פרסום ושיווק

ג'ונסון & ג'ונסון הכתה בתחזיות; עלייה של 42% בהכנסות

הכנסותיה של ג'ונסון & ג'ונסון הסתכמו בכ-20.56 מיליארד דולר ברבעון השני – גבוה מתחזיות האנליסטים להכנסות של 20.29 מיליארד דולר; עדכנה את תחזיתה השנתית כלפי מעלה
Bloomberg | 
בקבוק תרופות (צילום Istock)
חברת הפארמה, ג'ונסון & ג'ונסון פרסמה את תוצאותיה הכספיות לרבעון השני של השנה ועקפה את תחזיות האנליסטים, תוך שהיא מעדכנת את תחזית ההכנסות השנתית שלה. 
על פי דו"חות החברה, הכנסותיה של ג'ונסון & ג'ונסון הסתכמו בכ-20.56 מיליארד דולר ברבעון השני – גבוה מתחזיות האנליסטים להכנסות של 20.29 מיליארד דולר,  כאשר את העלייה מייחסת החברה לעליה במכירות התרופות שלה לטיפול בסרטן, דארזאלס ואימברויקה, שרשמו השנה עלייה של כ-9.8% במכירות.
בשורה התחתונה, ג'ונסון & ג'ונסון מסכמת את הרבעון השני של השנה עם רווח נקי של 5.61 מילארד דולר, עליה של כ-42% לעומת רווח נקי של כ-3.95 מיליארד דולר ברבעון המקביל אשתקד, כאשר הרווח למניה הסתכם בכ-2.58 דולר, גבוה מתחזיות האנליסטים שדיברו על רווח למניה של 2.45 דולר.
עם פרסום תוצאותה הרבעון, ג'ונסון & ג'ונסון עדכנה את תחזיתה השנתית להכנסות של 80.8 עד 81.6 מיליארד מתחזית קודמת להכנסות של 80.4 עד 81.2 מיליארד.
נזכיר כי משרד המשפטים האמריקני פתח לאחרונה בחקירה נגד החברה, וזאת בחשד שידעה כי אבקת הטלק שלה לתינוקות הכילה לכאורה את החומר אסבסט, החשוד כמסרטן, והסתכירה זאת מהציבור.
מדובר בעליית מדרגה בפרשה שהחברה מתמודדת איתה כבר שנים, כאשר בין היתר נתבעה יותר מ-13 אלף פעמים בטענה כי לא יידעה את הציבור שאבקת הטלק שלה מכילה אסבסט ועשויה לגרום לסוג מסוים של סרטן השחלות. באחת הפעמים, אף נדרשה החברה לשלם לאישה שחלתה בסרטן השחלות כ-400 מיליון דולר.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה