פרסום ושיווק

בוחרים לעזור לעצמנו

במידה ואתם לא מצליחים לדמיין את יום האחרי ללא האלכוהול, הרי שככל הנראה הגיע הרגע בו עליכם יהיה לפנות אל מרכז גמילה ולהילחם בהתמכרות בכוחות משולבים
כתיבת מומחים | 
שמים (צילום Pixabay)
אמנם האלכוהול מהווה חלק בלתי נפרד מהתרבות בה אנו חיים, אך רבים עשויים לגלות במהרה כי צריכתו של המשקה החריף אינה מוגבלת רק לאירועים חגיגיים ומפגשים חברתיים. זהו השלב בו עליכם יהיה להרים גבה ולשאול את עצמכם בכנות, האם יכול להיות שיש בעיה? במידה ואתם לא מצליחים לדמיין את יום האחרי ללא האלכוהול, הרי שככל הנראה הגיע הרגע בו עליכם יהיה לפנות אל מרכז גמילה ולהילחם בהתמכרות בכוחות משולבים.
גם אדם אשר מעביר את מרבית יומו צמוד אל בקבוק אלכוהולי, יכול יום אחד להתעורר בבוקר, עם כאב ראש נוראי, ולהבין כי אולי השתייה שלו אינה דרך ההתמודדות האידיאלית עם החיים. התמכרות לאלכוהול הינה בין המסוכנות וההרסניות ביותר. הרי האלכוהול הוא חומר חוקי וניתן לרכוש אותו כמעט בכל מקום, אך לאחר צריכה ממושכת ותדירה של המשקה החריף, עלולה להתפתח תלות קשה לחומר פסיכו אקטיבי זה. רמז לכך יכול להיות בשעה שמנסים להפסיק את השתייה, אך מתחילים לחוות תסמינים גופניים קשים שחולפים רק בעת צריכה נוספת של החומר.

לומדים להתמודד ללא האלכוהול
חשוב להבין כי ההתמכרות למשקאות חריפים לא שונה בהרבה מההתמכרות לסמים. זו למעשה דרך התמודדות מסוימת עם הקשיים שהעולם מציב בפנינו, אך זו לא התמודדות אמיתית כמו יותר מעין בריחה מהצורך להתמודד עם האתגרים בחיינו. חשוב לציין כי גם תהליך גמילה מאלכוהול הוא בין הקשים ביותר לגמילה הפיזית. על כן, מומלץ כי התהליך יתבצע בסביבה מקצועית ובטוחה אשר תוכל לספק בעת הצורך את הטיפול הרפואי או התרופתי הנחוץ באותו הרגע.

תכנית טיפול מותאמת אישית

לאור הנקודות מעלה, אין ספק כי תהליך הגמילה יהיה מוצלח בשעה שתפנו אל מרכז גמילה מקצועי ומנוסה. בו ניתן יהיה לבנות תוכנית טיפול ייחודית בעבור כל מטופל. במסגרתה תתבצע הגמילה הפיזית כמו גם הנפשית. הטיפול יכול להיות אישי ובשלבים מסוימים יכול לכלול גם טיפול בקבוצות. חשוב לציין כי המפגשים הקבוצתיים הוכיחו את עצמם כיעילים במיוחד בעת התמודדות עם ההתמכרות לטיפה המרה, כיוון שבמהלכם ניתן יהיה לפרוק את אשר יושב על הלב ולהיעזר באנשים נוספים אשר עברו שלבים דומים במהלך התמודדותם עם האלכוהול.

הכדור בידיים שלכם

אין ספק, הפנייה אל מרכז גמילה מקצועי כמו "רנסאנס ויקטוריה" עשויה להיות מאתגרת. זאת מפני שהיא דורשת מכם להשלים עם העובדה כי קיימת בעיה בה אינכם יכולים לטפל בכוחות עצמכם. אך ההחלטה לפנות אל מכון גמילה רפואי ומנוסה כעת נמצאת בידיים שלכם. עשו את הבחירה הנכונה ובחרו בחיים מאושרים, בריאים ונטולי אלכוהול.
כתבה זו נכתבה ע"י קופירייטר מקצועי של חברת אוצר מילים.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה