פרסום ושיווק

חצי שעה של השראה: ערן גפן מארח את חנה רדו

השבוע מראיין גפן את מייסדת מקאן ואלי ויוזמות נוספות כגון 'מדבר תשעעשרה' ו'ספרינג וואלי'. על מחאת חצי המיליון שהייתה נקודת המפנה עבורה, ניהול, עסקים, יזמות ועוד  
כתבי אייס |  6
חצי שעה של השראה עם חנה רדו (צילום יח"צ)
השבוע בפודקאסט הפרסום, שיווק וחדשנות של ערן גפן, מתארחת חנה רדו. בשיחה עם גפן הם מדברים על איך הפכה לשר הפנים של 'מקאן' ואיך הופכים סוכנות להצלחה, איך היה להכניס מערכות מתקדמות בשנות ה-2000 כשאף אחד לא רצה, ולמה בסוף זה משתלם יותר ממה שחושבים.
רדו מספרת על עצמה שבמחאת חצי המיליון היא "הבינה שהיא לא בכיוון", ושאם היא לא עושה כלום בשביל האחר, אז למה שמישהו אחר יעשה בשביל המדינה? מהנקודה הזאת היא החליטה להקים ביחד עם שותפה את 'מקאן וואלי', סוכנות לניו-מדיה במצפה רמון. כשרק פתחו הגיעו 0 אנשים לאירוע חשיפה, אבל בדימיון שלה היא כבר ראתה 120 עובדים במשרד, מתוך כוונה ליצור שם משהו אמיתי.
 

עוד מספרת רדו על התפתחות העסק שהקימה, מאיפה הגיעה התשוקה ליזום גם את 'ספרינג-וואלי', סוכנות לשיווק דיגיטלי לעסקים קטנים, את 'מדבר תשעשרה', מיזם שירותים עסקיים מרחוק במצפה רמון ואת 'סופרסונס' - ארגון לשוויון מגדרי. רדו מספרת  בפודקאסט,  מה למדה מניהול מכל העסקים האלו שלא למדה בקבוצת מקאן, מה היא למדה מיזמות על כל הדבר הזה, ולמה צריך להכין היום את העובדים לעולם החדש, ואיך כמעט היא וגפן החליטו על הקמת מיזם במהלך השיחה.
"רדו היא יזמית אמתית" אומר ערן גפן, "שיודעת להמציא את עצמה כל פעם מחדש, בכל מיזם ובכל פעילות שהיא עושה - מחפשת ואקום, נכנסת אליו וממלאת אותו באור". 
תגובות לכתבה(6):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 6.
  במילה אחת איכס (ל"ת)
  איכס 01/2019/29
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • 5.
  נפוטיזם
  מרגלית 01/2019/28
  הגב לתגובה זו
  2 0
  "רדו מספרת על עצמה שבמחאת חצי המיליון היא "הבינה שהיא לא בכיוון", ושאם היא לא עושה כלום בשביל האחר, אז למה שמישהו אחר יעשה בשביל המדינה? מהנקודה הזאת היא החליטה" להריץ מניות.
  סגור
 • 4.
  אחת שיודעת
  בכוח אפשר להשיג הכל 01/2019/27
  הגב לתגובה זו
  2 0
  לא חוכמה להשיג דברים בכוח. דרך מקאן היא דרך פסולה, של כוח. המטרה לא מקדשת את האמצעים.
  סגור
 • 3.
  בהחלט עשתה הרבה
  אבי 01/2019/27
  הגב לתגובה זו
  2 0
  בעיקר בנושא של שימוש במידע פנים, מופת ודוגמא לישראל.
  סגור
 • 2.
  תמיד היה סוג של יחצן (ל"ת)
  גפן מצא את ייעודו 01/2019/27
  הגב לתגובה זו
  3 0
  סגור
 • 1.
  עכשיו הוא גם מעתיק ממירן את האורחים? (ל"ת)
  אוזניים לכותל 01/2019/27
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור