פרסום ושיווק

דו"חות פתאל: ההכנסות חצו לראשונה את רף המיליארד שקל ברבעון

הכנסותיה של פתאל ברבעון השלישי הסתכמו בכ-1.07 מיליארד שקל, עלייה של כ-41% לעומת הרבעון המקביל אשתקד. הרווח הנקי טיפס לכ-112 מיליון שקל
נועם בראל | 
דוד פתאל (צילום יח"צ)
רשת המלונות פתאל פרסמה את תוצאותיה הכספיות לרבעון השלישי של השנה והציגה עליה הן בשורה העליונה והם בשורה התחתונה, וזאת כשלראשונה, הכנסות החברה חצו את רף מיליארד שקל ברבעון.
על פי דו"חות החברה, הכנסותיה של פתאל ברבעון השלישי הסתכמו בכ-1.07 מיליארד שקל, עלייה של כ-41% לעומת הכנסות של כ-760.4 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. זוהי, כאמור, הפעם הראשונה בה החברה רושמת הכנסות של מעל למיליארד שקל ברבעון אחד. את הגידול בהכנסות מייחסת החברה להשלמת עסקת Jurys ו-Apollo ולעליית שער החליפין הממוצע.
בשורה התחתונה, פתאל מסכמת רבעון מוצלח עם עלייה של כ-37% ברווח הנקי, שהסתכם בכ-112 מיליון שקל, בהשוואה לכ-82 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. הונה העצמי של החברה, נכון ל-30 בספטמבר הסתכם בכ-3.1 מיליארד שקל.
שחר עקה, דירקטור וסמנכ"ל הכספים של החברה: "פתאל החזקות מסכמת את הרבעון השלישי של שנת 2018 עם עלייה חדה בהכנסות וברווחים. לראשונה החברה חצתה רף הכנסות רבעוני של למעלה ממיליארד שקל שהתבטאו גם בשורה התחתונה. אנו נמשיך בתכניתנו האסטרטגית להעמיק את אחיזתנו באירופה ובישראל ולהוסיף ערך למשקיעים ולשותפנו לדרך, באמצעות הרחבה וצמיחת פעילות החברה לאפיקים חדשים ושיפור ההכנסות והרווחים"
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה