פרסום ושיווק

דירוג המפרסמים במגזר החרדי: שטראוס ותנובה מעל כולם

בין משרדי הפרסום, בולטון פוטנציאל ממשיך להוביל באופן בולט כשהוא מטפל ב-3 תקציבים מתוך עשרת המפרסמים המובילים: שטראוס, אסם וקבוצת שופרסל
משה בנימין | 
מכולת (צילום Istock)
קבוצת שטראוס וקבוצת תנובה מובילות את דירוג המפרסמים במגזר החרדי, על פי יפעת בקרת פרסום, לסיכום השנה העברית, בין ספטמבר 2017 לספטמבר 2018. שטראוס ותנובה ממוקמות במקום הראשון עם היקף זהה של הוצאה לפרסום במגזר החרדי, שנאמד בכ-8.2 מיליון שקלים לכל אחת. במקום ה-3 נמצאת החברה המרכזית למשקאות עם הוצאה של 6.7 מיליון שקלים.
בשורה התחתונה, 10 המפרסמים המובילים במגזר החרדי השקיעו 44.3 מיליון שקלים, עם פער של פי 4 בין המקום העשירי, משרד התחבורה למקום הראשון, תנובה ושטראוס. אל העשירייה הראשונה בשנה החולפת נכנסו חברת אבוט ומשרד התחבורה ובמקביל נפלטו מהעשירייה מכבי שירותי בריאות ושירותי בריאות כללית. 
בין משרדי הפרסום, בולטון פוטנציאל ממשיך להוביל באופן בולט כשהוא מטפל ב-3 תקציבים מתוך עשרת המפרסמים המובילים: שטראוס (במקום ה-1), אסם (5) וקבוצת שופרסל (7). 
"ההוצאה לפרסום לשוק החרדי שומרת על היקפיה ואף צומחת" אומר נתי יעקבי מנכ"ל יפעת בקרת פרסום. "ההכשרים לעדה החרדית שקיבלו מחלבות טרה וסימילאק השנה היו דלק למלחמות פרסום ולוו במאבקים של שמירה על נתחי שוק. מלחמות הפרסום הבולטות היו השנה בשוק מוצרי החלב, קופות החולים, תחליפי חלב, רשתות האופנה למגזר ובתי החולים".
המותג המוביל של קבוצת שטראוס הוא עלית עם השקעה של כ-1.4 מיליון שקלים עם הקמפיין "בדרך לשופינג עוצרים לקפה איכותי". במקום השני במותגי שטראוס נמצא תפוצ'יפס עם השקעה של כ-1.2 מיליון שקלים ובמקום השלישי נמצא קפה טורקי עם השקעה לפרסום של כמיליון שקלים. 
 
קבוצת תנובה עם השקעה לפרסום של כ-8.2 מיליון שקלים, מגיבה להכשר העדה החרדית שקיבלה טרה ומעלה משמעותית את פרסום מוצרי החלב באמצעות משרד הפרסום גל אורן BSD. המותג המוביל הוא תנובה עם השקעה של כ-5.7 מיליון שקלים. במקום השני נמצא יופלה עם השקעה לפרסום של כ-590 אלף שקלים. במקום השלישי נמצא YOLO עם השקעה לפרסום של כ-560 אלף שקלים.
 
במקום השלישי נמצאת החברה המרכזית למשקאות באמצעות משרד הפרסום מימד עם השקעה לפרסום של כ-6.7 מיליון שקלים. המותג המוביל הוא טרה עם השקעה לפרסום של כ-1.9 מיליון שקלים. במקום השני נמצאת קוקה קולה עם השקעה לפרסום של כ-1.1 מיליון שקלים עם הקמפיין ובמקום השלישי נמצא פריגת עם השקעה לפרסום של כ-760 אלף שקלים.

תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה