פרסום ושיווק

הכשרה ביטוח והמשביר 365 הגיעו להסכמות

חברת הביטוח שבשליטת אלי אלעזרא, שהפסידה עשרות אחוזים על ההשקעה ברשת המשביר, הגיעה איתה להסכמות
ירדן סמדר | 
אלי אלעזרא (צילום יחצ)

הכשרה חברה לביטוח פרסמה היום (ב') כי הגיעה להסכמות עם חברת {המשביר 365}לאחר שתבעה את המשביר, שלטענתה המשביר 365 הפר את ההסכם שנחתם בין הצדדים במאי 2014. לפי ההסכם תשלם המשביר להכשרה חברה לביטוח כ-3 מיליון שקל במזומן וכן תיערך בחינה לגבי שווי המניה תוך שנה.

הכשרה חברה לביטוח וחברת המשביר 365 של רמי שביט הגישו לבית המשפט בקשה מוסכמת למתן תוקף של פסק דין להסכם פשרה בין הצדדים ובהתאם למחיקת התובענה, ללא צו להוצאות.
 
הסכסוך נולד על רקע מחלוקת באשר לפרשנות הוראות סעיף מנגנון הפיצוי, שנועד לשמר את השקעתה של הכשרה במקרה של ירידת ערך מניות המשביר, בהתאם להסכם השקעה בין הצדדים ממאי 2014, לפי הוקצו להכשרה 17.5 מליון מניות רגילות בתמורה להשקעה של כ-50 מיליון שקל.
 
הצדדים כאמור הגיעו להסכמה בנוגע לפרשנות וליישום המחלוקת. הכשרה תקבל סכום כספי של כ-3 מיליון שקלים במזומן, כאשר ב-1 במאי 2020 יערכו הצדדים בחינה של המחיר הממוצע של מניות המשביר. במידה והמחיר יהיה כ-91 אגורות או פחות למניה, סכום הפיצוי יעמוד על כ-8 מיליון אשר יחולקו ב-5 תשלומים שווים, הראשון שבהם שבוע ממועד החתימה על ההסכם והאחרון תוך 4 חודשים מיום קבלת התשלום הראשון .
 
ככל שבמועד הבחינה שווי המניה יחזור ויעלה למחיר 140 אגורות או יותר,  הכשרה לא תהיה זכאית לתשלום נוסף. הפשרה הגיעה לאחר מו"מ ממושך שנוהל בין הצדדים בהובלת רועי קדוש סמנכ"ל ההשקעות ורועי דבורין היועץ המשפטי של הכשרה.

תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה