פרסום ושיווק

החל מהיום עיצומים חריפים בסניפי בנק אוצר החייל ברחבי הארץ

יו"ר הוועד: "זה לא היה מו"מ, זה היה מתן ומתן, הנהלת הבנק מנסה לכפות עלינו צעדים, אבל אנחנו לא נכנע ונפעל בכל דרך למנוע את המיזוג"
גיא עיני |  1
אירית איזקסון וסמדר ברבר צדיק (צילום הבינלאומי)
ועד עובדי בנק אוצר החייל הכריז על החרפת העיצומים החל מהיום בצהריים (ג') בסניפי הבנק ברחבי הארץ. זאת בעקבות כישלון המשא ומתן עם הנהלת הבנק הבינלאומי על רקע הכוונה למזג את שני הבנקים.
הבוקר (ג') החליט ועד בנק אוצר החייל להחריף את העיצומים בסניפי הבנק ברחבי הארץ. זאת לאור כישלון המשא ומתן עם הנהלת הבנק על מהלך המיזוג עם הבנק הבינלאומי. במסגרת העיצומים הוחלט על ידי הוועד כי לא יבוצעו הלוואות צבאיות למשרד הביטחון על כל סוגיהם, לא ינתנו הלוואות לקרנות מדינה ועסקים קטנים ולא יהיה מענה טלפוני בסניפים.
"עיצומים אלו הם רק צעד אחד במאבק בהנהלת הבנק הבינלאומי לאור התנהגותם האגרסיבית והכוחנית. העיצומים החלו היום ולא יפסיקו עד שהנהלת הבנק תסכים לשנות את גישתה ולחזור לשולחן הדיונים למשא ומתן אמיתי שיוביל להסכמה משני הצדדים", אומרים", נמסר מוועד העובדים של הבנק.
כזכור, כבר בחודש מאי האחרון הכריז ועד עובדי בנק אוצר החייל על סכסוך עבודה מול הנהלת הבנק הבינלאומי. עיקר הטענות של הוועד התרכזו בהאשמות על התנהלות מאכזבת, לא הוגנת ובהסתרת מידע מצד ההנהלה במהלך המשא ומתן בין הצדדים. הוועד דורש את שמירתו ועצמאותו של הבנק תמורת התייעלות מסיבית ואילו ההנהלה דורשת את מיזוגו המידי של הבנק ללא התחשבות בזכויות העובדים וציבור הלקוחות. ההנהלה הציבה לוועד תנאים וניסתה להכתיב להם את המהלכים באופן שפוגע באכזריות בזכויות העובדים ובטובת הלקוחות.
נציין, כי החודש קיבל בנק אוצר החייל קיבל את הניקוד הגבוה ביותר במדד של משרד הכלכלה ונבחר לבנק הידידותי ביותר לעסקים קטנים. המדד קבע כי בנק אוצר החייל מוביל בכל ארבעת הסעיפים: היקף אשראי שניתן, גובה ריבית, רווח מעמלות ושירותיות. מיזוג הבנק וחוסר ההתחשבות של הנהלה בוועד העובדים תפגע בהתנהלות הבנק, בעסקים הקטנים ובאזרחים שהם שחקנים קריטיים במערכת הבנקאית.
"לצערי המשא ומתן בין הנהלת הבנק לוועד התנהל בצורה כוחנית, ההנהלה חושבת בשיא יהירותה שמנהלים יתנו לנו תכתבים, ושהם יכולים לפעול בחוסר שקיפות וגמישות מוחלטת מולנו ומול העובדים. מסתירים מאתנו מידע, לא ניתן לנהל משא ומתן בצורה הזו. לכן החלטנו להחריף את הצעדים בתקווה שהנהלת הבנק תתעשת ותשב אתנו בצורה נכונה ועניינית ותנהל אתנו משא ומתן אמיתי ולא תכפה עלינו צעדים ותכתיב לבד את דרכי הפעולה", אמרה יו"ר הועד, מזל בובליל.
תגובות לכתבה(1):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  its time to fight
  sabi 20/11/2018 18:36
  הגב לתגובה זו
  0 0
  זה הזמן למלחמה אין להכנע עד לתבוסת היריב. לא כמו הממשלה מול החמאס
  סגור