פרסום ושיווק

שיכון ובינוי מוכרת את זכויותיה באיקאה ברווח של עד 88 מיליון שקל

החברה התקשרה בעסקה למכירת כל אחזקתה בחנות איקאה בפרויקט קניון שער הצפון בקרית אתא
ערן סוקול | 
חברת {שיכון ובינוי} דיווחה הבוקר (ג') כי התקשרה בעסקה למכירת כל אחזקתה (50%) בחנות "איקאה" בפרויקט קניון שער הצפון בקרית אתא, בכפוף לקבלת אישור הממונה על ההגבלים העסקיים. החברה מדווחת כי במידה והעסקה תושלם, תרשום בגינה, בדוחותיה הכספיים המאוחדים, רווח לפני מס, בסך של כ-88-83 מיליון שקל.
על פי הדיווח, הקונה הינו קבוצת ברונפמן פישר, הבעלים של המחצית האחרת של חנות איקאה והשטחים המשותפים. העסקה כוללת את זכויותיה של חברה מוחזקת של שיכון ובינוי, בחנות איקאה, בשטח בנוי של כ-30 אלף מ"ר וכן שטחי תפעול נלווים. המכירה כוללת גם מחצית מהזכויות בשטחים תפעוליים נלווים וחלק מכלל זכויות הבניה הבלתי מנוצלות שבמקרקעין.
החברה מבהירה כי העסקה לא כוללת את יתרת זכויות החברה המוחזקת של שיכון ובינוי בקניון שער הצפון ובתחנת הדלק שבמקרקעין, בהם נותרו המוכרת והקונה בעלים בחלקים שווים.
בשבוע שעבר דווח כי היחידה הארצית לחקירות הונאה בלהב 433 בשיתוף עם רשות ניירות ערך פתחו הבוקר בשלב ב' של חקירה גלויה שעניינה במתן שוחד לעובד ציבור זר אשר כללה, בין היתר, חקירה באזהרה של יו"ר שיכון ובינוי משה לחמני (לכתבה המלאה). מאוחר יותר באותו היום, דווח כי היו"ר שוחרר למעצר בית עד ליום 22 ביולי 2018.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה