פרסום ושיווק

סולגרין זכתה במכרז של רשות החשמל ל-18 מגה ואט

הקמת המתקנים כרוכה בהשקעה בהיקף של כ-70-80 מיליון שקל 
ירדן סמדר | 
אלי להב (צילום יח"צ)
חברת {סולגרין}שבשליטת {ג'נריישן קפיטל} ו{להב} דיווחה כי קיבלה הודעה מרשות החשמל על זכייה של כ-18 מגה (הספק מותקן של כ-26 מגה-ואט) במחיר של כ-18.18 אג' לקוט"ש זאת במסגרת המכרז השלישי שהתקיים לייצור חשמל בטכנולוגיה פוטו וולטאית במיתקנים שיוחברו למתח גבוה ולמתח נמוך. 
להערכת החברה, הקמת המתקנים במלוא המכסה בה זכתה החברה, כרוכה בהשקעה בהיקף של כ-70-80 מיליון שקל. טווח ההכנסות הצפוי מהפרויקטים כתוצאה מהקמת המתקנים בהתאם לתעריף הינו כ-8-9 מיליון שקל בשנה וה – NOI הצפוי מהפרויקטים הוא כ-6-7 מיליון שקל בשנה.  
בנוסף, הודיעה אתמול סולגרין על הגדלת מימון מכ-21 מיליון שקל לכ-41 מיליון שקל למערכות סולאריות קטנות בהיקף של כ-3 מגה וואט באודם-אנלייט. המימון הינו לתקופה של כ-126 חודשים.
לפני כעשרה ימים (25.3.19) הודיעה סולגרין כי חתמה על מזכר הבנות לרכישת חלקה של OPC סולאר בחברת גרינדיי אנרגיה מתחדשת בע"מ העוסקת בייזום פרויקטים בתחום האנרגיה הסולארית.
בתמורה לכלל החזקותיה של OPC בגרינדיי המהוות  כ-85% מהונה המונפק והנפרע של גרינדיי, תשלם סולגרין במועד ההשלמה כ-1.5 מיליון שקל. בנוסף תשלם החברה סך כולל של כ-1.25 מיליון שקל וזאת במועד קיום התנאים המתלים. בנוסף על התמורה הבסיסית והתמורה המותנית תשלם החברה סכום מוסכם נוסף, עד לסך כולל מקסימלי של כ-7 מיליון שקל, כתלות בהצלחת הפרויקטים השונים עד לסוף שנת 2021.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה