שיווק ופרסום

מה זה הלוואה לכל מטרה?

כולנו נתקלים בזמנים בהם המצב הכלכלי שלנו לא מאפשר לנו לרכוש את מבוקשנו. בין אם מדובר ביעדים כמו לימודים ובין אם מדובר בהוצאות של סכומים גבוהים כמו שיפוץ דירה. אז מה זה בעצם הלוואה לכל מטרה?

כתיבת מומחים | 
מהי הלוואה לכל מטרה?
הלוואה לכל מטרה, כשמה כן היא. ההלוואה לא מיועדת לדבר מסוים כמו משכנתא המיועדת לרכישת דירה. הלוואה לכל מטרה היא הלוואה כללית, אין צורך לתת הסבר לבנק או למקום ממנו הלוואתם למה מיועדת ההלוואה. היום המקורות המלווים מאשרים די בקלות הלוואות מסוג זה ותוך מספר ימי עסקים מאוד מצומצם ולעיתים גם מספר שעות הכסף יגיע אליכם. במקרים מסוימים בהם ביקשתם הלוואה לכל מטרה רצוי יהיה שתעדכנו את מקור המלווה לצורך הפחתת הריבית, מקרים כאלו יהיו כאשר אתם רוכשים נכס מסוים וכך יש לכם ביטחון כלשהו. הלוואות לכל מטרה הן לרוב לתקופות מוגבלות וקצרות - עד 5 שנים. לרוב ואין מדובר בסכומים גבוהים, ההלוואה תגיע לעשרות אלפי שקלים ומעטים המקומות שיציעו יותר. הלוואות אלו מוכרות בשל הריבית הגבוהה שעליה מבקשים. ניתן לבקש הלוואה זו גם במקביל למשכנתא. לרוב, את העסקה הטובה ביותר עבורכם תוכלו למצוא בבנק בו אתם נמצאים, אך לעיתים הבנקים השונים יציעו לכם הצעות מפתות אם תעברו אליהם. דרך הגשת הבקשה היא מאוד פשוטה, עליכם יהיה להתייצב במקום בו אתם רוצים לקחת את ההלוואה או מצד שני תוכלו למלא טופס קצר באינטרנט ומשם כבר יפנו אליכם.
ממי ניתן לקבל הלוואה לכל מטרה?
את ההלוואה ניתן לקבל כמעט מכל מקום, מחברות האשראי, מימון ישיר, כל הבנקים וגם חברות חוץ בנקאיות כגון מקס מבית לאומי קארד.
לרוב, כמעט כל המקורות יהיו באותו טווח של ריבית, היתרון בולט בפרק הזמן שלוקח למקום לאשר לך את ההלוואה ועד שהיא מגיעה לחשבון האישי שלכם.
מטרות שונות לבקשת הלוואה לכל מטרה
כמו שכבר ציינו ההלוואה היא לכל מטרה אבל יש מקרים מסוימים ומאוד לא נפוצים לכך שלא תקבלו את ההלוואה, לרוב מדובר על קשר ישיר לסך ההכנסות שלכם. תוכלו לבקש את ההלוואה לשיפוץ הדירה, חתונה, טיול לחו"ל, לימודים אקדמיים ולימודי תעודה, כיסוי הנימוס ועוד... אתם לא חייבים לתת הסבר למקור המלווה לשם מה אתם צריכים את ההלוואה.
הלוואה לכל מטרה - האם כדאי?
להלוואות לכל מטרה יש חסרונות רבים, מדובר על ריבית גבוהה ביחס להלוואה נמוכה יחסית, הריבית עומדת על כ 8% - 12%, אך תוכלו למצוא באחוז או שניים פחות, בעיקר אצל הבנקים. גובה הריבית תלויה במצב הכלכלי שלכם, אם יש ברשותכם נכס, הון עצמי והכנסה קבועה. את ההלוואה עליכם להחזיר עם דמי הריבית לאחר זמן שלא עולה על 5 שנים - אורך זמן הנקבע. הלוואות אלו נכונות רק במקרים בהם אין מקור אחר כמו משפחה או חברים מהם תוכלו ללוות. אם אין מנוס ועליכם לקבל הלוואה מיידית ולא סכום גבוהה מדי למטרות שאין בהם רכישת נכס כלשהו אז בזמנים כאלה הלוואה לכל מטרה תהיה הבחירה הרלוונטית עבורכם.
לסיכום
המונח "הלוואה לכל מטרה" עלול להשמע מפתה אך יש לשים דגשים ולחשב את הריבית לפני שאנחנו עושים את הבחירה. הלוואה לכל מטרה היא הלוואה שיכולה להתווסף להלוואות קיימות כבר כמו משכנתא, אין עליכם חובה לדווח למקום המלווה את מטרה אליה אתם צריכים את הכסף. מדובר על הלוואה בסכומים של עשרות אלפי שקלים עד מאה אלף שקל, ריבית גבוה, אך הכסף מגיע אל חשבון הבנק שלכם תוך זמן קצר, את הלוואה תצטרכו להחזיר לפי מה שנקבע, לרוב פרק הזמן הזה לא יעלה על 5 שנים. הגופים המלווים הם הבנקים, חברות אשראי, חברות פרטיות, חברות חוץ בנקאיות ועוד… 
 

**אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה