פרסום ושיווק

טבע: מסגרת אשראי של 2.3 מיליארד דולר במרווח של עד 2.1% מהלייבור

החברה חתמה על הסכם מסגרת אשראי אשר תחליף את המסגרת הקיימת בהיקף של 3 מיליארד דולר שאיננה מנוצלת מאז הרבעון השלישי של 2017
ערן סוקול |  1
קאר שולץ (צילום יח"צ)

חברת התרופות {טבע} הודיעה היום (ד') כי התקשרה בהסכם מסגרת קו אשראי בנקאי מתחדש בהיקף של 2.3 מיליארד דולר אשר תחליף את המסגרת הקיימת בהיקף של 3 מיליארד דולר.

מדובר במסגרת אשראי שאיננה מנוצלת כבר מאז הרבעון השלישי של 2017, אשר תחולק לשני מסלולים נפרדים בהיקף שווה של כ-1.15 מיליארד דולר, האחד למשך 3 שנים בריבית לייבור+0.9% עד 1.9% עם שתי אופציות להארכה בשנה והשני למשך 5 שנים בריבית לייבור+1.1% עד 2.1%.
את העסקה הובילו בנק אוף אמריקה ו-HSBC ובקונסורציום המלווים נמנים, בין היתר, ברקליס, סיטי, קרדיט סוויס גולדמן זקס, ג'יי.פי מורגן ומורגן סטנלי.
"עם החתימה על מסגרת האשראי הזו על תנאיה הגמישים והתקופה הארוכה, השגנו צעד נוסף באסטרטגיה הפיננסית והבטחנו נזילות מעל לנדרש במטרה לספק תמיכה לצרכי המימון של טבע בשנים הקרובות," הצהיר מייק מקללן, סמנכ"ל הכספים של טבע. "השגנו את כל המטרות שהצבנו לעצמנו בתהליך המימון מחדש של המסגרת, לרבות אופטימיזציה של היקף המסגרת, ואנחנו מאד מרוצים מהביקוש להעמיד התחייבות, המפגינה את עצמת התמיכה מצידם של הבנקים השותפים שלנו בד בבד עם בנקים חדשים נוספים שהצטרפו".

תגובות לכתבה(1):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  כמו בבזק הנהלה מושחתת וקומבינות עם הוועדים מתכון מדויק (ל"ת)
  שלמה המלך 10/04/2019 21:06
  הגב לתגובה זו
  1 1
  סגור