פרסום ושיווק

הבינלאומי ינפיק כרטיסי אשראי של לאומי קארד

עם השלמת העסקה, יעמוד הבנק הבינלאומי בדרישות חוק שטרום, ולא ידרש להכניס חברת אשראי נוספת, כיוון שהוא כבר עובד עם כ.א.ל וישראכרט
נועם בראל |  1
בנק הבינלאומי (צילום אלכסנדר כץ)
הבנק {בינלאומי} הודיע הבוקר (א') כי חתם על הסכם לשיתוף פעולה להנפקת כרטיסי אשראי עם חברת לאומי קארד, ויציע את הכרטיסים תחת כל מותגי הקבוצה - הבינלאומי, אוצר החייל, מסד, יובנק ופאגי, בנוסף לכרטיסי האשראי הקיימים של ישראכרט וכ.א.ל.
עם השלמת העסקה, יעמוד הבנק בדרישות חוק שטרום, ולא ידרש להכניס חברת אשראי נוספת, כיוון שהוא כבר עובד עם כ.א.ל וישראכרט, ולמעשה יעבוד עם כל חברות האשראי הקיימות בשוק.
 
אלה גולן, סמנכ"ל וראש החטיבה הבנקאית: "אנחנו בבינלאומי רואים בשיתוף הפעולה עם לאומי קארד חלק מהאסטרטגיה שלנו בתחום התשלומים, אסטרטגיה שעיקרה לדאוג להצעה מגוונת ללקוחותינו. ההסכם מאפשר לבינלאומי להציע ללקוחותיו מגוון של כרטיסי אשראי -  למעשה מכלל חברות כרטיסי האשראי בשוק ומכל המותגים הקיימים - ולהקנות ללקוחות מגוון רחב של הטבות ומועדונים, כולל מועדון לקוחות חדש שמתעתד הבינלאומי להקים בקרוב."
 
מנכ"ל לאומי קארד, רון פאינרו: "חתימת ההסכם היום היא אירוע מרגש עבורנו, החיבור והשותפות בין הבינלאומי ולאומי קארד (max), לא נולד בעקבות אילוצי רגולציה, זה חלק ממפת התחרות החדשה  - לקדם ולהציע כמה שיותר הצעות ערך לציבור. אני גאה ושמח מאוד שעוד השנה, הבינלאומי יציע ללקוחותיו גם את הכרטיס שלנו ובכלל זה את תכנית הפינוקים. אני רוצה להודות לכל העוסקים במלאכה בבנק ואצלנו, בניצוחם של אלה גולן ושל אוהד מימון וטל כהן, אני בטוח שמפירות עבודתכם ייהנו רבים מלקוחות הבנק".
תגובות לכתבה(1):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  מתי זה יהיה פעיל ובתוקף (ל"ת)
  יגאל 03/03/2019 21:19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור