פרסום ושיווק

בוני התיכון קיבלה מימון של 260 מיליון שקל למחיר משתכן במודיעין

בוני התיכון קבלה מימון של 260 מיליון שקלים לפרוייקט מחיר למשתכן במודיעין במסגרתו יבנו 4 בניינים בני 13 קומות עם 155 דירות, מתוכן כ-47 ימכרו בשוק החופשי
גיא עיני | 
עמי פרץ (צילום יח"צ)
בוני התיכון דווחה כי חתמה על הסכם ליווי בסך של כ- 260 מיליון שקל עם תאגיד בנקאי עבור פרויקט מחיר למשתכן שבכוונתה להקים בעיר מודיעין. הפרויקט עתיד לכלול ארבעה בנינים בני 13 קומות וסה"כ 155 יחידות דיור, מתוכן 47 דירות למכירה בשוק החופשי ו- 108 דירות המיועדות לזכאי מחיר למשתכן. ההסכם נחתם כחלק מקידום הפרויקט והערכות החברה לקבלת היתר בניה לקראת סוף שנת 2018 / תחילת שנת 2019. 
היקף המימון הכולל עומד על כ-260 מיליון שקל מתוכו כ-72 מיליון שקל להקמת הפרויקט והיתרה עבור מסגרת לערבויות חוק מכר (הבטחת השקעות של רוכשי הדירות) ואחרות. העמדת המימון כפופה לעמידה בתנאים מתלים כמקובל בהסכמי ליווי פרויקטי נדל"ן. האשראי שיועמד לבוני התיכון יישא ריבית שנתית בשיעור של פריים בתוספת 1.3%.
"אנו רואים בהעמדת המימון לטובת הפרויקט במודיעין הבעת אמון בבוני התיכון, ביכולותיה ובניסיונה הרב. הפרויקט הנוכחי ממוקם באזור אטרקטיבי וייחודי הן מבחינת מיקום הפרויקט בשכונת מורשת והן מבחינת מיקום השכונה בעיר מודיעין, ואנו מעריכים כי הוא ייהנה מביקושים גבוהים", אמר מנכ"ל בוני התיכון ובעל השליטה בחברה, עמי פרץ.
חברת בוני התיכון, בשליטתו של עמי פרץ (82.95%) ובניהולו, הוקמה בשנת 1983 ועוסקת בייזום, פיתוח שיווק וניהול פרויקטים למגורים, מגדלי יוקרה ומסחר בישראל. נכון למועד זה, החברה עוסקת בייזום, תכנון ובניה של כ-1,061 יחידות דיור ב- 9 פרויקטים באזורי ביקוש ברחבי הארץ וכן פעילות בתחום הפינוי בינוי כאשר הפרויקט המתקדם ביותר בתחום זה הוא לבניית 982 יחידות דיור ושטח מסחרי של 2340 מ"ר בקריית אונו שקיבל את אישור הועדה המחוזית.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה