פרסום ושיווק

פנטזי נטוורק: מריס קוט מונתה כיועצת לבחינת השקעות בתחום הקנאביס

קוט מכהנת כמנכ"לית החברה הציבורית הקנדית Redfund Capital, ותקבל תמורת שירותיה 60 אלף כתבי אופציה במרחק של כ-10% מהכסף
גיא עיני | 
מריחואנה (צילום Istock)
חברת {פנטזי נטוורק} אשר החלה לאחרונה לפעול בהשקעות בתחום הקנאביס, הודיעה על מינויה של מריס קוט לתפקיד יועצת להשקעות בתחום הקנאביס. קוט, המכהנת כמנכ"לית החברה הציבורית הקנדית Redfund Capital, מצטרפת לקובי בוקסדורף, ראש הוועדה המייעצת של פנטזי נטוורק, בתחום הקנאביס.
ההסכם עם קוט הינו לתקופה של שנה ותמורת שירותיה, תקבל קוט 60 אלף כתבי אופציה עם מחיר מימוש של 315 אגורות - במרחק של כ-10% מהכסף. תקופת המימוש של האופציות תהיה ל-4 שנים ממועד הענקתם.
קוט עוסקת בבנקאות להשקעות וייעוץ פיננסי מעל ל-25 שנה תוך מתן דגש על ייעוץ גלובלי ובינלאומי. קוט החלה בייעוץ פיננסי בהולנד בשנת 1983 וייעצה עבור קבוצות השקעה בינלאומיות. בשנת 1985 עברה קוט לארה"ב והתמחתה במימון חברות צמיחה מתפתחות והשקעות ורכישות עבור תאגידים רב לאומיים גדולים.
כיום קוט מכהנת כמנכ"לית ודירקטורית בחברת רדפאנד קפיטל, המהווה חברת חממה למימון חברות בתחום הקנאביס הרפואי, ה-CBD, וה-HEMP המעוניינות להאיץ ולהרחיב את עסקיהן באופן גלובלי על ידי מימון פרטי, מימון ציבורי או מיזוגים ורכישות ישירים. קוט הינה בעלת תואר בכלכלה מאוניברסיטת מקגיל במונטריאול, קנדה.
"זוהי זכות לקבל את המינוי הזה. דני וצוותו הרשימו אותי ביכולת ליצור חיבורים לפרויקטים ישראלים בתחום הקנאביס, אשר ייצוא ה-IP שלהם מחוץ לישראל עשוי לשנות את תעשיית הקנביס בעולם. לכבוד הוא לי לשתף פעולה בוועדה המייעצת עם ד"ר בוקסדורף ואני מצפה לתחילת שיתוף פעולה ולסייע לו לקדם את הפלטפורמות החדשניות שפיתח בזירה הבינ"ל יחד עם פנטזי נטוורק. רדפאנד תהיה שותפה של פנטזי נטוורק להשקעה במיזמים ופרוייקטים. אני מצפה לשיתוף הפעולה הראשונה שלנו בקרוב מתוך כוונה להוביל שיתופי פעולה ישראלים-קנדיים", אמרה קוט. 
"אנו שמחים על צירופה של גב' מריס קוט לוועדה המייעצת של החברה. ניסיונה העשיר בייעוץ פיננסי ובבנקאות להשקאות וכן בתחום ההשקעות לפיתוחי קנאביס בפרט יסייעו ליצור הזדמנויות להשקעות הקיימות והעתידיות שלנו בתחום. הפיתוחים הטכנולוגיים הישראליים בתחום הקנאביס מעוררים עניין רב בשוק הקנדי, ואנו מאמינים שהחיבור עם גב' קוט המנהלת חממה למימון חברות בתחום זה יביא ערך משמעותי לשני הצדדים", אמר  דני צדוק, מנכ"ל משותף בפנטזי נטוורק על המינוי.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה