פרסום ושיווק

מגדל רכשה 35% מהזכויות בבניין במנהטן תמורת 423 מיליון שקל

הבניין חולש על שטח של כ-70 אלף מ"ר והתפוסה בנכס עומדת על כ-95%, בין השוכרים: משרד עורכי הדין סימפסון-תאצ'ר, סטארבאקס והבנק הממלכתי של קנדה

גיא עיני |  1
דורון ספיר מנכל מגדל (צילום סיון פרג')
{מגדל ביטוח} חתמה על עסקת ענק במסגרתה תרכוש כ-35% מנכס ברחוב לקסינגטון 425 במנהטן, ניו יורק, תמורת 423 מיליון שקל. העסקה בוצעה יחד עם קרן פנסיה אמריקאית. 
בסוף אוקטובר 2018 השלימה Vanbarton, המנהלת את העסקה עבור קרן פנסיה אמריקאית, את רכישת מלוא הזכויות בנכס וכעת, מגדל מצטרפת לעסקה ורוכשת מידי קרן הפנסיה כ-35% מהזכויות בנכס. 
על פי הדיווח, הבניין חולש על שטח של כ-70 אלף מ"ר והוא נמצא באזור מרכזי במנהטן. התפוסה בנכס עומדת על כ-95%, כאשר משרד עורכי הדין הבינלאומי סימפסון-תאצ'ר שוכר כ-74% מהשטח, והבנק הממלכתי של קנדה (CIBC) שוכר כ-19% משטח הבניין. השטח המסחרי בנכס מושכר במלואו (100%) למגוון שוכרים לטווח ארוך כגון רשת סטארבקס ורשת פרט-א-מנג'ר.
ג'ונתן רוס, מנהל נדל"ן חו"ל במגדל: "בשנים האחרונות פיתחה מגדל מיומנות מקצועית בהשקעות נדל"ן בארה"ב ובמערב אירופה. מיומנות זו מאפשרת עסקאות ושיתופי פעולה עם החברות המתקדמות בתחום וגופים מוסדיים מקומיים. עסקה זו מהווה רכישה איכותית נוספת התואמת את אסטרטגיית ההשקעות של החברה לטווח הארוך".
Vanbarton Group היא פירמה לייעוץ והשקעות נדל"ן הפעילה משנות ה-90'. הפירמה מתמחה בהשקעות אקוויטי ובאסטרטגיות חוב בשווקי נדל"ן מרכזיים ברחבי ארה"ב. כיום מנהלת הקבוצה נכסי נדל"ן רבים בעבור גופים מוסדיים, במגוון אסטרטגיות השקעה ובהתאם לפרופיל הסיכון והתשואה הנדרשים מצד המשקיעים.
תגובות לכתבה(1):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  פיתחתם מיומנות??? התקשרתם עם מתווך
  אחד 12/06/2019 09:38
  הגב לתגובה זו
  0 0
  כל אחד מאדיר את עצמו
  סגור