלים הדיגיטלים קורס. פעם גלובס הוביל מבין השלושה, היום משתרך מאחור. 6. חוסר אמון מוחלט בינך לבין העובדים והמערכת. 7. סכסוך נוראי בינך לבין ועד העתונאים שתמכו בך והביאו לך את העיתון. עד כדי נתק מוחלט. 8. עורכת והנהלה חלשים. 9. הפסד של מיליונים על ביטול המעבר לתל אביב. 10. ניגוד עניינים כבעלת חברת נדלן והמנכלית גלובס. מה בדיוק ההבדל בינה לבין פישמן שהוריד את רוח המפקד על כלל העיתון! העיקר מילים ריקות מתוכן וציון אפס לדירקטריון ולבעלות בית.
  סגור
 • 30.
  מנותקת בבועה שתפו בכל הכוח
  פרנקל 22/06/2018 13:59
  הגב לתגובה זו
  740 0
  לא מעורבת ? רק מתקשרת 5 פעמיים ביום לעורכת להוריד את רוח המפקד ואיזה כתבת שיווק לבית וגג על הדרך.. יחסי ציבור, האדרה עצמית, מלא אי דיוקים. חסר משמעות. במה ליועצים בעלים וחברי דירקטוריון. בינוניות לשמה. במילים אחרות תוכן פירסומי שיווקי רדוד. כך לא יוצרים אמון. תנסו עם מראה ואמת. אגב, שדווה גם לכתוב אמת בדוח אמון למשל "צמצמנו הפסדים" ???? אין ניגוד אינטרסים ? אין פירסום סמוי? אין תוכן שיווקי? יש הפסדים אדירים ואחת בר און יורית מולית מנכלית ובעלת חברת נדלן אבל אין ניגוד עיניינים ואין הרס עיתון ואין הרס יחסי עובדים ואין איבוד של מאות מנויים ואין איבוד של אלפי קוראים...העיקר צמד המגלומניות בראש העיתון ממשיכות בהאדרת שמן! בושה!
  סגור
 • 29.
  איפה הדוח אמון? ואיפה האמון?
  לילית בראון 22/06/2018 13:56
  הגב לתגובה זו
  721 0
  אל הקטסטרופה עם אלונה בר און בעיניים פקוחות. תתעוררו חוץ מנאומים קנויים, כתבות שיווק, ניגוד עיניינים, הרס יחסי עובדים הנהלה. ביזבוז של מיליונים. הורדת רוח המפקד של בית וגג בגלובס, חלומות על חומת תשלום וחוסר יכולת ליצור אופק כלכלי לעיתון. העיקר אלונה סט ערכים בר און מוכרת לעולם ואשתו קוד אמון וסט ערכים מזויף!
  סגור
 • 28.
  גארדיאן אלק בקושי לאשה
  אילנית 22/06/2018 13:54
  הגב לתגובה זו
  719 1
  דירקטוריון שהולך בעקבות בעלות העיתון בעיניים עצומות ומשמש כחותמת גומי לטעויות קטסטרופליות שנעשו על ידי מנכלית גלובס - יושבת ראש גלובס- מוציאה לאור ובעלת חברת נדלן ! הגיע הזמן להתעורר לפתוח את הפה ולמצוא דרכים כדי שהדוח אמון לג י גלובס לא יהיה כולו תוכן מזויף ו פירסומי להאדרת בעלות גלובס ו יהיה מדויק יותר וישקף את המציאות הלכה למעשה!
  סגור
 • 27.
  אוהל בככר
  עדי קיסר 22/06/2018 13:52
  הגב לתגובה זו
  715 0
  פלא שיש לגירית דבש יד חופשית? שותפה שלא מבינה מהחיים שלה. עורכת צעירה וצוות סמנכלים מלקקי פינכה. ביגר ? גדול האיש שלקח 7 מיליון שקל ממכתשים, החבר הכי טוב של דנקנר, אין פלא שאין לו בעייה שבעלת חברת נדלן היא גם בעלת גלובס וגם משמשת כמנכלית כיורית כיושבת ראש ... אצל ביגר כל עוד המשכורת והקוראסונים מגיעים הכל בסדר. כל הכבוד דוח אמון מלא בתוכן פירסומי מזויף וריקני ! ״ ארז ויגודמן, את שוק ההון הישראלי. חודשיים אחרי שהחברה הודיעה על רכישת המתחרה האמריקאית אלבאו, ויגודמן החליט יחד עם היו"ר אברהם ביגר ובעל השליטה נוחי דנקנר...
  סגור
 • 26.
  חזון בלי צפון
  בר עוון והון 22/06/2018 13:50
  הגב לתגובה זו
  710 0
  מערכת ההפצה של העיתון קרסה. שירות לקוחות לא קיים אתיקה... אברהם ביגר עבריין מורשע... .... והדירקטור לצידו הוא הכישלון הכי גדול שהיה במשרד התקשורת מזה 70 שנה! אז אין פלא שהמושחתת אלונה פישמן בר און מקבלת יד חופשית להרוס עיתון מה דירקטריון הכי מושחת בישראל! אלק גלובס המחודש - בדיחת השנה! אין פלא שהעיתון מפסיד 2 מיליון שקל בחודש. העיקר תתעסקו בכוכב הצפון ודוח אמון- צמד מוגבלות .
  סגור
 • 25.
  דירקטורים אילמים
  הדיקטטורית והדירקטור 22/06/2018 13:45
  הגב לתגובה זו
  712 0
  העיקר פיטרו מחלקות שלמות בגלובס, הוציאו עובדים בכוח לפנסיה. הורידו לכלל העובדים 30% בשכר. דוח אמון? תנו לאלונה ולדירקטוריון מיליונים ולנו הפרולטריון הבו לנו קוד אתי דוח אמון וסט ערכים על מגש כסף מזויף. ״דירקטורים שמכהנים במספר חברות ציבוריות יכולים בקלות להגיע לשכר מינימאלי של עשרות אלפי שקלים בחודש. ניקח לדוגמא את פרופ' אריה עובדיה אשר כיהן בשנה שעברה בלא פחות משבע חברות ציבוריות וכן בחברות פרטיות. עובדיה כיהן כדירקטור בבזן, שטראוס גרופ, מפעלים פטרוכימיים, אלרון, קומפיוג'ן, גירון וסקיילקס. שכר שמשלמות חברות פרטיות אינו מפוקח ואינו מדווח ולכן ניתן להתייחס רק לשכרו בחברות הציבוריות. לפי ההון העצמי של החברות הן מדורגות בחמש דרגות כאשר שכר הדירקטורים המקסימלי עולה בהתאם. בחוק מפורט שכר שנתי וכן שכר עבור כל ישיבה בה משתתף הדירקטור...״ שווה להיות דירקטור אילם בגלובס!
  סגור
 • 24.
  פמיניזם מזויף
  ליאור 22/06/2018 13:43
  הגב לתגובה זו
  706 1
  אל הקטסטרופה עם אלונה בר און בעיניים פקוחות. תתעוררו חוץ מנאומים קנויים, כתבות שיווק, ניגוד עיניינים, הרס יחסי עובדים הנהלה. ביזבוז של מיליונים. הורדת רוח המפקד של בית וגג בגלובס, חלומות על חומת תשלום וחוסר יכולת ליצור אופק כלכלי לעיתון. העיקר אלונה סט ערכים בר און מוכרת לעולם ואשתו קוד אמון וסט ערכים מזויף
  סגור
 • 23.
  עוד נאום מדבררת את עצמה לדעת
  שליו 22/06/2018 13:41
  הגב לתגובה זו
  698 0
  בכל יום שעובר עם אלונה כמנכלית מוציאה לאור יושבת ראש ובעלת עיתון ובעלת חברת נדלן. כל עוד זה ימשך הפסדי גלובס ילכו ויעמיקו ללא שום אופק רווחי לעיתון .. תזכירו לנו שוב , מה תפקידו של הדירקטריון? ואיפה הדירקטריון היה כל השנה שאלונה בר און איבדה מאות מנויים. שאלונה בר און צווחת במסדרונות גלובס. שאלונה בר און מנכלית היום ועוסקת בתוכן שיווקי בערב. שאחונה בר און כל שני וחמישי בכתבה על עצמה בעיתון או בנאום חדש או בסט ערכים חדש. שאלונה בר און מבזבזת מיליונים על המשרדים בתל אביב ומשמידה יחסי עובדים והנהלה. איפה הדירקטריון שאלונה מדבררת את עצמה לדעת על חומת תשלום .. עד ששוקן מיהר לבצע חומת תשלום.. ברמת עיתון שאלונה מייצרת , חומת תשלום? גלובס ישאר ללא קוראים .. אבל תמשיכו בשתיקת הכבשים שלכם . האדרה עצמית, מלאה באי דיוקים. דוח שכולו במה ליועצים בעלים וחברי דירקטוריון להלל את עצמם ופועלם בעוד כל קשר למציאות מיקרי לחלוטין. בינוניות לשמה. במילים אחרות תוכן שיווקי רדוד. כך לא יוצרים אמון. אגב, שווה גם לכתוב אמת בדוח אמון. למשל "צמצמנו הפסדים" 2 מיליון הפסדים כל חודש אבל תנו לה עוד נאום
  סגור
 • 22.
  עיתון בטיפול נמרץ
  ליידיה 22/06/2018 13:40
  הגב לתגובה זו
  704 0
  עיתון שאיבד את הצפון שימו לב מי הדירקטריון שאלונה בר און בחרה שיפקח על הרס גלובס ועל חוסר היכולות של המולית מנכלית יושבת ראש ובעלת חברת נדלן - בעבר הדירקטור המושחת של דנקנר שנהנה בעיקר לפטר עובדים ולקצץ בשכר שלהם בזמן שהוא מרוויח מיליונים. מלקק בשתיקה לבעלות בית החדשות שלו, בעודו אוכל כל יום שני קרואסונים מהככר. ועדן בר טל הדירקטור האילם השני. האיש שהרס את משרד התקשורת הגיע להרוס ולשבת בחיבוק ידיים גם בגלובס.
  סגור
 • 21.
  בועה קוקון ואוהל:
  ורד 22/06/2018 13:38
  הגב לתגובה זו
  698 0
  ״ללא תהליך יסודי של בדיקת נאותות, ללא בחינת תוכנית עסקית או גיליונות אקסל, ללא חוות דעת כלכלנים ורואי חשבון - ובמקרה שלי, גם ללא ידע מוקדם בתחום התקשורת.. עם האנשים שאלונה יודעת לצרף אליה - ידעתי ש"גלובס" כגוף תקשורת ישיא רווחים״ אולי ההית עסוקה בבועה שלך עשור אבל בעשור הזה אלונה הייתה בעיקר עסוקה עם פישמן או לקחת את שותפיה לבתי משפט ... ואיך ידעת בדיוק שגלובוס ישיא רווחים? בלי אופק כלכלי? בלי תוכנית עיסקית? ועם 24 מיליון שקל הפסדים בשנה הראשונה ? כל האנשים מנסים לשחק דמויות של אנשים אחרים. חלקם אינם מודעים לכך, ולכן משחקם כה משכנע!
  סגור
 • 20.
  עיתון ורוד צהוב
  חיים 22/06/2018 13:35
  הגב לתגובה זו
  696 0
  אם ניר חפץ יוביל מחאה נגד שחיתות, תצטרפו אליו? ואם אלדד יניב? אם אלונה בר און אחרי עשור עם פישמן תוביל עיתון נכד שחיתות תצטרפו אליה? אם ורד רמון תרצה להנהיג את ארגון metoo תצטרפו אליה? צביעות ? עיוורון? דו פרצופיות ?
  סגור
 • 19.
  דירקטריון ? שתיקת הכבשים
  קליני סינג 22/06/2018 13:33
  הגב לתגובה זו
  685 0
  מנכלית - יורית - יושבת ראש- ובעיקר בעלת חברת נדלן! ביזבוז מיליונים על המעבר למשרדים החדשים בתל אביב ועל קוד אתי חדש לגלובס אחרי שנה של טעויות והרס העיתון אנחנו קיבלנו 30% הורדה בשכר בגלל שגם בגלובס יש שתיקת הכבשים של דירקטריון שיגיע בסוף לבית משפט לספר איפה הם היו בזמן שהרסו את גלובס!
  סגור
 • 18.
  מגלומניה בככר
  הוואי חמש אפס 22/06/2018 13:22
  הגב לתגובה זו
  701 0
  מגלומנית מככר המדינה ומגלומנית מארסוף נפגשו לפני שנה בבית חולים וקנו עיתון , והרי התוצאות!!! גלובס בטיפול נמרץ וזקוק דחוף למנכל/ית חוקית מוציאה לאור בעל יכולות ..זה שאת הבת של בר און לא הופך אותך לבעלת יכולות .בתוך שנה גלובס זקוק דחוף להחייאה ולא מגירית דבש מזויפת! שיתפה פעולה באופן מלא עם השחיתות של פישמן ורק שאלונה בר און הריחה את התחלה הנפילה שלו הגירית דבש הפכה לפתע לאבירת חופש העיתונות עם סיפורים על סט ערכים וטיפול פסיכולוגי שלא צלח . הקוד האתי החדש עליו עבדו במשך שנה הפך לפתע להצהרת אמון מטעם יושבת ראש בית גן בלי גג אלונה לא ידעתי לא שמעתי בר און.
  סגור
 • 17.
  מושחתות הבייתה !
  חרדתית עם פריחה: 22/06/2018 13:21
  הגב לתגובה זו
  693 0
  מה שיפה אצל אלונה זה שהיא לא יודעת כלום. היא לא ידעה על פישמן (למרות שישבה בדירקטוריון), היא לא ידעה על סיגלר (למרות שהיא מסתובבת כל היום במערכת), היא לא ידעה שאין לה כסף למעבר לת אביב ועכשיו היא לא יודעת שהעורכת משתוללת במערכת. מה היא כן יודעת? לקחת את ה-23 מיליון שקל שאיתן השאיר בקופה ולמחוק את החובות שלה ושל אמא שלה. העיקר שבמשך עשור אלונה הר און לקחה מעל ל130000 שקל משכורת כל חודש!
  סגור
 • 16.
  אלונה לא שמעתי לא ידעתי בר און
  עדנה 22/06/2018 13:20
  הגב לתגובה זו
  695 0
  שיתפה פעולה באופן מלא עם השחיתות של פישמן ורק שאלונה בר און הריחה את התחלה הנפילה שלו הגירית דבש הפכה לפתע לאבירת חופש העיתונות עם סיפורים על סט ערכים וטיפול פסיכולוגי שלא צלח הקוד האתי החדש עליו עבדו במשך שנה הפך לפתע להצהרת אמון מטעם יושבת ראש בית גן בלי גג אלונה לא ידעתי לא שמעתי בר און
  סגור
 • 15.
  גירית של דבש מזויף
  אלונה סט הון 22/06/2018 13:18
  הגב לתגובה זו
  693 0
  ״בעיית הפצה ושירות לקוחות שהובילה לעזיבת כמה מאות לקוחות״ זו לא בעיית הפצה, זו בעייה שבעלת חברת נדלן משמשת גם כיושבת ראש של עיתון כלכלי משמשת גם כמוציאה לאור, גם כמנכלית ... והרי התוצאות ! הרס יחסי עובדים, פיטורין של מחלקות שלמות, ביזבוז מיליונים על המעבר לתל אביב, תוכן שיווקי שנעשה על ידי אלונה בר און. ומה בדיוק ההבדל בין פישמן שהוריד את רוח המפקד שלו לבין בעלת חברת נדלן שמתקשרת כמנכלית גלובס מספר פעמיים ביום לעורכת גלובס על מנת להוריד הנחיות כתבות פירסומיות כתבות להאדרת שמה ועוד... העיקר חזון הצפון , פמיניזם, סט ערכים, דוח אמון וקוד אתי מילים מילים מילים ...ונאומים קנויים שימו לב מי הדירקטריון שאלונה בר און בחרה שיפקח על הרס גלובס ועל חוסר היכולות של המולית מנכלית יושבת ראש ובעלת חברת נדלן - בעבר הדירקטור המושחת של דנקנר שנהנה בעיקר לפטר עובדים ולקצץ בשכר שלהם בזמן שהוא מרוויח מיליונים. מלקק בשתיקה לבעלות בית החדשות שלו, בעודו אוכל כל יום שני קרואסונים מהככר. ועדן בר טל הדירקטור האילם השני. האיש שהרס את משרד התקשורת הגיע להרוס ולשבת בחיבוק ידיים גם בגלובס.
  סגור
 • 14.
  תסמונת הבראון מינכהאוזן:
  ארסופית 22/06/2018 05:56
  הגב לתגובה זו
  690 0
  הלו"ז של אלונה בר און: בבוקר מו"לית; בערב - מובילה כתבות תוכ"ש... ״בר-און היא מי שהתחנכה עסקית אצל רואה החשבון יצחק סוארי, שם אולי הזדמן לה להכיר את שיטת השקשוקה מהצד של מי שאוחז במחבת (ואגב שיטת השקשוקה, הצופים בכתבה בכיכובה ב"עובדה" יכלו להבחין בהסתחבקות שלה עם אחד, רם כספי). לבר-און יש גם אינטרסים עסקיים בישראל. היא הקימה ומנהלת חברת נדל"ן, בית-וגג, שגייסה עשרות מיליוני שקלים מגופים מוסדיים ומבנק הפועלים..״ תספרו גם את מספר הפעמים שבו הופיעה הגברת בראון מעל דפי העיתון ובאתר. כמה קידום עצמי לילדה שלא מבינה בעסקים ולא בעיתונות. כמה קידום עצמי לבעלת העיתון, ליושבת ראש שלו, למוציאה לאור שלו, ולמנכלית שלו. הכל ביחד באותו בת אדם, ששמה אלונה בראון. לה מותר הכל. הפכה את העיתון והאתר לקידום עצמי שלה. פשוט בושה וחרפה!
  סגור
 • איפה הדוח אמון שהם הבטיחו לפרסם השבוע?
  עושות שוק מעיתון 22/06/2018 13:31
  הגב לתגובה זו
  685 0
  צמד בעלות עיתון שאין להן מושג מה הן עושות חבל שאין בנמצא בדירקטוריון של גלובס מי שיקרא תיגר על ההתנהלות הכושלת של המנכלית המולית והיושבת ראש : אלונה לא ידעתי לא שמעתי בר און. זוהי רשלנות פושעת של דירקטוריון בשתיקה שלו ובהחלטות שלו שהן רק חותמת גומי לכישלונות הרבים שליוו את פעילותה של בר און ניגוד עיניינים. תוכן שיווקי לחברת נדלן שלה. איבוד מאות מנויים וביזבוז של מיליונים על החלטות שגויות ותמוהות! זה היה רגע שבו מחליטים מהבטן. ההצעה הייתה לקנות מבית המשפט, כלומר, ללא תהליך יסודי של בדיקת נאותות, ללא בחינת תוכנית עסקית או גיליונות אקסל, ללא חוות דעת כלכלנים ורואי חשבון - ובמקרה שלי, גם ללא ידע מוקדם בתחום התקשורת! והרי התוצאות צק בלי נקודה !.
  סגור
 • 13.
  שנה של הפסדים והרבה נאומים ריקים מתוכן
  אהרון 22/06/2018 03:41
  הגב לתגובה זו
  691 1
  האדרה עצמית, מלא אי דיוקים. חסר משמעות. במה ליועצים בעלים וחברי דירקטוריון. בינוניות לשמה. במילים אחרות תוכן שיווקי רדוד. כך לא יוצרים אמון. אגב, שווה גם לכתוב אמת בדוח אמון. למשל "צמצמנו הפסדים" הרי במציאות הכפלתם אותם!
  סגור
 • 12.
  פרולה פרולה
  שרה 22/06/2018 03:39
  הגב לתגובה זו
  699 0
  הבחורה לא מחוברת למציאות. העיתון שלה קורס. מכל הבחינות. כלכלית ההפסד מוכפל התזרים חונק ההפצה מתכווצת הרייטינג של האתר הוא הנמוך מהכלכליים והבחורה מדבררת עצמה לדעת. ״בעיית הפצה ושירות לקוחות שהובילה לעזיבת כמה מאות לקוחות״ זו לא בעיית הפצה, זו בעייה שבעלת חברת נדלן משמשת גם כיושבת ראש של עיתון כלכלי משמשת גם כמוציאה לאור, גם כמנכלית ... והרי התוצאות ! הרס יחסי עובדים, פיטורין של מחלקות שלמות, ביזבוז מיליונים על המעבר לתל אביב, תוכן שיווקי שנעשה על ידי אלונה בר און. ומה בדיוק ההבדל בין פישמן שהוריד את רוח המפקד שלו לבין בעלת חברת נדלן שמתקשרת כמנכלית גלובס מספר פעמיים ביום לעורכת גלובס על מנת להוריד הנחיות כתבות פירסומיות כתבות להאדרת שמה ועוד... העיקר חזון הצפון , פמיניזם, סט ערכים, דוח אמון וקוד אתי מילים מילים מילים...
  סגור
 • 11.
  ניגוד אינטרסים
  ריימונד 22/06/2018 03:38
  הגב לתגובה זו
  689 0
  ניגוד אינטרסים - תוכן שיווקי - כתבות לחברים אלק גלובס המחודש? היושבת ראש מנכלית בעלת בית חסרת יכולת. השחיתות אינה צריכה ללחך את רוב העם. מספיק אם היא מאפיינת בעלת עיתון מנכלית של עיתון ומוציאה לאור של עיתון .. הגיע הזמן שהדירקטוריון והועד יתעורררו לפני שאלונה בר און תוביל את גלובס שאולה הטענה שאין עשן בלי אש היא בלתי נכונה ובלתי הוגנת. כאשר בוקע מעיתון כלשהו עשן מצחין, חיוני לדעת עליו בהקדם, על מנת שנוכל לברר אם יש מאחוריו אש, ולכבות את הנזקים שאלונה בר און עשתה במשך השנה האחרונה
  סגור
 • 10.
  חייה בבועה
  רוטישילד 22/06/2018 03:37
  הגב לתגובה זו
  697 0
  ו חבורת מנותקים מלחכי פינכה חוגגת שנה ?להצלחה? ענקית מאוד של גלובס. העיתון מפסיד 2 מיליון שקל בחודש ובעלות הבית חוגגות את הקוד האתי שלהן. ן רשימת הכשלונות עד היום: 1. הנהלה איכותית ועורכים מוכשרים נטשו. 2. העיתון והאתר משמשים כבמה לקידמך האישי. 3. כמות המנויים בתשלום יורדת בחדות. 4. ההכנסות קרסו וההפסדים צומחים בקצב מבהיל. 5. הרייטינג של הכלים הדיגיטלים קורס. פעם גלובס הוביל מבין השלושה, היום משתרך מאחור. 6. חוסר אמון מוחלט בינך לבין העובדים והמערכת. 7. סכסוך נוראי בינך לבין ועד העתונאים שתמכו בך והביאו לך את העיתון. עד כדי נתק מוחלט. 8. עורכת והנהלה חלשים. אבל את - חיה בסרט!!! בבועה בקוקון ובאוהל ! הלו"ז של אלונה בר און: בבוקר מו"לית; בערב - מובילה כתבות תוכ"ש! אבל מחנכת את כולנו לסט ערכים לקוד אתי ודוח אמון שהיא אפילו לא הייתה נוכחת בכתיבתו
  סגור
 • 9.
  דירקטוריון אילם
  יובל 22/06/2018 03:34
  הגב לתגובה זו
  688 0
  העיתון מפסיד 2 מיליון שקל בחודש ובעלות הבית חוגגות את הקוד האתי שלהן/דוח אמון ן רשימת הכשלונות עד היום: 1. הנהלה איכותית ועורכים מוכשרים נטשו. 2. העיתון והאתר משמשים כבמה לקידמך האישי. 3. כמות המנויים בתשלום יורדת בחדות. 4. ההכנסות קרסו וההפסדים צומחים בקצב מבהיל. 5. הרייטינג של הכלים הדיגיטלים קורס. פעם גלובס הוביל מבין השלושה, היום משתרך מאחור. 6. חוסר אמון מוחלט בינך לבין העובדים והמערכת. 7. סכסוך נוראי בינך לבין ועד העתונאים שתמכו בך והביאו לך את העיתון. עד כדי נתק מוחלט. 8. עורכת והנהלה חלשים. 9. הפסד של מיליונים על ביטול המעבר לתל אביב. 10. ניגוד עניינים כבעלת חברת נדלן והמנכלית גלובס. מה בדיוק ההבדל בינה לבין פישמן שהוריד את רוח המפקד על כלל העיתון
  סגור
 • 8.
  פרשת בר און אגמון
  גלוביסט לשעבר 22/06/2018 03:32
  הגב לתגובה זו
  691 0
  פועלכם בשנה האחרונה מסתכם בעיקר בהכפלת ההפסדים ובבהאדרה עצמית, שיווק סמוי, הרס יחסי עובדים הנהלה, איבוד של מאות מנויים, הרס ופיטורים של כל שדרת ההנהלה והעבודה של גלובס והבאת סמנכלים מלקקי פינכה וחסרי יכולת. אם כך הסך הכל שלכן בשנה החולפת מסתכם ברעש וצלצולים של ועידות, פמיניזם, סט ערכים מזויף, קוד אתי נסתר ואחד דוח של חוסר אמון גדול מצד עובדי גלובס וקוראי גלובס. איסטרא בלגינא קיש קיש קריא
  סגור
 • 7.
  מרצה סדרתית נורמת סדרתית החריבה את העיתון בתוך שנה...
  מרקסיסט 22/06/2018 03:32
  הגב לתגובה זו
  688 0
  לפני כל ההרצאות הדוחות והשקרים על צימצום רווחים ועוד .... תחליפו קודם את בעלת חברת הנדלן שמשמשת גם כבעלת גלובס גם כיושבת ראש גלובס גם כמנכלית גלובס גם מוציאה לאור ובעיקר ככזו שמתקשרת כל יום לעורכת גלובס כדי להשרות את רוח המפקד. אבל תנו לה לדברר את עצמה בעוד נאום קנוי. בעוד ועידה. או בדוח אמון או בקוד אתי או בסט ערכים או בחומת תשלום דימיונית. העיקר שגלובוס מפסיד 2 מיליון שקל בחודש בניהולה המבריק והמלא בתוכן שיווקי חוסר יכולת וניגוד עניינים של אלונה סט ערכים בר און.
  סגור
 • 6.
  כוכב הצפון
  רוני 22/06/2018 03:30
  הגב לתגובה זו
  694 0
  מלים גבוהות וריקות; סכנתה של העיתונות איננה נובעת רק ממעמדם העלוב של העיתונאים. היא מתחילה בבעלות הצולבת! השותפה שלך אלונה בר און היא בעלת חברת נדלן בעלת גלובס ומשמשת כיורית גלובס כיורית בית וגג כמנכלית גלובס כמוציאה לאור של גלובס. אבל שנוח לכן אז אין ניגוד אינטרסים ? ויש עצימת עין על תוכ״ש שנעשה על ידי אלונה בר און לאורך כל השנה האחרונה בין אם בוועידות בנאומים במגזינים של העיתון ועוד..דוח אמון? תתחילי ב לקנות מראות !!! ״אנשים דורשים חופש דיבור כפיצוי על חופש המחשבה, שממנו הם מנסים להימנע...
  סגור
 • 5.
  הנאורה הרומסת
  ניר 21/06/2018 16:31
  הגב לתגובה זו
  699 0
  כל מי שחווה את צידה האפל של האישה יודע שהכל בולשיט
  סגור
 • דוח אמון מזויף
  יגאל 22/06/2018 03:27
  הגב לתגובה זו
  693 0
  לו"ז של אלונה בר און: להפסד של 24 מיליון שקל בשנה הראשונה: בבוקר מו"לית; בערב - מובילה כתבות תוכ"ש: דוח האמון של גלובס שחולק כולו יחסי ציבור, האדרה עצמית, מלא אי דיוקים. חסר משמעות. במה ליועצים בעלים וחברי דירקטוריון. בינוניות לשמה. במילים אחרות תוכן שיווקי רדוד. כך לא יוצרים אמון. אגב, שווה גם לכתוב אמת בדוח אמון. למשל "צמצמנו הפסדים" הרי במציאות הכפלתם אותם. ככה בונים אמון
  סגור
 • 4.
  זה באמת נראה כאילו הטקסטים שלה שוננו ומושמעים שוב ושוב
  מבין 21/06/2018 16:20
  הגב לתגובה זו
  699 0
  והיא בריצה מטורפת אחרי ניקיון שתכלס לא קיים בעיתון שלה
  סגור
 • חולת פירסום והאדרת שמה ..
  אליהו 22/06/2018 06:00
  הגב לתגובה זו
  684 0
  הם פשוט נכתבו על ידי כותבים מקצועיים והיא משננת אותם יומם וליל ...פאתולוגיה של שקרים ...
  סגור
 • 3.
  אתם צודקים לגמרי לגבי אלונה, אבל...
  אילנה 21/06/2018 16:16
  הגב לתגובה זו
  695 2
  הורסים את הכל כשאתם לא חותמים על המאמר. מי כתב: העורך, המנכ"ל, המו"ל או המנקה? רוצים שייקחו אתכם ברצינות - תחתמו.
  סגור
 • קוד אתי ? מאלונה בר און ?
  בעלת חברת נדלן 22/06/2018 03:29
  הגב לתגובה זו
  691 0
  O Captain! My Captain ישנה אונייה. בעל האונייה עשיר יותר מכל שאר יורדי האונייה אך ראייתו, שמיעתו ובקיאותו בענייני הים פגומות. ישנם מלחים רבים וכל אחד רוצה לתפוס את ההגה מבלי שלמד בכלל כיצד להשיט את האונייה... דוח אמון - סט ערכים - קוד אתי או במילים אחרות : האדרה עצמית, מלא אי דיוקים. חסר משמעות. במה ליועצים בעלים וחברי דירקטוריון. בינוניות לשמה. דוח אמון או במילים אחרות תוכן שיווקי רדוד. כך לא יוצרים אמון כך לא מצילים עיתון.
  סגור
 • 2.
  כל מילה בסלע (ל"ת)
  היועץ 21/06/2018 15:27
  הגב לתגובה זו
  698 1
  סגור
 • 1.
  אתם צודקים אבל...
  נ.ש. 21/06/2018 15:26
  הגב לתגובה זו
  70 385
  היא הכריחה אתכם להגיב אז אולי היא כן עושה משהו?
  סגור
 • אנקת גבהים
  אורון 22/06/2018 22:55
  הגב לתגובה זו
  648 0
  היא עושה כמו תמיד לביתה ולבית וגג חברת הנדלן שלה והחובות הענקיים שלה לבנקים ומוסדות אחרים בראש מעיינה. לכן אנחנו רואים אותה כל שני וחמישי או בעיתון או בעוד נאום שהיא קנתה מכותבים מקצועים. בין אם היא משלמת אלפי דולרים לאחרים כדי לכתוב קוד אתי או שוכרת יחצנים כותבים והרבה עיסקאות תמא חדשות.. . גלובס איבד בזכותה אלפי קוראים ומאות מנויים. הגיע הזמן שדירקטריון גלובס ״המחודש״ יפסיק עם ההיעדר האחריות שלו וימצא מנכל/מנכלית מו״ל יושבת ראש ראויים ובעלי יכולת לתפקיד לפני שיושבת ראש בית וגג תשמיד את גלובס סופית. נמאס! עוד נאום, עוד ועידה, עוד כותרת, כמה קידום עצמי לבעלות העיתון, ליושבת ראש שלו, למוציאה לאור שלו, ולמנכלית שלו. לדירקטריון האילם. בינתיים גלובס בהפסדים עצומים וללא שום אופק ריווחי...העסק שלך קורסססססס! את לא מחוברת למציאות אנחנו כאן איבדנו בך אמון לחלוטין תוספי את זה לדוח האמון שלך. כל היום נואמת בכל חור אפשרי והכל מסביבך מתרסק...
  סגור
 • מישהו כאן נבהל ומשתין במכנסיו - דרך האתר הזה? (ל"ת)
  קשקשן 29/06/2018 21:42
  הגב לתגובה זו
  3 0
  סגור