פרסום ושיווק

לנדא דיגיטל פרינטינג גייסה 300 מיליון דולר מחברות גרמניות

בני לנדא ימשיך להיות בעל המניות העיקרי בחברה עם 54%; אלטנה וסקיון שהשתתפו בגיוס מחזיקות יחד ב- 46% מהחברה
נועם בראל | 
בני לנדא (צילום יחצ)
לנדא דיגיטל פרינטינג הודיעה על השלמת סבב גיוס הון בהיקף של 300 מיליון דולר. את הגיוס הובילו חברת ההשקעות הפרטית סקיון, וקבוצת הכימיקלים הייחודיים אלטנה, המחזיקה מניות בחברה.
סוזנה קלאטן, היזמית הגרמניה המחזיקה בסקיון ובאלטנה: "השקעתי משקפת את האמון שלי בפוטנציאל הטכנולוגי של לנדא דיגיטל פרינטינג. יחדיו אנו יכולים להרחיב את הביקוש בשוק לפתרונות לדפוס הדיגיטלי. אני מצפה להיות חלק מפרק חדש זה של היסטורית תעשיית הדפוס".
בני לנדא, מייסד ויושב ראש של לנדא דיגיטל פרינטינג, אמר: "אנו שמחים על הקשר ארוך השנים עם Altana, ומאוד מרוצים בשל הרחבת שותפות זו הכוללת כיום גם את SKion, עמה אנו חולקים חזון משותף. מימון נרחב זה הוא אחד מהיסודות שאנו מניחים עבור יצירת צמיחה מואצת, עתה כאשר התחלנו לספק את מכונות הדפוס הננוגרפיות שלנו ללקוחות ברחבי העולם".
ההשקעה הנוכחית מתווספת למעל 400 מיליון דולר שהושקעו עד כה בלנדא דיגיטל פרינטינג על ידי בני לנדא ואלטנה. בני לנדא ממשיך להיות בעל המניות העיקרי בחברה, עם 54%. אלטנה וסקיון מחזיקות יחד ב- 46% מהחברה, כשחלקה של אלטנה ממשיך לעמוד על 33.3%.
לנדא דיגיטל פרינטינג, בראשות בני לנדא, מייסד אינדיגו, מייצרת ומפתחת מכונות דפוס ננוגרפיות שמגשרות על פני "פער הרווחיות" הקיים בתעשיית הדפוס, ומשלבות בצורה חסכונית את הגמישות של הדפוס הדיגיטלי עם האיכות הגבוהה והמהירות של דפוס האופסט.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה