פרסום ושיווק

אמזון, רמי לוי בעקבותייך

הרשת חתמה הסכם עם חברת רובטיקה להקמת מתקנים לשירותי הזמנת מוצרים מקוונת תמורת עמלה חודשית כשיעור ממחירי המוצרים שהוזמנו
ערן סוקול |  3
רמי לוי (צילום יח"צ)
רשת הדיסקאונט {רמי לוי} דיווחה היום (ה') על חתימת הסכם עם חברת קומונסנס רובוטיקס להקמת 12 מתקנים רובוטיים לצורך מתן שירותי הזמנות מקוונות באמצעות פתרון טכנולוגי רובוטי מתקדם.
על פי הדיווח, בשלב הראשון יוקמו שני אתרים אשר יתחילו לפעול עד ליום 31 בדצמבר 2019 ובשלב השני יוקמו 10 אתרים אשר יתחילו לפעול עד סוף יולי 2021. אתרים אלו יתנו שירות ומענה בתחום המכירות המקוונות לצרכן בפריסה ארצית. קומונסנס תעניק לחברה שירותים הכוללים, בין היתר, קבלת פריטים, אחסונם, ליקוטם על פי הזמנת הלקוח המקוונת ואריזתם והכל באמצעים טכנולוגיים רובוטיים מתקדמים.
הצדדים הסכימו כי החל מהשנה השלישית למועד תחילת הפעילות, יעמוד מספר ההזמנות המינימלי על אלפי הזמנות ביום מהאתרים. החברה תשלם לקומונסנס בגין כל הקמה של אתר מקדמה כנגד בטחונות, לצורכי הקמת האתר אשר תקוזז מהתשלומים החודשיים עליהם סוכם.
ברמי לוי מציינים כי סכום המקדמה שתשולם לקומונסנס עבור כל אתר אינו מהותי לחברה וכן כי התמורה החודשית שתשלום תחושב כשיעור ממחירי המוצרים שהוזמנו ולא פחות מסכומי מינימום שנקבעו. 
ברמי לוי רואים בהתקשרות זו כמהלך חשוב במסגרת האסטרטגיה שלה להטיב עם הצרכן בשירות ובאיכות ובתוך כך להרחיב את תחום המכירות המקוונות בחברה ולייעל אותו תוך הקטנת עלויות התפעול שלו.
מוקדם יותר היום דיווחה רמי לוי על תוצאות פושרות לרבעון השני של 2018, עם גידול של כ-0.5% ברווח הנקי וצמיחה של כ-2.1% בהכנסות (לכתבה המלאה).
תגובות לכתבה(3):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 3.
  רק דביל ישווה את אמזון לחומוס לוי
  סול 01/09/2018 16:15
  הגב לתגובה זו
  1 0
  אסון
  סגור
 • 2.
  האיש פשוט מחונן עסקית אחרת אין הסבר לא רק
  אסף 01/09/2018 14:10
  הגב לתגובה זו
  0 1
  להצלחתו אלא לעמידה מול טייקוני העולם כל הכבוד גאווה ישראלית
  סגור
 • 1.
  Amazon in space and value unrealistic!
  Short Guy 30/08/2018 14:46
  הגב לתגובה זו
  0 0
  Amazon should be maximum at 980. Sell Amazon! Why? It's overvalued comparing it to the profit it makes. Doesn't have as much cash as Apple that is worth around 200$. So sell before loosing money. or loosing you profits. Something is wrong with such a 100% spike in around 12 months.
  סגור