פרסום ושיווק

סאני זכתה שוב במכרז לאספקת מכשירי סלולר למשרדי הממשלה

החברה זכתה במכרז בפעם החמישית ברציפות לאחר שהצעתה דורגה ראשונה בין כל המציעים. החברה נסחרת במכפיל 7 על הרווח
ירדן סמדר |  1
משה פרי (צילום סיוון פרג')
חברת {סאני תקשורת} מקבוצת לפידות קפיטל, דיווחה היום (ד') על זכייה חמישית ברציפות, במכרז של החשב הכללי במשרד האוצר לאספקת מכשירי סלולר מתוצרת סמסונג למשרדי הממשלה.
על פי תנאי המכרז, סאני נבחרה לשמש ספק יחיד ובלעדי של מכשירי סלולר מתוצרת סמסונג עבור עובדי משרדי הממשלה, לאחר שהצעתה דורגה ראשונה בין כל המציעים. החברה נבחרה לספק למשרדי הממשלה את מכשיר הדגל של ענקית הסלולר הקוריאנית סמסונג, ה-Galaxy S10. 
בשלב זה אין ביכולתה של החברה להעריך את היקף ההכנסות הצפויות מאספקת המכשירים למשרדי הממשלה, וזאת משום שעל פי תנאי המכרז, היקף ההזמנות בפועל של המכשירים מותנה בשיקול דעת של משרדי הממשלה השונים ובהתאם לצרכי המשתמשים.
עם זאת, להערכת החברה, הזכייה במכרז תאפשר לה להציע את המכשירים גם למשפחות העובדים ובאופן זה להגדיל את היקף המכשירים הנמכרים ולהרחיב את פעילות רשת השירות והמעבדות של החברה.
על פי הודעת משרד האוצר ההיקף הכספי של ההתקשרות הוא כ-15 מיליון שקל ומדובר במכרז לאספקה של כ-5 אלף מכשירים, עם פוטנציאל גידול של עד כ-10 אלף מכשירים. בנוסף פרסם משרד האוצר כי סאני הציעה מחירים אשר משקפים הנחה הנעה בין 20% ל-38.5% ממחירי השוק לדגמי המכשירים השונים.
חברת סאני תקשורת נסחרת במכפיל 7 על הרווח והציגה דוחות טובים עם הכנסות שהסתכמו בכ-1.13 מיליארד שקל בשנת 2018, עלייה של כ-5.8% לעומת הכנסות של כ-1.07 מיליארד שקל אשתקד ורווח נקי של כ-65.2 מיליון שקל, עלייה של כ-56% לעומת הרווח הנקי אשתקד אשר הסתכם בכ-41.7 מיליון שקל (לכתבה המלאה).
משה פרי, מנכ"ל סאני תקשורת: "אנו שמחים על הזכייה המשמעותית במכרז החשכ"ל. על סמך ניסיון העבר אנו צופים כי זכייה זו תמשיך לבסס ולחזק את מעמדה של סאני כמובילת שוק הסלולר בישראל" .
תגובות לכתבה(1):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  גמלאים
  אבי 17/04/2019 21:17
  הגב לתגובה זו
  0 0
  האם המכשירים מוצעים גם לגמלאי המדינה?
  סגור