פרסום ושיווק

אקרו נדל"ן והפניקס רכשו מגרש למשרדים ומגורים ב-211 מיליון שקל

אקרו והפניקס זכו במכרז לקרקע במנחם בגין פינת יצחק שדה בתל אביב; יבנו 23 אלף מ"ר של משרדים ומגורים 
מערכת Bizportal | 
תל אביב (צילום יח"צ)
אקרו נדל"ן וחברת הפניקס רוכשות מגרש לבניית מגדל משרדים ומגורים במתחם חסן ערפה בתל אביב.
הגופים חברו יחד והגישו במכרז על הקרקע הצעה בסך 211 מיליון ובכך גברו על הצעותיהם של שמונה גופים אחרים. ממוצע המחירים של כלל החברות שניגשו למכרז עומד על 182.7 מיליון שקל. 
המגרש  משתרע על שטח של 2,626 מ"ר. הוא ממוקם בצומת הרחובות מנחם בגין, יצחק שדה, קרליבך ולינקולן. על המגרש ניתן להקים 23 אלף מ"ר, וקיים פוטנציאל לפי  תב"ע ת"א/5000 לבניית 28 אלף מ"ר הכוללים מגורים ותעסוקה. 25% מהמגדל יהיה בייעוד של מגורים ורובו - 75% למשרדים.
שתי הזוכות מסרו כי "לחברת אקרו נדל"ן פעילות ענפה במתחם יצחק שדה החדש. החברה מקימה בימים אלה את מגדל 'אלפא' שיכלול מגורים ומלון עסקים ואת מגדל המשרדים 'מגדל אקרו נדל"ן'. בנוסף, היא זכתה לאחרונה, בשיתוף עם הפניקס ויובלים, במכרז ענק לרכישת שלושה מגרשים צמודים במתחם. המגרשים, המתפרסים על שטח כולל של כ-10,400 מ"ר, ממוקמים בצומת הרחובות המסגר ו-1185 רחוב חדש המחבר בין המסגר ודרך מנחם בגין, ומהווה המשך ישיר לרחוב מאז"ה".
מרמ"י נמסר על רקע מכירת הקרקע: "רשות מקרקעי ישראל הודיעה היום על זכיית חברת אקרו נדל"ן במכרז לבניית מגדל תעסוקה ו-45 דירות מגורים במתחם חסן עארפה בתל אביב. ההצעה הזוכה עמדה על 211 מיליוני שקל. הצעה גבוהה יותר של חברת רויאל בנייני יוקרה נפסלה לאור הודעת מנפיק הערבות כי הערבות שהוגשה במסגרת המכרז מעולם לא הונפקה על ידו"
תגיות הפניקס
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה