פרסום ושיווק

אמת מיחשוב השלימה את רכישת זמינגו טכנולוגיות ב-16.2 מיליון שקל

תרכוש 74% ממניות זמינגו טכנולוגיות תמורת 6.5 מיליון שקל והעמדת הלוואת בעלים של 9.7 מיליון שקל. מנכ"ל אמת: "פוטנציאל להתפתחות בתחום הדיגיטל והאינטרנט של הדברים"
גיא עיני | 
יואב וינברג מנכל אמת מחשוב (צילום יח"צ)
{אמת} מיחשוב הודיעה על השלמת רכישת חברת זמינגו טכנולוגיות תמורת 16.2 מיליון שקל, כחלק ממהלך הרחבת פעילות הקבוצה בפיתוח תוכנה ומוצרים דיגיטליים. 
במסגרת העסקה, תרכוש א.מ.ת מיחשוב 74% ממניות זמינגו טכנולוגיות, וכן מניות נוספות מחברת זמינגו מובייל (פחות מ-5%). אמת תשקיע בתמורה כ-6.5 מיליון שקל ובנוסף תעמיד הלוואה בסך 9.7 מיליון שקל לזמינגו טכנולוגיות, כך שסכום העסקה הכולל הוא 16.2 מיליון שקל.
 
החברה מציינת כי זמינגו תמשיך להתנהל כמותג עצמאי, איכותי ומוביל, ובמקביל תוכל ליהנות מהמשאבים ומהעוצמה הטמונים בכלל קבוצת אמת, כאחת מחברות הטכנולוגיה הגדולות בישראל.
זמינגו טכנולוגיות מעסיקה כ-70 עובדים במשרדיה בהרצליה ובניו-יורק, מספקת ללקוחות טכנולוגיים שירותים של אפיון, מחקר ופיתוח של מוצרים דיגיטליים, ובכלל זה שירות מקצועי-טכנולוגי מלא, החל משלב הרעיון ועד מוצר תוכנה סופי.
 
צירופה של זמינגו לקבוצת אמת מיחשוב, צפוי להרחיב את יכולות פיתוח התוכנה של קבוצת אמת, הכולל מומחי תוכנה ודיגיטל - אנשי ניהול מוצר, אנשי פיתוח, מומחי אפליקציות, ממשקים דיגיטליים, מומחי UX/UI, פתרונות IoT (אינטרנט של הדברים) ועוד. 

זמינגו טכנולוגיות הינה חלק מקבוצת זמינגו מובייל, העוסקת בפיתוח ושיווק בעולם של פתרונות תוכנה לשוק ה-IoT. 
 
יואב ויינברג, מנכ"ל קבוצת אמת מיחשוב: "אנחנו שמחים על הצטרפותה של זמינגו טכנולוגיות לקבוצת א.מ.ת. גילינו בזמינגו איכויות גבוהות בכל שדרות החברה – יכולת מקצועית מעולה, שביעות רצון גבוהה של לקוחות ופוטנציאל מבטיח לגידול והתפתחות בתחום הדיגיטל וה-IoT עם כוח האדם המצוין בחברה. ההתאמה לא.מ.ת. ולאסטרטגיית ההתפתחות שלה היא מושלמת".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה