פרסום ושיווק

השבוע: טראמפ ושי יתנגחו זה בזה ויפורסמו נתונים חשובים בארה"ב

ארה"ב וסין חוזרות לטונים מאיימים, נתונים על שוק התעסוקה האמריקאי, הצצה למדיניות המוניטרית, ועוד - כל האירועים שישפיעו השבוע על השווקים
עדי ברזילי |  2
וול סטריט (צילום iStock)
השבוע האחרון בשווקים נסגר בירוק אבל התנודתיות גבוהה. ומה השבוע? סין וארה"ב ימשיכו להתנגח ונתוני מאקרו ישפכו אור על מצב הכלכלות הגדולות בעולם. הנה האירועים המרכזיים שצפויים להיות במוקד העניינים השבוע:
 
הממשל הסיני ידרוש השבוע הבהרות בנוגע להבטחות של ארה"ב כלפי וואווי, לפני שהענקית מהמזרח תחליט אם לקיים את הצד שלה בהסכם ולרכוש תוצרת חקלאית מארה"ב. גם השבוע כל כותרת בנושא תשפיע על הסנטימנט בשווקים.
 
ביום שלישי יו"ר הפד ישא דברים ובימים רביעי וחמישי הוא יעיד בפני הוועדה הכלכלית. ביום שישי יתפרסם דוח המדיניות המוניטרית. מתוך הדוחות והנאומים ניתן יהיה להסיק האם הבנק מיישר קו עם ציפיות השוק להורדת ריבית כבר ביולי.
 
ביום שלישי יתפרסם סקר המשרות הפתוחות בארה"ב נכון ליום האחרון של יוני. בשנה האחרונה מספר המשרות הפתוחות נמצא ברמות גבוהות כולל שיא במרץ ונכון לעכשיו הצפי הוא לעלייה מהחודש שעבר 7.51 מיליון משרות.
 
עוד בארה"ב, ביום חמישי יתפרסם מדד המחירים לצרכן שצפוי לרדת לרמה של עשירית האחוז, וביום שישי יתפרסם מדד המחירים ליצרן שצפוי להישאר ברמה הנוכחית.
 
ולסיום אירופה, שם ביום חמישי יפרסם הבנק המרכזי את חשבון המדיניות המוניטרית שלו ובו סקירה של מצב הכלכלה בגוש האירו אל מול האתגרים הרבים מולם הוא ניצב. מהסקירה ניתן יהיה להקיש האם ינקטו צעדים מרחיבים בקרוב.
שבוע מסחר מוצלח לכולם!
תגובות לכתבה(2):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  יהיה שמח ואדום וארי הוט (ל"ת)
  חצרון 07/07/2019 21:12
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • צפה להפתעות
  צפנת פענח 08/07/2019 09:29
  הגב לתגובה זו
  0 0
  לגינגי יש הרבה שפנים בכובע - הבחור סוחר ממולח.
  סגור