פרסום ושיווק

מנכ"ל טיב טעם יוצא לחופשה כפויה בשל חילוקי דעות עם בעל השליטה

חילוקי דעות בין המנכ"ל עדי כהן לבין בעל השליטה חגי שלום. טענות על התערבות בניהול החברה תוך כדי פגיעה במשטר התאגידי - חגי שלום נכנס לתפקיד המנכ"ל
ערן סוקול | 
עדי כהן מנכ"ל טיב טעם (צילום בן פרידמן)
רשת קמעונאות המזון {טיב טעם} דיווחה היום (א') כי ביום חמישי בערב התקבלה על ידי יו"ר דירקטוריון החברה, אהרון מידן, ויו"ר ועדת הביקורת של החברה, ראובן אבי-טל, הודעת דואר אלקטרוני מעדי כהן, המכהן כדירקטור ומנכ"ל החברה, לפיו, קיימים חילוקי דעות בינו לבין חגי שלום, בעל השליטה (54.3%) בחברה ודירקטור, וכולל גם טענות על התערבות בניהול החברה תוך כדי פגיעה במשטר התאגידי שלה.
על פי הדיווח, בעקבות פנייתו של כהן, ולאור דחיפות הדברים, דירקטוריון החברה התכנס במוצ"ש לדיון דחוף. במסגרת הדיון, בנוכחות חברי הדירקטוריון "הבלתי נגועים בלבד", הוחלט כי טובת החברה מחייבת בירור נוסף של טענותיו של כהן והוחלט לזמנו בפני הדירקטוריון, בנוכחות החברים הבלתי נגועים בלבד, על מנת לאפשר לו להשמיע את טיעוניו בטרם יקבל הדירקטוריון החלטות בנושא זה ובנושא סיום כהונתו כמנכ"ל וזאת במקביל לתהליך בירור פנימי בחברה.
בנוסף, הוחלט כי עד קיום הדיון הנוסף והחלטה אחרת של דירקטוריון החברה, כהן יצא לחופשה מיידית ובעל השליטה בחברה, חגי שלום, ימלא את תפקיד המנכ"ל. עוד מציינים בטיב טעם כי החברה עושה מאמצים כי הדיון הנוסף יתקיים כבר השבוע.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה