שיווק ופרסום

מחזיקים תיק מניות? מערכת המסחר המובילה 5 שנים בישראל

מערכת למסחר בבורסה עם גישה ל 31 מדינות ו 24 מטבעות

בשוק הישראלי קיימות תוכנות מסחר רבות, המאפשרות לכל מי שרוצה בכך לפתוח חשבון ולהתחיל לסחור במניות וניירות ערך, מישראל ומחו"ל, במקום ובזמן המתאימים לו: במחשב האישי מהבית, בעבודה או מהטלפון סלולרי.
לסחור בישראל וגם בחו"ל
המערכות איתן סוחרים באקסלנס ברוקראז', לדוגמה, תוכננו כדי לספק לכל המשקיעים, בהיקפי מסחר שונים, מגוון אפשרויות וכלים מהם נהנים הסוחרים המקצועיים – כדי שיוכלו לעסוק במסחר במגוון ניירות ערך ומוצרים פיננסיים מורכבים, לתת פקודות מתקדמות, ולפעול מול השוק הישראלי וגם מול האמריקאי.
כך למשל, מערכת אורדר.נט ספארק היא מערכת מבוססת אינטרנט המאפשרת מסחר עצמאי בבורסה בישראל וכן בחו"ל. ניתן להיכנס למערכת ממחשב אישי, כולל מחשבי מק, ומכל סוגי הדפדפנים – ללא צורך בהתקנה על המחשב, ובתהליך הרשמה מהיר ופשוט. באמצעות אורדר.נט ספארק, המספקת ציטוטי זמן אמת וגרפים מתקדמים, ניתן לבצע מסחר משולב, בכל נכסי הבסיס בישראל ובארה"ב, במניות וב-ETF.
"זו מערכת שזמינה לכל סוחר פרטי המשתמש במערכות שלנו, ולכל מסך. היא מספקת גישה נוחה ואמינה לרכישת ניירות ערך, וניתן לסחור בה בבורסות בתל אביב וגם בארה"ב", מסביר אורן דבי מאקסלנס ברוקראז'.
נוחות בניהול פיננסי
הסיבה לכך שמערכת אורדר.נט ספארק מתאימה במיוחד לסוחרים פרטיים היא נוחות הניהול הפיננסי שהיא מציעה. "כל סוחר יכול לראות בקלות איך ההשקעה נמדדת ומתבצעת בפרמטרים שונים – פלחי שוק, סקטורים, השקעה בפיקדונות שקליים, מניות ואג"ח. היא מציגה את הנתונים באופן גרפי ברור ופשוט", מסביר דבי. המערכת מאפשרת לבצע ניהול שוטף של החשבון, התנועות וחיובי העמלות – כשכל המידע מרוכז במקום אחד.
עמלות נמוכות
יתרון נוסף ומשמעותי של המערכת הוא עלות השימוש בה – הנמוכה בעשרות אחוזים בהשוואה לשימוש בשירותי הבנקים, כאשר הפער מגיע ל-70% במקרים מסוימים.
עבור פעולה בהיקף של 10,000 שקל, משתמשי אורדרנט ספארק ישלמו 8.5 שקלים (למסחר בישראל), בעוד לקוחות הבנקים ישלמו בממוצע לא פחות מ-25 שקלים – כמעט פי ארבעה. עסקאות עם ארה"ב עולות במערכת כ-5 דולר לעסקה, לעומת עמלה מינימלית של 20 דולר לעסקה בבנקים.
פקודות מתקדמות
נוחות השימוש הרבה והעלויות המשתלמות לא משפיעות על השימושיות של המערכת – שכן ניתן לבצע בה את פקודות הטריגרים המתקדמות ביותר, ובהן StopLimit, TakeProfit, BuyAbove ו-ICE.
"אפשר לתת למערכת פקודות הגנה על התיק ופקודות ביצוע אוטומטיות מבלי להיות עם יד על הדופק כל הזמן", מוסיף דבי.
מסחר בנגזרים
מערכת אורדרנט ספארק כוללת גם אפשרות למסחר מתקדם בנגזרים* באמצעות סימולטורים של פוזיציות ומסך פלא נגזרים שניתן להעביר בו כמה פקודות במקביל.
ניתן לראות במערכת פרמטרים כמו סטיית תקן ושער תיאורטי, וכן פתיחת אסטרטגיות, כאשר אפשר לבנות במערכת מבנה מסוים של פוזיציה שמעוניינים לסחור בה, ואז לשלוח אותה לביצוע בבורסה.
אפליקציה נוחה לשימוש
פרט לכך שניתן להיכנס למערכת מהמחשב או מהסמארטפון, וכן מכל הדפדפנים הקיימים, ניתן גם להוריד את האפליקציה של אורדרנט ספארק לסמארטפון. באמצעות האפליקציה ניתן לבדוק את התיק במבט מהיר, בקלות ומבלי להקליד הרבה סיסמאות ולאחר ההזדהות ניתן לבצע גם פועלות מסחר באמצעות האפליקציה.
ניתוח טכני וגרפים
המערכת מצוידת ביכולות המאפשרות לה להפיק גרפים השוואתיים של כמה ניירות, וכן גרף ניתוח טכני עם אינדיקטורים מסוימים. ניתן להוסיף לגרף אינדיקטורים שונים ולראות מידע על בסיס זה. בין האינדיקטורים - פיבונצ'י, מחזור ממוצע בשוק, בולינגר ו-MACD.
בשורה התחתונה
 • באקסלנס ברוקראז' ניתן למצוא מערכות מסחר מתקדמות ביותר, עם גישה מכל מקום ובכל שעה.
 • ניתן להתקין את האפליקציה בטלפון הנייד – וכך להתעדכן בכל עת במה שקורה בחשבון ההשקעות, במהירות ובנוחות ובלי להקליד רשימה ארוכה של סיסמאות.
 • מערכת אורדרנט ספארק מאפשרת מסחר באמצעות הרשת, ללא צורך בהתקנה על המחשב.
 • המערכת כוללת את הפקודות המתקדמות ביותר, כגון BuyAbove, StopLimit ו-TakeProfit.
 • החיסכון בעלויות לעומת הבנקים הוא משמעותי – כאשר פערי המחירים יכולים להגיע עד פי ארבעה.
 • המערכת קלה ונוחה לשימוש, ומציגה אפשרויות רבות לניתוח, סימולציות, בניית פוזיציות וגרפים ברורים המשווים בין ניירות ערך שונים.


הסקירה אינה מהווה תחליף לשיווק השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.
כל התקשרות בין החברה ו/או כל חברה אחרת מקבוצת אקסלנס לבין הלקוח תעשה באמצעות הסכם פתיחת חשבון ובהתאם לדין, ותנאי הסכם ההתקשרות כאמור, הם אלו שיחייבו את החברה והם בלבד.
* נגזרים הינם נכס פיננסי בסיכון מיוחד דהיינו, בעל סיכון להפסיד את מלוא קרן ההשקעה, ואף למעלה ממנה, בתוך זמן קצר. המסחר בנכס זה אינו מתאים לכל משקיע ומוצע להתייעץ עם בעל מקצוע מורשה בטרם ביצוע פעולות מסחר. אין באמור להוות המלצה למסחר במכשיר פיננסי זה ו/או באחרים ואין באמור למצות את כל המידע בקשר עם הנכסים הפיננסיים הכלולים בסקירה לעיל אלא לתת מידע חלקי בלבד.
אקסלנס נשואה שירותי בורסה בע"מ ("החברה") הינה חבר בורסה לניירות ערך בתל אביב ומציעה ללקוחותיה בין היתר שירותי מסחר בניירות ערך.
סכום מינימאלי לפתיחת חשבון השקעות הינו 20 אלף ₪. כל התקשרות בין החברה ו/או כל חברה אחרת מקבוצת אקסלנס לבין הלקוח תעשה באמצעות הסכם פתיחת חשבון ובהתאם לדין, ותנאי הסכם ההתקשרות כאמור, הם אלו שיחייבו את החברה והם בלבד.
לחברה זיקה למוצרים פיננסיים בשל היותה חלק מקבוצת אקסלנס אשר הינה חלק מקבוצת דלק, אשר עוסקת, בין היתר, בניהול תיקי השקעות, מסחר בניירות ערך, שיווק השקעות, ביצוע פעולות בבורסה, בבנקאות להשקעות, חיתום והפצה להנפקות, ניהול קרנות נאמנות והנפקת תעודות סל.
למידע ולגילוי נאות אודות זיקתן של חברות מקבוצת אקסלנס לנכסים פיננסיים ו/או לגופים מוסדיים, ראה לשונית "גילוי נאות" באתר אקסלנס https://www.xnes.co.il/media/2501/גילוי-נאות.pdf.
האמור בכתבה זו נכון למועד פרסומה בלבד. כל התקשרות בין החברה ו/או כל חברה אחרת מקבוצת אקסלנס לבין הלקוח תעשה באמצעות הסכם פתיחת חשבון ובהתאם לדין, ותנאי הסכם ההתקשרות כאמור, הם אלו שיחייבו את החברה והם בלבד.
אין לראות במסמך זה ובמידע ו/או הניתוח הכלולים בו הצעה לרכישה ו/או מכירה ו/או החזקה של ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים כלשהם או המלצה להשקעה באפיקים ספציפיים כלשהם. הניתוח במסמך זה נעשה בהתבסס על מידע אשר פורסם ו/או היה נגיש לכלל הציבור ומידע אחר ומידע הנובע ממקורות אחרים, הנחזה כמידע מהימן, וזאת, מבלי שהחברה ביצעה בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנותו. האמור לעיל אינו מתיימר להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע זה או אחר. לפיכך, האמור לעיל אינו מהווה בשום צורה שהיא תחליף לשיווק השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. לא מומלץ לקבל החלטות השקעה בהסתמך על סקירה זו בלבד ויש להתייעץ עם בעל רישיון מתאים בטרם ביצוע כל השקעה שהיא. החברה ו/או כל חברה אחרת מקבוצת אקסלנס, חברות בשליטתה וכך בעלי מניותיהן, מנהליהן ועובדיהן, לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לנזק ו/או הפסד שיגרם מהסתמכות על האמור לעיל, אם ייגרמו.
כל הזכויות בסקירה זו שייכות לחברה והעברת חלקים מתוכנה לאחרים, שימוש בהם או פרסומם בכל דרך שהיא, ללא קבלת אישור מראש ובכתב מהחברה וללא ציון הערה זו בגוף הטקסט, במקום הבולט לעין, הנה אסורה, אם לא צוין אחרת.


תגיות אקסלנס | מסחר | קסם
תגובות לכתבה(5):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 5.
  אין אימות דו שלבי
  אקסלנס 11/2019/24
  הגב לתגובה זו
  0 0
  בכל אימייל או אתר מסחר יש אימות דו שלבי, איך אין אצלכם במערכת המסחר ספארק אפשרות כזו??
  סגור
 • 4.
  פרסומת רדודה !! (ל"ת)
  דוד הגנן 10/2019/11
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 3.
  תתביישו לכם
  דוד אברהם כהן 09/2019/04
  הגב לתגובה זו
  1 0
  אורדרנט גרם לי
  סגור
 • 2.
  למה לחרטט אנשים למה ?????????????? (ל"ת)
  יותר יקר מהבנק 08/2019/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 1.
  כיוון מגמה
  ברוקר 06/2019/18
  הגב לתגובה זו
  1 0
  היי, רק אני שמתי לב לשחקן בתמונה שמצביע על כיוון מגמה לא נכון . :) כזה חובבני.
  סגור