פרסום ושיווק

עיצוב כרטיסי ביקור לעסקים

כתיבת מומחים | 
ביז 246 (צילום Pixabay)
כל עסק זקוק לכמה שיותר אמצעים לשיווק ולקידום עצמי ואחד מהם הינו כרטיס הביקור. לא משנה מהו העסק שלכם, כרטיס ביקור הינו אחד מכלי העבודה הבסיסיים, מבחינה שיווקית. תמיד חשוב שיהיו לכם בהישג יד כמה כרטיסים זמינים. עיצוב ראוי יציג כל עסק בצורה מתאימה. מה חשוב לכם לדעת על עיצוב כרטיסי ביקור לעסקים? קבלו טיפים חשובים.
אחידות סגנונית
אם העסק שלכם ממותג, אם יש עיצוב ראוי לניירת המשרדית ולמעטפות, למשל, דאגו כי עיצוב כרטיס הביקור יהיה תואם. אם בעסק שלכם, בעיצוב המשרד בולט מאוד הצבע הסגול, למשל, כדאי שהוא ימצא גם על כרטיס הביקור. אם המיתוג שלכם רב צבעי, שלבו כמה צבעים בעיצוב כרטיס הביקור. כמובן, הקפידו להוסיף את הלוגו שלכם, במקום ראוי על גבי הכרטיס.
מגוון דרכים ליצירת קשר
מומלץ כי בעיצוב כרטיס הביקור העסקי שלכם תטמיעו מגוון דרכים ליצירת קשר. טלפון במשרד איננו מספיק. חשוב להוסיף במקום מרכזי גם את מספר טלפון נייד, כתובת אתר האינטרנט, מייל ואם יש – גם שם דף הפייסבוק. אפשר להוסיף שעות פעילות מקובלות. כדאי לדעת שאפשר להוסיף בקלות QR CODE. זה בהחלט חשוב מכיוון שמעניק לכרטיס חזות מתקדמת במיוחד.
בחרו בזהירות גופן וכתב
כדאי להקפיד על גופן ברור וכתב יפה. לעסקים מסוימים עדיף להשתמש בכתב רגיל, שמשדר כובד ראש וסולידיות. ישנם עסקים שבהם חשוב להשתמש בגופן יותר מעוגל או יצירתי (למשל מעצבים, צלמים).
גימור הכרטיס
גימור הכרטיס הינו חלק בלתי נפרד מהעיצוב שלו. ניתן לבחור כרטיסים מעוצבים במיוחד, בעלי גימור יוצא דופן. למשל, כרטיס בעל שוליים מעוגלים או כזה שיש בו הבלטות. כרטיס מנייר מבריק או מט – בחרו לפי סוג העסק ומה שתרצו לשדר ללקוח.
גרפיקה ומסר
מומלץ לשדרג את הכרטיס בעזרת גרפיקה מתאימה. ניתן ללא קושי להוסיף תמונה קטנה ויפה או קישוטים שונים. מומלץ רק במידה ולא נוצר עומס יתר על תשומת הלב של הקורא. חשוב שלא יהיה עומס על חשבון המסר. המסר צריך להיות מהיר, מידי, קליט ומקצועי.
דפוס כרטא – לאתר שלנו https://www.kartaprint.co.il/
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה