פרסום ושיווק

די פארם: התקבל אישור ממשרד הבריאות לתכניות הקמת מפעל הקנאביס

כך מדווחת חברת פעילות הקנאביס הרפואי המיועדת להתמזג לתוך השלד הבורסאי של החברה; השלמת המפעל צפויה בסוף מרץ 2019
ערן סוקול | 
חברת {די פארם} מדווחת הבוקר (ה') כי חברת פעילות הקנאביס הרפואי המיועדת להתמזג לתוך השלד הבורסאי של החברה - יו.אן.וי מדיסין קיבלה אישור ממשרד הבריאות לתוכניות ההקמה של מפעל הייצור של יו.אן.וי. 
התוכניות שאושרו כוללות את תוכניות הבנייה הכלליות של מפעל הייצור, תוכנית זרימת כח אדם וטובין בתוך המפעל, סכימת תהליכי הייצור במפעל, תוכניות בנייה של החדרים הנקיים וכן תוכניות הקמה של בית מסחר לקנאביס רפואי ומוצריו בשטח המפעל.
יו.אן.וי מסרה לחברה כי החלה בעבודות ההקמה של מפעל הייצור בשטח המושכר וכי היא צופה שעבודות ההקמה תושלמנה עד לסוף הרבעון הראשון של שנת 2019. עוד מעריכה יו.אן.וי כי תקן GMP, שקבלתו הינה אחד התנאים העיקריים למתן רישיון לייצור מוצרי קנאביס רפואי בישראל, צפוי להינתן עד לסוף הרבעון השני של שנת 2019.
החברה מדגישה כי טרם התקיימו התנאים המתלים לכניסתו לתוקף של הסכם המיזוג בין החברה לבין יו.אן.וי ואין ודאות כי כל התנאים המתלים יתקיימו ושעסקת המיזוג אכן תושלם.
בעלי המניות של די פארם ידרשו לאשר את המיזוג עם יו.אן.וי באסיפה הכללית אשר תתקיים בתחילת אוגוסט. עם השלמת המיזוג, בכפוף לאישור האסיפה, בעלי המניות של יו.אן.וי מדיסין יחזיקו ב-51% מהחברה ובעלי מניות די פארם יחזיקו ב-49% ממניות החברה. זאת בתנאי שסך המוזמנים בחברה הממוזגת לא יפחת מ-5 מיליון שקל (לכתבה המלאה).
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה