פרסום ושיווק

נתונים מדהימים הנוגעים לקורס מנהלי פרויקטים של חברת P.M. Team

חברת P.M. Team  מתמחה בניהול פרוייקטים והכשרת מנהלי פרויקטים. החברה מעבירה קורס הכנה למבחן הסמכת ה- PMP מאז שנת 2009, ושיעור ההצלחה בקרב בוגרי החברה, בצד אחוז השתלבות בשוק העבודה בתחום הנם יוצאי דופן!

כתיבת מומחים | 
ביז 214 (צילום יח"צ)
מסקר שערכה לאחרונה החברה בקרב למעלה מ- 300 בוגרי הקורסים לדורותיהם, עולה כי למעלה מ- 95% מבוגרי החברה עברו את מבחן הסמכת ה- PMP ומתוכם למעלה מ- 90% השתלבו בשוק העבודה כמנהלי פרויקטים כבר בשנה הראשונה שלאחר מעבר המבחן.
בתשובה לשאלה מה סוד ההצלחה של בוגרי החברה, עונה בהרחבה מנכ"ל החברה, דן ברזילי:
הסיבות לאחוזי ההצלחה הגבוהים של בוגרי קורס ניהול הפרויקטים של חברת P.M. Team נובעות ישירות ממידת ההשקעה שלנו בסטודנטים, השקעה שבאה לידי ביטוי במספר נקודות:
  • צוות מרצים מיומן- אנו מחזיקים בצוות מרצים מיומן ובעל ניסיון רב בתחום ניהול הפרויקטים בתעשיות שונות. ולא פחות חשוב מכך- בעלי ותק רב שנים כמרצים.
  • עזרה בהשתלבות בשוק העבודה- העובדה ש- P.M. Team  הינה חברה לניהול פרויקטים מאפשרת לנו לפתוח בפני הסטודנטים דלת לשוק העבודה הפרטי, מה שנוסך המון מוטיבציה בקרב הסטודנטים. נתוני ההשתלבות בשוק העבודה בקרב בוגרי הקורס הנם מושא לגאווה שלי באופן אישי, כך אומר דן ברזילי, מנכ"ל החברה, ושל צוות המרצים ככלל. זהו למעשה המשוב החשוב ביותר המעיד על הצלחת החברה.
  • חומר עזר, סימולציות, סרטונים ועוד- חברת P.M. Team מעמידה לרשות הסטודנטים הלומדים את הקורסים השונים חומר עזר בהיקפים ונוחות גישה שאינם מוצעים באף מקום אחר. באתר האינטרנט של כל קורס ישנם סיכומים, תרשימים, סרטונים, ובמידה והקורס מכין למבחן הסמכת ה-PMP  אזי גם מבחנים ממוחשבים עם הדמיית סטופר רץ ממש כמו זה של מבחן הסמכת ה- PMP. למעשה אנו מספקים בצורה מסודרת ומאורגנת לכל סטודנט את כל הנדרש על מנת שזה יצליח במבחן ההסמכה, כל מה שהסטודנט נדרש הוא לבוא עם מוטיבציה ללמוד ולהצליח.
מבין הארגונים ששולחים משתתפים לקורסים הציבוריים שלנו או מזמינים קורסים פרטיים רק לעובדיהם, כך מציין דן ברזילי, מנכ"ל פי.אמ.טים, ישנם ארגונים המובילים את המשק בישראל, ממגוון תעשיות- צה"ל, משרד הביטחון, אינטל, מלאנוקס, IBM, מקורות, חברת חשמל, MATRIX , אומריקס מקבוצת  Johnson & Johnson ,טבע, שיכון ובינוי, דניה סיבוס, וקסמן גוברין גבע, א. וייס בנייה ופיקוח, קבוצת קוקה קולה, HP, מיקרוסופט, בזק, מי אביבים, מועצה מקומית חריש, נשר מפעלי מלט ישראליים, נתיבי ישראל, נתיבי איילון ועוד.
למידע נוסף בדבר הקורסים המוצעים ע"י חברת P.M. Team לחצו כאן. ניתן גם לפנות באימייל לכתובת dan@pmteam.co.il  או להתקשר 052-5259968 ולשוחח עם דן.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה