פרסום ושיווק

פמס שומרת על הלקוח הגדול שלה, חידשה את ההסכם ל-10 שנים

תמשיך לספק ללקוח מוצרים באופן כזה שהלקוח יספק לה את חומרי הגלם בהיקף ויישא בכל העלויות וההוצאות הקשורות באספקת חומרי הגלם
נועם בראל | 
אפוד מגן (צילום Istock)
חברת המיגון {פמס}הודיעה על כך שחידשה הסכם עם אחד הלקוחות המהותיים שלה ותמשיך לייצר עבורו יריעות חד-כיווניות ב-10 שנים הקרובות.
על פי הודעת החברה, היא תמשיך לספק ללקוח מוצרים באופן כזה שהלקוח יספק לה את חומרי הגלם בהיקף ויישא בכל העלויות וההוצאות הקשורות באספקת חומרי הגלם.
ההסכם אינו נוקב בכמויות מינימום להן התחייב הלקוח, באופן שהזמנת ורכישת מוצרים תתבצע בהתאם להזמנות שימסרו לחברה מאת מהלקוח, אך במסגרת ההסכם נכללה התחייבות של הלקוח לרכוש מהחברה מוצרים בהיקף מינימלי שנקבע מסך כלל המוצרים הנמכרים על ידי הלקוח בצפון אמריקה.
תקופת ההסכם נקבעה כאמור ל-10 שנים באופן שהוסכם כי הלקוח יהיה רשאי על פי שיקול דעתו להאריך את ההסכם ב-5 שנים נוספות, ובנוסף הוסכם כי החברה תחכור מהלקוח קו ייצור אשר יועבר לידיה עד סוף שנת 2019 למשך תקופה של 15 שנים.
לצורך קבלת קו הייצור והפעלתו מתכוונת החברה לפעול להרחבת המבנה הקיים במפעלה בצפון קרולינה בהשקעה מוערכת של כשני מיליון דולר. העברת קו הייצור אמורה להתבצע במהלך הרבעון הרביעי של שנת 2019 .
תגיות הזמנות | פמס | צבר
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה