פרסום ושיווק

מנכ"ל טיב טעם פוטר לאחר שבכלל לא הגיע לשימוע מול הדירקטוריון

הרקע: חילוקי דעות וטענות על התערבות בניהול החברה תוך כדי פגיעה במשטר התאגידי, עם בעל השליטה אשר מונה כעת לתפקיד המנכ"ל
ערן סוקול |  1
עדי כהן מנכ"ל טיב טעם (צילום בן פרידמן)
רשת קמעונאות המזון {טיב טעם} דיווחה הבוקר (ה') כי לאחר השלמת תהליך הבירור הפנימי בחברה ומתן אפשרות למנכ"ל החברה עדי כהן להשמיע את טיעוניו בפגישה עם דירקטוריון החברה, אליה כהן כלל לא הגיע, הוחלט על פיטוריו ומינוי בעל השליטה (54.3%) בחברה חגי שלום כמנכ"ל. 
על פי הדיווח, לאחר השלמת תהליך הבירור הפנימי בחברה וזימון כהן לדיון בדירקטוריון בנוכחות הדירקטורים הבלתי נגועים בלבד, אליה לא הגיע כהן, המכהן כדירקטור וכמנכ"ל החברה, החליט דירקטוריון החברה אתמול בערב, בנוכחות הדירקטורים הבלתי נגועים בלבד, על סיום כהונתו של כהן כמנכ"ל החברה ומינויו של שלום כמנכ"ל במקומו.
הודעה זו מגיעה לאחר שביום חמישי בערב התקבלה על ידי יו"ר דירקטוריון החברה, אהרון מידן, ויו"ר ועדת הביקורת של החברה, ראובן אבי-טל, הודעת דואר אלקטרוני מכהן, לפיו, קיימים חילוקי דעות בינו לבין שלום, וכולל גם טענות על התערבות בניהול החברה תוך כדי פגיעה במשטר התאגידי שלה.
חגי שלום, בעל השליטה בטיב טעם. צילום: אסף לב

על פי הדיווח, בעקבות פנייתו של כהן, ולאור דחיפות הדברים, דירקטוריון החברה התכנס במוצ"ש לדיון דחוף. במסגרת הדיון, בנוכחות חברי הדירקטוריון הבלתי נגועים בלבד, הוחלט כי טובת החברה מחייבת בירור נוסף של טענותיו של כהן והוחלט לזמנו בפני הדירקטוריון, בנוכחות החברים הבלתי נגועים בלבד, על מנת לאפשר לו להשמיע את טיעוניו בטרם יקבל הדירקטוריון החלטות בנושא זה ובנושא סיום כהונתו כמנכ"ל וזאת במקביל לתהליך בירור פנימי בחברה.
בנוסף, הוחלט כי עד קיום הדיון הנוסף והחלטה אחרת של דירקטוריון החברה, כהן יצא לחופשה מיידית ובעל השליטה בחברה, ימלא את תפקיד המנכ"ל.
תגובות לכתבה(1):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  אין לזה קשר לעסק-התגרש מביתו של בעל העסק והורחק (ל"ת)
  היה צפוי 24/01/2019 10:08
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור