פרסום ושיווק

עובדי מתף לא יתנו מענה לתפעול השוטף של הבנק לאחר שעות העבודה

הוועד: "במקרה של תקלה יושבתו מערכי השירות של הבנק ללקוחות". מהבנק הבינלאומי נמסר: "הוועד מעלה דרישות לא הגיוניות"
מערכת Bizportal |  2
אירית איזקסון וסמדר ברבר צדיק (צילום הבינלאומי)
ועד עובדי חברת מתף, חברת המחשוב של קבוצת ה{בינלאומי}, הודיע היום (ב') כי הם מחריפים את העיצומים בחברה לאור סירובה של ההנהלה להיענות לדרישות העובדים בכל הנוגע לתוספות השכר ותנאים כלכליים אחרים. 
החל מהיום עובדי החברה לא יתנו מענה לשלל הסוגיות השוטפות שעובדי החברה נדרשים להם לתפעול השוטף של הבנק לאחר שעות העבודה. מוועד נמסר כי "במקרה של תקלה יושבתו כל מערכי השירות ללקוחות לרבות הסניפים והדיגיטל".
עיצומים אלו מתווספים לעיצומים שכבר ננקטו, בהם שיבוש תהליך המיזוג בין הבנק הבינלאומי לבנק אוצר החייל והפסקה מוחלטת של פיתוחים חדשים שנדרשים לבנק. הבוקר, התקיימה אסיפת עובדים במטה החברה בהשתתפות מאות עובדים. באסיפה עודכנו העובדים בפרטי המו"מ ובהצעות הכספיות של ההנהלה שאותן כינה יו"ר הועד "מעליבות".
יו"ר ועד עובדי מתף רן שהרבני מסר: "היום אנחנו אומרים להנהלת הבינלאומי – עד כאן!. עובדי חברת מתף לא יהיו הבן החורג בקבוצת הבינלאומי. עובדי החברה שעושים לילות כימים למען הבנק לא מוכנים יותר לשתוק. לא רצינו להגיע לרגע הזה. עשינו הכל כדי להימנע מצעדים שעלולים לגרום לנזק לחברה ולבנק. אבל ההנהלה המשיכה לזלזל בעובדי מתף. לא לראות אותנו, לא להקשיב לנו ולמרוח את המו"מ במשך חודשים רבים. המטרה שלנו היא לחתום על הסכם קיבוצי ראשון בתנאי שכר ראויים. אנו מקווים שההנהלה תתעשת ובימים הקרובים תשב עם נציגות העובדים כדי להתקדם במשא ומתן מול העובדים בצורה משמעותית".
מתף המעסיקה כ-550 עובדים, היא חברת המחשוב של קבוצת הבינלאומי, המספקת ומתפעלת את כלל טכנולוגיית המידע, המחשוב, התקשורת ואבטחת המידע לכל הבנקים בקבוצת הבינלאומי: הבנק הבינלאומי, בנק אוצר החייל, בנק מסד, יו-בנק ובנק פאג"י. החברה פועלת מסביב לשעון ואמונה על המערכות הקריטיות ביותר הנדרשות לצרוך תפקודם התקין של כלל הבנקים בקבוצה, על כל יחידותיהם וסניפיהם.
מהבנק הבינלאומי נמסר: "במסגרת המו״מ על הסכם העבודה במתף מעלה הועד דרישות לא הגיוניות שלא ניתן להיכנע להן וזאת במיוחד לאור העובדה שכבר כיום שכרם גבוה מחברות דומות בענף. ההנהלה ממשיכה לקיים מו״מ ומציעה הצעות הוגנות והגיוניות אך חברי הועד מסרבים ומתבצרים בדרישות חסרות תקדים".
תגובות לכתבה(2):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  ההנהלה עושה הכל על מנת למרוח את הזמן
  לא נכון 17/12/2018 18:03
  הגב לתגובה זו
  0 0
  להרוויח זמן ולהחליש את העובדים. הם מבטלים פגישות באופן קבוע ולא מגיבים לנסיונות והצעות שמועלים על מנת לנסות לקדם דברים. ההיפך הוא הנכון, החברה ביצעה עבירות שכר מרובות במהלך שנים ולא מוכנה כעת להודות בכך.
  סגור
 • 1.
  הנהלת הבנק
  שלמה 17/12/2018 14:28
  הגב לתגובה זו
  1 0
  ולכן הם לא מגיבים....! עושקים את העובדים ואחר הם טוענים שהעובדים מבקשים יותר מידי...
  סגור