פרסום ושיווק

מנרב רוכשת קרקעות בירושלים והרצליה להקמת 260 יח"ד

החברה מתכננת להקים 170 דירות בגבעה הצרפתית בעיר הבירה, ובהרצליה - שני בנייני מגורים בהם 90 דירות. ההכנסות הצפויות לחברה מוערכות בכחצי מיליארד שקל

מורן ישעיהו |  1
דרור קוזניצקי, מנכ"ל מנרב פרויקטים (צילום יח"צ)
חברת מנרב פרויקטים דיווחה הבוקר על שתי עסקאות מגורים בירושלים והרצליה, להקמת 260 דירות בסך הכל. הערכת החברה להכנסות בהיקף מצטבר של כ-510 מיליון שקל מהפרויקטים, לצד רווח של כ-70 מיליון שקל.
בירושלים, רכשה מנרב קרקע בשטח של כ-12 אלף מ"ר ברחוב בר כוכבא בגבעה הצרפתית ומתכננת להקים במתחם מגדל מגורים הכולל דירות. להערכת החברה עלות ההשקעה הצפויה בפרויקט הינה כ-330 מיליון שקל והיקף ההכנסות הצפוי נאמד בכ-380 מיליון שקל.
מנרב תשלם בעבור הקרקע סכום של כ-100 מיליון שקל, בתוספת החזר הוצאות בסך של כ-20 מיליון שקל בגין פעולות קודמות שנעשו על גבי הקרקע בהן תכנון, חפירה, דיפון. כמו כן, החברה תבחן אפשרות להגדלת זכויות הבניה, ובכוונתה להתקשר בהסכם ליווי בנקאי לצורך מימון רכישת הקרקע. 
בהרצליה, החברה חתמה על עסקת קומבינציה לרכישת מגרש בשטח של כ-2,180 מ"ר ברחוב הרב קוק 97-99, שם היא מתכננת להקים שני בנייני מגורים הכוללים כ-90 יח"ד.
במסגרת ההסכם, מנרב תקים את הפרויקט בתמורה לזכויות על 56% מכלל יחידות הדיור שיבנו בפרויקט. ההסכם מותנה באישור תב"ע חדשה. להערכת החברה עלות ההשקעה הצפויה בפרויקט עומדת על כ-114 מיליון שקל והיקף ההכנסות הצפוי הינו כ-133 מיליון שקל. הקמת הפרויקט צפויה להימשך כ-30 חודשים ממועד קבלת היתר בניה ופינוי כל יחידות הדיור הקיימות. 
דרור קוזניצקי, מנכ"ל מנרב פרויקטים מסר כי "עסקאות אלה הינן חלק מאסטרטגיית החברה לביצוע עסקאות במיקומים אטרקטיביים בעלי נגישות תחבורתית טובה. הפרויקט בירושלים ממוקם בסמיכות לקו הירוק המתוכנן של הרכבת הקלה, בצמוד לפארקים ושטחים ירוקים וייהנה מנוף עוצר נשימה. הפרויקט בהרצליה ממוקם בסמוך לקיבוץ גליל ים ובעל נגישות נוחה לתחנת הרכבת של הרצליה ולנתיבי איילון".
תגובות לכתבה(1):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  על יד שועפת
  אבי 05/09/2019 09:00
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מי יקנה דירה במידות לשועפת? נאמר שדרור לא מגיע לדרגתו של אביו.
  סגור