פרסום ושיווק

'לאומית שירותי בריאות' מוציאה את תקציב רכש המדיה למכרז

רכש המדיה יתמקד בטלוויזיה, רדיו ארצי ומקומי ועיתונות ארצית. התקציב השנתי של הקופה נאמד במיליון עד 3 מיליון שקלים בלבד ועשוי להשתנות במהלך השנה
משה בנימין | 
לאומית (צילום Bizportal)
לאומית שירותי בריאות שכבר למעלה משנה אינה נעזרת בשירותי הפרסום של ראובני פרידן ומנהלת את תקציב הפרסום שלה באמצעות משרד פיגמנט, מפרידה את תקציב רכש המדיה משירותי הקריאייטיב ומעמידה אותו למכרז - כך נודע לאייס.
במסמכי המכרז מציינת הקופה כי רכש המדיה יתמקד בטלוויזיה, רדיו (ארצי ומקומי) ועיתונות ארצית. התקציב השנתי של הקופה נאמד בכ-1 עד 3 מיליון שקלים בלבד ועשוי להשתנות במהלך השנה. ההתקשרות עם חברת המדיה הזוכה תהיה ל-3 שנים עם 2 אופציות הארכה למשך שנה בכל פעם.
תנאי הסף להתמודדות במכרז דורשים מחזור כספי של 200 מיליון שקל ברכש מדיה בכל אחת מהשנים 2016 ו-2017. כמו כן, המתמודד נדרש להיות חברת מדיה בעלת ניסיון של 10 שנים לפחות, הרוכשת מדיה באופן ישיר מגופי המדיה. במילים אחרות, המכרז מיועד לחברות המדיה הפעילות בישראל. בשנים האחרונות (בימים בהן טיפל ראובני פרידן בתקציב) רכשה לאומית את המדיה באמצעות חברת יוניברסל מקאן
בתקציבי הפרסום של קופות החולים בישראל ישנה שונות פנימית גבוהה מאוד. תקציבי הקופות נקבעים על פי מספר החברים בקופה, כך שקופת חולים כללית שהיא הגדולה ביותר בישראל במספר חבריה מחזיקה בתקציב הגבוה ביותר ואחריה מכבי, מאוחדת ולאומית שמחזיקות בתקציבי פרסום שיורדים בהתאמה למיקומם בדירוג זה.
על פי יפעת בקרת פרסום, במחירי מחירון, תקציב הכללית עמד ב-2017 על 101 מיליון שקלים, תקציב מכבי עמד על 42 מיליון שקלים, תקציב מאוחדת על 30 מיליון שקלים ולאומית על 22 מיליון שקלים שבפועל מהווים כ-5 מיליון שקלים. 
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה